fbpx
Slide One

KLINIKA ESTETICKÉ MEDICÍNY V BRNĚ

tel.: 776 88 34 22 | Kounicova 10 | 6:30 – 21:30

kryoRADIOlipolýza (liposukce zmražením)

Kryo Radiolipolýza je alternativou klasické liposukce. Metoda naprosto nahradila prostou kryolipolýzu. Kombinací dvou metod (radiofrekvenční lipolýzy a podtlakové kryolipolýzy) dosáhneme výsledků, které jsou lepší a rychlejší, než při jednoduché liposukci zmražením. Kryo RADIO lipolýzu jsem do ČR přivezla z Německa před několika lety a okamžitě se stala hitem. Troufnu si říci, že se stala naší vlajkovou lodí a již několik let se drží na horních příčkách nejžádanějších služeb.“  Taťána Ševčíková, vedoucí terapeut

+ nasátí a mražení tukové vrstvy 60 minut (cca 2,5 kg tuku)
(zcela bezbolestné nasátí až 2,5 kila tukové řasy - XXL aplikátor + následné mražení do minusových teplot)
+ radiofrekvenční ultrazvuk
(před zmražením tukové buňky ošetříme radiofrekvenčním ultrazvukem, při kterém dojde k rekonstrukci kolagenních vláken a zpevnění kůže)
+ preventivní ošetření kůže před působením minusových teplot
(kůži ošetříme silnými kryoprotektanty, membránou a látkami zabraňujícími vzniku modřinky)
+ regenerační péče po zmražení
(kůži po ošetření regenerujeme pečující kosmetikou)
+ informační brožura pro domácí péči
(předáme vám informace o domácí péči o ošetřenou lokalitu pro podporu dosažených výsledků)

+ tuk redukujeme trvale, kůži zpevňujeme spolehlivě
(terapie odstraní 20 - 35% tukových buněk nasáté tukové řasy, podkoží bude pevnější o 20%, použijeme "koňskou" dávku 60 minut, která je však stále naprosto bezpečná)
+ kombinujeme vakuovou liposukci zmražením a radiofrekvenční lipolýzu
(radiofrekvence poškodí tukové buňky tak, že následnému mrazu již nejsou schopny odolávat)
+ ošetřujeme certifikovaným lékařským přístrojem Magic Cryo
(použijeme lékařský přístroj, který v Německu smí používat pouze plastičtí chirurgové)
+ XXL aplikátorem pojmeme až 2,5 kg tukové řasy - pozor - u nás XXL aplikátor bez příplatku
(oproti deskovým kosmetickým přístrojům, které chladí, my zmrazíme až 2,5 kg tuku)
+ tukovou tkáň skutečně mrazíme, nikoli pouze chladíme
(teplota na povrchu aplikátoru dosahuje až - 15 st., nikoli +5 st., jako u kosmetických přístrojů)
+ AKCE VRÁSKY PRYČ - k ošetření 4 a více lokalit můžete za zvýhodněnou cenu 1.200 Kč dokoupit Hollywood New Age Facelift
(fokusovanou tripolární radiofrekvencí ošetříme čelo, vrásku mezi obočím, vějířky kolem očí, spodní víčka, tváře, bradu a okolí krku pod bradou)

Co je dobré vědět?

V rámci jedné návštěvy ošetříme zvolený počet lokalit (provedeme zvolený počet aplikací). Jedna lokalita = např. pravý bok nebo spodní břicho nebo horní břicho nebo levé vnější stehno atd. Např. oba boky = dvě aplikace = dvě lokality. Lokality můžeme pro dosažení větší redukce tuku ošetřit až 3x s rozestupem cca 8 týdnů. KryoRADIOlipolýza nevyžaduje pracovní neschopnost.

Jak to funguje?

