fbpx

KLINIKA ESTETICKÉ MEDICÍNY V BRNĚ

tel.: 776 88 34 22 | Kounicova 10 | 6:30 – 21:30

Slider

O nás

Jsme moderní klinikou neinvazivní estetické medicíny v čele s uznávanou odbornicí, vedoucí terapeutkou, paní Taťánou Ševčíkovou. Najdete nás v samém centru města Brna, v historickém domě na ulici Kounicova s výbornou dostupností a několika velkokapacitními parkovacími možnostmi. Úzce se specializujeme na neinvazivní metody korekce postavy, korekce vrásek a celulitidy, hubnutí a metabolismus. Naši klientelu tvoří obyčejní lidé, kteří však vyžadují individuální řešení a nadstandardní péči.

  • Patříme k prvním z center, která se na neinvazivní metody estetické medicíny v ČR specializují
  • Prioritní je pro nás kvalita
  • Tým vede zkušená terapeutka, spolupracujeme s předními odborníky v ČR a zahraničí
  • Pracujeme výhradně s nejnovějšími technologiemi a certifikovanými přístroji
  • Poskytujeme výhradně nadstandardníkomplexní péči
  • Zavazujeme se zachovat maximální soukromí a pohodlí při ošetření
  • Jsme menší pracoviště zajišťující naprostou diskrétnost
  • Samozřejmostí jsou klimatizované ošetřovny, občerstvení a volný přístup k WiFi internetu
  • Naše pracoviště slouží také k výzkumným a vzdělávacím účelům, poskytujeme praktickou výuku studentům kosmetiky, masáží, zdravotních škol atd.

Výkony plastické chirurgie a mini invazivní dermatologie:

V indikovaných případech odesíláme klienty ke spolupracujícím lékařům – plastickému chirurgovi MUDr. Evženu Truparovi, Ph.D. nebo dermatoložce MUDr. Ivetě Hrabálkové. V obou případech jsme schopni zajistit cenově výhodné řešení stavů, které jsou indikovány k plastické chirurgii nebo dermatologickému zákroku, tj. v případech, kdy výsledný efekt zákroků estetické medicíny nepřinese požadovaný benefit či nekoresponduje s očekáváním klienta.

Taťána Ševčíková – vedoucí terapeut


„Nezáleží na tom, jak vypadáte, ale na tom, zda se ve svém těle cítíte dobře.
Pomohu vám, abyste vypadali dobře, a věřím, že se ve svém těle budete cítit lépe.“
Taťána Ševčíková – vedoucí terapeut KAMASlim Young Clinic

Jaké jsou Vaše zkušenosti s neinvazivními zákroky?

Neinvazivních zákroků jsem provedla stovky. Strávila jsem měsíce studiem této problematiky, týdny na specializovaných kurzech, desítky hodin rozhovory s výrobci technologií a hodiny debat s lékaři nejrůznějších specializací. Za zmínku stojí také desítky zkušeností v roli klienta. Nehledě na to se ale stále učím.

Co je pro Vás největším přínosem?

Určitě praxe, ale kupodivu musím říct, že jsem se hodně naučila právě v roli klienta.

Co jste tím získala?

Každou takovou zkušeností se mi zvyšovalo sebevědomí. Velmi často provádějí tyto zákroky velmi mladá děvčata s výstavní figurou a troufnu si říct, že i bez zájmu o vás. Já jsem úplně jiná, jsem zralá žena a svoji postavu rozhodně nepovažuji za výstavní. (smích) Chápu, že ta děvčata vzhledem reprezentují a mají i odpovídající chování. Já v pozici klientky, co potřebuje ubrat nějaký ten „ faldík“, bych ocenila někoho, kdo ví, jak se cítím a dokáže tomu své chování přizpůsobit. Vím, že v dnešní době slevových portálů se ta děvčata téměř nezastaví, ale uvědomit si svou zodpovědnost nejenom k vlastnímu zákroku, ale i psychice klienta je pro mě osobně nesmírně důležité. Zásadní je totiž získat si důvěru, což vyžaduje opravdu individuální přístup. Ten nesmíte dopustit, aby se byť jen na okamžik vytratil. Myslím, že některé mé návštěvy kvalitních salónů vedly i k tomu, že jsem získala lepší postavu a už nemám ty dvě vrásky na čele. (smích)

Jak jsou vaši klienti spokojeni?

To je otázka, na kterou se neodpovídá lehce. Vždy se ptám: „Jak se cítíte, jak vnímáte úspěch, kterého jsme dosáhli?“ I když slýcháte pozitivní zpětnou vazbu, nemusí to být důkaz spokojenosti. Pro mě je důkazem spokojenosti, když se klient opakovaně vrací. A mohu říct, že s většinou klientů se potkávám pravidelně. Častokrát se ani nevrací v roli klienta, ale přijdou jako doprovod svých kamarádů a známých nebo se zastaví, když jdou kolem, aby se pochlubili, jak jim to sluší.

Čím si to vysvětlujete?

Upřímností a důvěrou. Jedině u vstupního pohovoru máte možnost dát klientům prostor proto, aby se rozhodli, zda mnou avizovaný efekt naplní jejich očekávání. Pokud pak víte, do čeho jdete, musíte být spokojení. Kladu opravdu důraz na to, abych odhadla efekt co nejpřesněji.

Jak dokážete odhadnout výsledný efekt?

Tím se dostáváme k první otázce. Za tu dobu to mám prostě v oku. (smích)

Jaké druhy zákroků máte nejraději?

To se nedá říct. Mám ráda „liposukce“, ale i lifting a zábaly. Prostě vše, co udělá mým klientům radost. Vždy jsem ráda dávala dárky, protože jsem mohla druhým dělat radost. Dnes to dělám denně a cítím se opravdu dobře a plná energie.

Co byste vzkázala svým budoucím klientům?

Aby se nebáli pro sebe něco udělat. Aby věděli, že se potkají s člověkem, který si prošel podobnými zkušenostmi, chápe jejich pocity a potřeby a pomůže jim udělat krok ke splnění svých snů.

Rezervujte si bezplatnou konzultaci

GDPR je nařížením EU o správě, zpracování a ochraně osobních údajů.

NA VLASTNÍ KŮŽI

Za téměř 10 let fungování naší rodinné kliniky jsem si dovolil také malinko změnit svou image. Posuďte sami…


Body lifting

Vyzkoušel jsem a vnímám jako alternativu miniabdominoplastiky, ovšem bez nevzhledné jizvy. Když zhubnete 40 kilo, kůže se sama nenapne.


Balíčky s KryoRADIOlipolýzou 

I když jsem zredukoval svou hmotnost, genetika je genetika. Díky této metodě jsem dokázal zredukovat geneticky podmíněný tuk v problematických lokalitách spodního břicha a boků.


Hollywood New Age Facelift a DermaBOTEXIN 

Tuk samozřejmě opustil především tváře. Díky intenzivní kúře Hollywood New Age Facelift se mi kůže zpevnila. Abych zredukoval vějířky kolem očí a  vrásky na čele, dopřeji si čas od času kúru ošetření DermaBOTEXIN a ultrazvuk. Hollywood New Age Facelift má výborné výsledky v oblasti pod bradou (ostrý úhel čelisti působí mladistvě).

Věřím, že výsledky našeho společného úsilí budou dlouhá léta provázet i Vás. První krok je na Vás, o ostatní se postaráme my. 

Ing. Jan Ševčík (r. 1984), jednatel KAMASlim & Young Clinic

previous arrow
next arrow
Slider

Jak to u nás vypadá?