fbpx
Slide One

KLINIKA ESTETICKÉ MEDICÍNY V BRNĚ

tel.: 776 88 34 22 | Kounicova 10 | 6:30 – 21:30

AKCE❤️: Celotělová intenzivní redukční péče

Terapií zredukujeme tuk z horní i spodní poloviny těla. Představuji vám nejintenzivnější redukční program. K tomu, abych byla úspěšná, potřebuji kombinaci 5 způsobů odstranění tuku. Neinvazivní liposukci, kryo RADIO lipolýzu, lymfoterapii, zábalovou terapii a bodylifting. Program je oblíben těmi, kdo preferují expresní, ale intenzivní řešení podkožního tuku velkého rozsahu. U tohoto balíčku se ani na chvíli nezastavíme. Jsem si jista, že jinde v ČR tak intenzivní službu nenajdete.“  Taťána Ševčíková, vedoucí terapeut

+ 2x ultrazvuková liposukce
(dle charakteru tukového depozita zvolíme typ ultrazvukového ošetření, tj. tripolární, monopolární nebo bipolární radiofrekvenci či kavitaci - disponujeme všemi dostupnými typy terapeutického ultrazvuku)
+ 8x KryoRADIOlipolýza + ošetření pokožky kryoprotektanty
(8x kombinace radiofrekvenčního ultrazvuku a kryolipolýzy; každá aplikace v "koňské" dávce 60 minut, která je však stále naprosto bezpečná)
+ V ceně navíc 1x celotělový zával UC Wrap (ušetříte 1.500 Kč)
(drenážní, detoxikační a zeštíhlující zábal, pro restart metabolismu; vedlejším efektem je okamžitá redukce obvodových cm vytěsněním nadbytečně zadržované vody)
+ 1x Přístrojová lymfatická masáž (nohy + trup)
(podpora odbourávání zbytků tukových buněk, zrychlení spalování tuku, zrychlení metabolismu a prokrvení)
 

+ tuk zredukujeme kombinací 5 metod lipolýzy, lymfoterapie a balneoterapie
(kombinujeme kavitaci, radiofrekvenci, kryoRADIOlipolýzu, pressoterapii a zábalovou balneoterapii k maximální redukci podkožního tuku)
+ budeme se věnovat až 8 lokalitám
(metoda je vhodná na redukci tuku jak z horní, tak i spodní poloviny těla, tedy velkého počtu problematických lokalit)
+ zaměříme se i na zpevnění kůže
(tuku zbavené podkoží může snadno povisnout, proto se intenzivně zaměříme na zpevnění podkožních elastinových a kolagenových vláken radiofrekvenčním ultrazvukem)
+ navíc si užijete příjemný restart metabolismu
(v průběhu dvou návštěv použijeme v terapeutickém schématu metody, které působí na rozklad a likvidaci tukových buněk, zrychlují lymfatický systém a metabolismus a revitalizují pokožku)
+ terapie je bezbolestná a s minimem kontraindikací
(ošetření mohou podstoupit také klienti, u kterých je klasická liposukce nevhodná)

Co je dobré vědět?

Balíček je formou permanentky a zahrnuje 2 návštěvy. Celková délka procedur je cca 8 hodin a odvíjí se zejména od možnosti ošetřit některé lokality ve stejný čas, např. souběžně oba boky atd. Máte-li požadavek na maximální zefektivnění doby ošetření, informujte nás a my pro vás rezervujeme dva přístroje. Redukce tuku je postupná, efekt ale pocítíte ihned. Výsledek redukční péče se dostaví v průběhu 6 - 8 týdnů po posledním ošetření, kdy je proces odstranění tukových buněk zcela dokončen.

Jak to funguje?

