fbpx

CELOTĚLOVÁ INTENZIVNÍ

REDUKČNÍ PÉČE

Terapií zredukujeme tuk z horní i spodní poloviny těla. Představuji vám nejintenzivnější redukční program. K tomu, abych byla úspěšná, potřebuji kombinaci 5 způsobů odstranění tuku. Neinvazivní liposukci, kryo RADIO lipolýzu, lymfoterapii, zábalovou terapii a bodylifting. Program je oblíben těmi, kdo preferují expresní, ale intenzivní řešení podkožního tuku velkého rozsahu. U tohoto balíčku se ani na chvíli nezastavíme. Jsem si jista, že jinde v ČR tak intenzivní službu nenajdete.“ 

Mohlo by vás zajímat...

  • 2x ultrazvuková liposukce
  • 8x KryoRADIOlipolýza + ošetření pokožky kryoprotektanty
  • 1x celotělový zával UC Wrap (v hodnotě 1.500 Kč)
  • 1x Přístrojová lymfatická masáž (nohy + trup)
  • Terapie slouží k redukci tuku z horní i spodní poloviny těla.
  • Nejintenzivnější redukční program.
  • Pro úspěch je potřebná kombinace pěti metod: neinvazivní liposukce, kryo RADIO lipolýza, lymfoterapie, zábalová terapie a bodylifting.
  • Program je oblíbený mezi těmi, kdo hledají rychlé a intenzivní řešení podkožního tuku velkého rozsahu.
  •  

Balíček je formou permanentky a zahrnuje 2 návštěvy. Celková délka procedur je cca 8 hodin a odvíjí se zejména od možnosti ošetřit některé lokality ve stejný čas, např. souběžně oba boky atd. Máte-li požadavek na maximální zefektivnění doby ošetření, informujte nás a my pro vás rezervujeme dva přístroje. Redukce tuku je postupná, efekt ale pocítíte ihned. Výsledek redukční péče se dostaví v průběhu 6 – 8 týdnů po posledním ošetření, kdy je proces odstranění tukových buněk zcela dokončen.

Využíváme svých dlouholetých zkušeností v oblasti bezbolestného tvarování těla a dle typologie tukové tkáně inteligentně aplikujeme efektivní typ ultrazvuku. Součástí balíčku je KryoRADIOlipolýza, na kterou se úzce specializujeme a která přináší velmi uspokojivé estetické výsledky. Terapie je zaměřena i na podporu hubnutí, odstranění celulitidy a restart metabolismu. Unikum terapie spočívá v množství ošetřených lokalit, které by jinou cestou v tomto rozsahu nebylo možno vyřešit (např. klasická liposukce je limitována velikostí oblasti a neumožňuje ošetřit celé tělo ve stejném čase). Pracovní neschopnost není nutná.  

Pro klienty, kteří vyžadují expresní, přesto však nekompromisní redukci problematických lokalit velkého rozsahu. Pro klienty, kteří se rozhodli urychlit své hubnutí. Muži i ženy věk 18 +. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný.

Redukce tuku z ošetřených lokalit bez nerovností, pevnější kůže a restartovaný metabolismus a regenerovaný lymfatický systém. Trvalost dosažených výsledků je podobná jako u klasické liposukce. V případě, že výrazně nezvýšíte svou váhu, výsledek si udržíte. Podmínkou je vaše zapojení při spalování uloženého tuku.

Všimněte si, že na trhu estetické medicíny je trend zaměřit se za větší finanční obnos na malé lokality (např. pouze spodní břicho). Tento program se zaměřuje na velký počet lokalit, proto ušetříte nejenom čas, ale i finance. Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. Celotělová intenzivní redukční péče je precizně vytvořený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé terapie na sebe navazují tak, aby bylo ošetření účinné. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt.

 

Na rozdíl od klasické liposukce není tkáň z těla násilně odejmuta, nevznikají nerovnosti. Po ošetření je energie z tukové buňky uvolněna a tělo ji zpracuje. Zbytky tukových buněk (membrány) zpracuje lymfatický systém. Stejně jako u klasické liposukce, pokud dojde k nárůstu hmotnosti po ošetření, výsledek nebývá tak dobrý, zvětší se tukové polštáře na neošetřených lokalitách. Výsledek a dlouhodobost může klient výrazně podpořit životosprávou. Organismus každého člověka je jiný a přesný výsledek proto předem neodhadneme. Na základě našich mnohaletých zkušeností můžeme v rámci úvodní konzultace na základě typu tuku, věku, stavu metabolismu atp., nastínit hrubý odhad.

Přejít nahoru