Kryoradiolipolýza je nejmodernější liposukcí zmražením tukové tkáně. Účinnou kombinaci mrazu a radiofrekvence diskutovali specialisté na jednom z amerických dermatologických seminářů (Hawaii Dermatology Seminar TM). Jako první v Evropě, použil metodu německý plastický chirurg Dr. Krull. Záhy poté jsme začali pracovat na zavedení metody do praxe i my a po navržení efektivního postupu a získání potřebného know-how jsme ošetřili prvního pacienta. Byli jsme z prvních v ČR, kteří metodu provedli. Přístroj pro kryoradiolipolýzu: Anglický přístroj Magic Cryo se svou konstrukcí řadí mezi absolutní jedničky. Jedná se o precizně konstruovaný přístroj s tradicí Velké Británie. Unikátní skleněný vakuový adaptér – jeden z největších na trhu – umožňuje nasátí až o 50% tuku více. Žádný plast, jen sklo a ocel vypovídající o vysoké kvalitě. Inteligentní systém mražení s automatickou klasifikací tukové vrstvy. Přístroj Magic Cryo jako jeden z mála umožňuje provedení kryolipolýzy i radiofrekvence zároveň. Video ukázku ošetření naleznete Článek o metodě v předním magazínu estetické dermatologie naleznete zde.

Pro koho je metoda vhodná?

Lokalizované tukové polštáře, které špatně reagují na pokusy o zhubnutí. Pro klienty, u nichž je klasická liposukce kontraindikována, nebo nechtějí invazivní řešení s možnými vedlejšími účinky. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný.

Jaký je výsledek?

Redukce tuku z ošetřených lokalit bez nerovností, pevnější kůže. Trvalost dosažených výsledků je podobná jako u klasické liposukce. V případě, že výrazně nezhoršíte svou životosprávu či nezvýšíte hmotnost, výsledek si udržíte.

Proč zvolit terapii v kamaslim?

Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. KryoRADIOlipolýza je precizně vytvořený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé metody na sebe navazují tak, aby bylo ošetření maximálně účinné. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt.

Jaká jsou specifika ošetření?

Na rozdíl od klasické liposukce není tkáň z těla násilně odejmuta, nevznikají nerovnosti. Po ošetření je energie z tukové buňky uvolněna a tělo ji zpracuje. Zbytky tukových buněk (membrány) zpracuje lymfatický systém. Stejně jako u klasické liposukce, pokud dojde k nárůstu hmotnosti po ošetření, výsledek nebývá tak dobrý, zvětší se tukové polštáře na neošetřených lokalitách. Výsledek a dlouhodobost může klient výrazně podpořit životosprávou. Organismus každého člověka je jiný a přesný výsledek proto předem neodhadneme. Na základě našich mnohaletých zkušeností můžeme v rámci úvodní konzultace na základě typu tuku, věku, stavu metabolismu atp., nastínit hrubý odhad. Dále by vás mohly zajímat tyto služby: Intenzivní anticelulitidní péče, Magic Wrap, Body lifting, Vacupress.

Rezervujte si bezplatnou konzultaci

GDPR je nařížením EU o správě, zpracování a ochraně osobních údajů.

NA VLASTNÍ KŮŽI

Za téměř 13 let fungování naší rodinné kliniky jsem si dovolil také malinko změnit svou image. Posuďte sami…


Body lifting

Vyzkoušel jsem a vnímám jako alternativu miniabdominoplastiky, ovšem bez nevzhledné jizvy. Když zhubnete 40 kilo, kůže se sama nenapne.


Balíčky s KryoRADIOlipolýzou 

I když jsem zredukoval svou hmotnost, genetika je genetika. Díky této metodě jsem dokázal zredukovat geneticky podmíněný tuk v problematických lokalitách spodního břicha a boků.


Hollywood New Age Facelift a DermaBOTEXIN 

Tuk samozřejmě opustil především tváře. Díky intenzivní kúře Hollywood New Age Facelift se mi kůže zpevnila. Abych zredukoval vějířky kolem očí a  vrásky na čele, dopřeji si čas od času kúru ošetření DermaBOTEXIN a ultrazvuk. Hollywood New Age Facelift má výborné výsledky v oblasti pod bradou (ostrý úhel čelisti působí mladistvě).

Věřím, že výsledky našeho společného úsilí budou dlouhá léta provázet i Vás. První krok je na Vás, o ostatní se postaráme my. 

Ing. Jan Ševčík (r. 1984), jednatel KAMASlim & Young Clinic

header7
header6
header10
header2
header3
previous arrow
next arrow

Jak to u nás vypadá?