fbpx

HOLLYWOOD

NEW AGE FACELIFT

Ošetření je alternativou k miniinvazivnímu řešení, jako jsou například mezonitě. Facelift – lifting obličeje, tedy napnutí kůže, není nutné řešit bezpodmínečně za pomocí vpichů. Představuji vám metodu odstranění vrásek oblíbenou v Hollywoodu – přístrojový radiofrekvenční facelift. Jedná se o ošetření, které nastartuje obnovu kolagenních a elastinových vláken (obnoví tzv. korzet pleti). Výsledkem je zpevněná, sjednocená a omlazená pleť. Vzala hodinky, přetočila je a vrátila čas? Ne, absolvovala Hollywood New Age Facelift.“  T. Ševčíková mladší, specialista neinvazivních metod omlazení obličeje

Mohlo by vás zajímat...

  • odlíčení a povrchové čištění pleti
  • enzymatický peeling
  • ❤️ ošetření pleti tripolární radiofrekvencí (Hollywood new age facelift)
  • sérum s kyselinou hyaluronovou
  • zklidňující a pěstící maska
  • závěrečný krém
  • Ošetření je alternativou k miniinvazivnímu řešení.
  • Metoda se nazývá radiofrekvenční facelift a je oblíbená v Hollywoodu.
  • Tento postup nastartuje obnovu kolagenních a elastinových vláken, což vede k obnově tzv. korzetu pleti.
  • Výsledkem je zpevněná, sjednocená pleť a osvěžený výraz.

Odsuňte pohmožděniny, otoky, modřiny a několika denní pracovní neschopnost na později a vyzkoušejte alternativu k miniinvazivnímu řešení. Ošetření je formou jedné návštěvy v délce 60 minut. K tomuto ošetření lze absolvovat jednu další korektivní návštěvu za 500 Kč pro ještě výraznější efekt (avšak ne déle, než 60 dnů od prvního sezení).

Hollywood New Age Facelift, tedy lifting obličeje tripolární fokusovanou radiofrekvencí je TOP metodou v přístrojovém omlazení obličeje a celkově v estetické medicíně. Ošetření s úspěchem nahrazuje či odkládá na později invazivní či mini invazivní metody omlazení obličeje a odstranění vrásek. Principem fungování je přenos radiofrekvenční energie do pokožky, kde vlivem tepelného efektu (teplota vzroste až na 45 st.) dochází k narušení stávajících a povolených kolagenových a elastinových vláken. Tato jsou následně rekonstruována přirozenými procesy těla. Výsledkem je obnova pevnosti, pružnosti a vitality obličeje. Syntéza kolagenu, tedy hlavní efekt, který se uplatní při odstranění vrásek, probíhá až 3 měsíce po ošetření. Po celou tuto dobu lze sledovat změny, budete mládnout. Ošetření se stalo pro své benefity nejžádanějším ošetřením v Hollywoodu. 

Indikacemi k ošetření jsou vrásky a stárnoucí pleť. Tedy nedokonalosti vzniklé s přibývajícím věkem. Ztráta jasu, pružnosti, pevnosti a vitality pokožky. Metoda je vhodná pro klienty, u nichž je plastická operace kontraindikována, nebo nechtějí invazivní řešení s možnými vedlejšími účinky. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný.

 

Okamžitě po ošetření bude pleť rozjasněná, sjednocená a vyživená. Drobné vrásky budou redukovány. Do 3 měsíců po ošetření dojde ke zpevnění kontur pleti, klient vypadá odpočatý, avšak bez ztráty mimiky a bez patrných stop po plastické operaci.

 

Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. Hollywood New Age Facelift je precizně vytvořený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé metody na sebe navazují tak, aby bylo ošetření maximálně účinné. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt.

 

Na rozdíl od klasického faceliftu není přebytečná kůže skalpelem násilně fyzicky odejmuta, mimika zůstává zachována. Při neinvazivním řešení dochází k fyzikálně chemickým procesům v podkoží, které reaguje zpevněním. Intenzitu a rychlost daných procesů nelze předem s jistotou odhadnout. Je ovlivněna řadou faktorů, mezi které patří stav pokožky, její vyživenost a hydratace, množství vitamínů a minerálů ve stravě, množství vykouřených cigaret a vypitého alkoholu, schopnost těla se hojit a regenerovat. Na základě našich mnohaletých zkušeností můžeme v rámci úvodní konzultace na základě typu vrásek, věku, stavu pokožky atp., nastínit hrubý odhad. 

Přejít nahoru