Využíváme svých dlouholetých zkušeností v oblasti bezbolestného tvarování těla a dle typologie tukové tkáně inteligentně aplikujeme efektivní typ ultrazvuku. Součástí balíčku je KryoRADIOlipolýza, na kterou se úzce specializujeme a která přináší velmi uspokojivé estetické výsledky. Terapie je zaměřena i na podporu hubnutí, odstranění celulitidy a restart metabolismu. Unikum terapie spočívá v množství ošetřených lokalit, které by jinou cestou v tomto rozsahu nebylo možno vyřešit (např. klasická liposukce je limitována velikostí oblasti a neumožňuje ošetřit celé tělo ve stejném čase). Pracovní neschopnost není nutná.  

Pro koho je metoda vhodná?

Pro klienty, kteří vyžadují expresní, přesto však nekompromisní redukci problematických lokalit velkého rozsahu. Pro klienty, kteří se rozhodli urychlit své hubnutí. Muži i ženy věk 18 +. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný.

Jaký je výsledek?

Redukce tuku z ošetřených lokalit bez nerovností, pevnější kůže a restartovaný metabolismus a regenerovaný lymfatický systém. Trvalost dosažených výsledků je podobná jako u klasické liposukce. V případě, že výrazně nezvýšíte svou váhu, výsledek si udržíte. Podmínkou je vaše zapojení při spalování uloženého tuku.

Proč zvolit terapii v kamaslim?

Všimněte si, že na trhu estetické medicíny je trend zaměřit se za větší finanční obnos na malé lokality (např. pouze spodní břicho). Tento program se zaměřuje na velký počet lokalit, proto ušetříte nejenom čas, ale i finance. Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. Celotělová intenzivní redukční péče je precizně vytvořený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé terapie na sebe navazují tak, aby bylo ošetření účinné. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt.

Jaká jsou specifika ošetření?

Na rozdíl od klasické liposukce není tkáň z těla násilně odejmuta, nevznikají nerovnosti. Po ošetření je energie z tukové buňky uvolněna a tělo ji zpracuje. Zbytky tukových buněk (membrány) zpracuje lymfatický systém. Stejně jako u klasické liposukce, pokud dojde k nárůstu hmotnosti po ošetření, výsledek nebývá tak dobrý, zvětší se tukové polštáře na neošetřených lokalitách. Výsledek a dlouhodobost může klient výrazně podpořit životosprávou. Organismus každého člověka je jiný a přesný výsledek proto předem neodhadneme. Na základě našich mnohaletých zkušeností můžeme v rámci úvodní konzultace na základě typu tuku, věku, stavu metabolismu atp., nastínit hrubý odhad. Dále by vás mohly zajímat tyto služby: Intenzivní anticelulitidní péče, Celotělový zával UC Wrap, Body lifting, Vacupress.

Rezervujte si bezplatnou konzultaci

GDPR je nařížením EU o správě, zpracování a ochraně osobních údajů.

NA VLASTNÍ KŮŽI

Za téměř 13 let fungování naší rodinné kliniky jsem si dovolil také malinko změnit svou image. Posuďte sami…


Body lifting

Vyzkoušel jsem a vnímám jako alternativu miniabdominoplastiky, ovšem bez nevzhledné jizvy. Když zhubnete 40 kilo, kůže se sama nenapne.


Balíčky s KryoRADIOlipolýzou 

I když jsem zredukoval svou hmotnost, genetika je genetika. Díky této metodě jsem dokázal zredukovat geneticky podmíněný tuk v problematických lokalitách spodního břicha a boků.


Hollywood New Age Facelift a DermaBOTEXIN 

Tuk samozřejmě opustil především tváře. Díky intenzivní kúře Hollywood New Age Facelift se mi kůže zpevnila. Abych zredukoval vějířky kolem očí a  vrásky na čele, dopřeji si čas od času kúru ošetření DermaBOTEXIN a ultrazvuk. Hollywood New Age Facelift má výborné výsledky v oblasti pod bradou (ostrý úhel čelisti působí mladistvě).

Věřím, že výsledky našeho společného úsilí budou dlouhá léta provázet i Vás. První krok je na Vás, o ostatní se postaráme my. 

Ing. Jan Ševčík (r. 1984), jednatel KAMASlim & Young Clinic

header7
header6
header10
header2
header3
previous arrow
next arrow

Jak to u nás vypadá?