fbpx

KRYORADIOLIPOLÝZA

COOL SCULPTING

Kryo Radiolipolýza neboli cool sculpting je alternativou klasické liposukce. Metoda naprosto nahradila prostou kryolipolýzu. Kombinací dvou metod (radiofrekvenční lipolýzy a podtlakové kryolipolýzy) dosáhneme výsledků, které jsou lepší a rychlejší, než při jednoduché liposukci zmražením. Kryo RADIO lipolýzu jsem do ČR přivezla z Německa před několika lety a okamžitě se stala hitem. Troufnu si říci, že se stala naší vlajkovou lodí a již několik let se drží na horních příčkách nejžádanějších služeb.“  

Mohlo by vás zajímat...

  • nasátí a mražení tukové vrstvy 60 minut (cca 2,5 kg tuku)
  • radiofrekvenční lipolýza
  • preventivní ošetření kůže před působením minusových teplot
  • regenerační péče po zmražení
  • Kryo Radiolipolýza je alternativou klasické liposukce a nahradila kryolipolýzu.
  • Kombinuje radiofrekvenční lipolýzu a podtlakovou kryolipolýzu pro lepší a rychlejší výsledky než liposukce zmražením.
  • Tato metoda je jednou z nejžádanějších služeb v oblasti neinvazivní liposukce.

V rámci jedné návštěvy ošetříme zvolený počet lokalit (provedeme zvolený počet aplikací). Jedna lokalita = např. pravý bok nebo spodní břicho nebo horní břicho nebo levé vnější stehno atd. Např. oba boky = dvě aplikace = dvě lokality. Lokality můžeme pro dosažení větší redukce tuku ošetřit až 3x s rozestupem cca 8 týdnů. KryoRADIOlipolýza nevyžaduje pracovní neschopnost.

Kryoradiolipolýza je nejmodernější liposukcí zmražením tukové tkáně. Účinnou kombinaci mrazu a radiofrekvence diskutovali specialisté na jednom z amerických dermatologických seminářů (Hawaii Dermatology Seminar TM). Jako první v Evropě, použil metodu německý plastický chirurg Dr. Krull. Záhy poté jsme začali pracovat na zavedení metody do praxe i my a po navržení efektivního postupu a získání potřebného know-how jsme ošetřili prvního pacienta. Byli jsme z prvních v ČR, kteří metodu provedli. Přístroj pro kryoradiolipolýzu: Anglický přístroj Magic Cryo se svou konstrukcí řadí mezi absolutní jedničky. Jedná se o precizně konstruovaný přístroj s tradicí Velké Británie. Unikátní skleněný vakuový adaptér – jeden z největších na trhu – umožňuje nasátí až o 50% tuku více. Žádný plast, jen sklo a ocel vypovídající o vysoké kvalitě. Inteligentní systém mražení s automatickou klasifikací tukové vrstvy. Přístroj Magic Cryo jako jeden z mála umožňuje provedení kryolipolýzy i radiofrekvence zároveň. 

Lokalizované tukové polštáře, které špatně reagují na pokusy o zhubnutí. Pro klienty, u nichž je klasická liposukce kontraindikována, nebo nechtějí invazivní řešení s možnými vedlejšími účinky. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný.

Redukce tuku z ošetřených lokalit bez nerovností, pevnější kůže. Trvalost dosažených výsledků je podobná jako u klasické liposukce. V případě, že výrazně nezhoršíte svou životosprávu či nezvýšíte hmotnost, výsledek si udržíte.

Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. KryoRADIOlipolýza je precizně vytvořený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé metody na sebe navazují tak, aby bylo ošetření maximálně účinné. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt.

Na rozdíl od klasické liposukce není tkáň z těla násilně odejmuta, nevznikají nerovnosti. Po ošetření je energie z tukové buňky uvolněna a tělo ji zpracuje. Zbytky tukových buněk (membrány) zpracuje lymfatický systém. Stejně jako u klasické liposukce, pokud dojde k nárůstu hmotnosti po ošetření, výsledek nebývá tak dobrý, zvětší se tukové polštáře na neošetřených lokalitách. Výsledek a dlouhodobost může klient výrazně podpořit životosprávou. Organismus každého člověka je jiný a přesný výsledek proto předem neodhadneme. Na základě našich mnohaletých zkušeností můžeme v rámci úvodní konzultace na základě typu tuku, věku, stavu metabolismu atp., nastínit hrubý odhad.

Potřebujete radu?

Neváhejte nás kontaktovat. Odpovíme do následujícího pracovního dne.

Přejít nahoru