fbpx
Slide One

KLINIKA ESTETICKÉ MEDICÍNY V BRNĚ

tel.: 776 88 34 22 | Kounicova 10 | 6:30 – 21:30

AKCE❤️: Hollywood New Age Facelift

Ošetření je alternativou k chirurgickému řešení. Facelift – lifting obličeje, tedy korekce vrásek vyříznutím části pokožky, není nutné řešit bezpodmínečně chirurgicky. Představuji vám metodu odstranění vrásek oblíbenou v Hollywoodu – přístrojový radiofrekvenční facelift. Jedná se o ošetření, které nastartuje obnovu kolagenních a elastinových vláken (obnoví tzv. korzet pleti). Výsledkem je zpevněná, sjednocená a omlazená pleť. Vzala hodinky, přetočila je a vrátila čas? Ne, absolvovala Hollywood New Age Facelift." Taťána Ševčíková, vedoucí terapeut

+ Hollywood New Age Facelift
(fokusovanou tri-polární radiofrekvencí ošetříme čelo, vrásku mezi obočím, vějířky kolem očí, spodní víčka, tváře, bradu a okolí krku pod bradou)
+ rejuvenace kyselinou hyaluronovou + maska
(aplikace séra s kyselinou hyaluronovou přímo do hlubokých vrásek + aplikace zklidňující kolagenové masky)
+ NAVÍC dermokosmetické ošetření
(sérum + pečující ošetření -  odlíčení, čištění, ošetření pórů, regenerační sérum, hydratace, rozjasnění)
+ jako BONUS DRUHÁ korektivní návštěva jen za 500 Kč
(v případě, že budete chtít efekt podpořit, můžete využít 1 další bonusovou korektivní návštěvu do 60ti dnů od prvního sezení a ošetření vám celé zopakujeme jen za 500 Kč)

+ ostrý úhel brady = mladší vzhled, ocení hlavně muži
(okolí krku běžně při faceliftu ošetřit nelze, řešením je Hollywood New Age Facelift - ostrý úhel čelisti vytváří mladistvý vzhled, zvláště mužská klientela poté vypadá mnohem mladší)
+ cíl - trvalé zpevnění kůže
(cílem je trvalé zpevnění pleti a redukce podbradku, nikoli pouze krátkodobé zahlazení vrásek)
+ mladší a odpočinutý vzhled okamžitě po ošetření
(jako bonus vám provedeme kompletní kosmetiku a rejuvenaci pleti kyselinou hyaluronovou pro okamžité rozjasnění a omlazení pleti)
+ sjednocená a vyživená pleť
(vedlejším efektem působení radiofrekvenční vlny je až 50x účinnější průnik účinných látek a vitamínů do podkoží)
+ bez jizev a rekonvalescence
(váš vzhled bude stále přirozený, nikoli pozměněný plastickou operací, která bývá již na první pohled veřejností odhalena)

Co je dobré vědět?

Odsuňte 2 hodin na operačním sále, 4 dny v nemocnici a následně až 30 denní pracovní neschopnost na později a vyzkoušejte alternativu k chirurgickému řešení. Ošetření je formou jedné návštěvy v délce 60 minut. K tomuto ošetření lze absolvovat jednu další korektivní návštěvu za 500 Kč pro ještě výraznější efekt (avšak ne déle, než 60 dnů od prvního sezení).

Jak to funguje?

Hollywood New Age Facelift, tedy lifting obličeje tripolární fokusovanou radiofrekvencí je TOP metodou v přístrojovém omlazení obličeje a celkově v estetické medicíně. Ošetření s úspěchem nahrazuje či odkládá na později invazivní či mini invazivní metody omlazení obličeje a odstranění vrásek. Principem fungování je přenos radiofrekvenční energie do pokožky, kde vlivem tepelného efektu (teplota vzroste až na 45 st.) dochází k narušení stávajících a povolených kolagenových a elastinových vláken. Tato jsou následně rekonstruována přirozenými procesy těla. Výsledkem je obnova pevnosti, pružnosti a vitality obličeje. Syntéza kolagenu, tedy hlavní efekt, který se uplatní při odstranění vrásek, probíhá až 3 měsíce po ošetření. Po celou tuto dobu lze sledovat změny, budete mládnout. Ošetření se stalo pro své benefity nejžádanějším ošetřením v Hollywoodu. Článek o metodě v předním magazínu estetické dermatologie naleznete ZDE. Jak dosáhneme ostrého úhlu čelisti? Video animaci principu působení v oblasti podbradku naleznete ZDE.

Pro koho je metoda vhodná?

Indikacemi k ošetření jsou vrásky a stárnoucí pleť. Tedy nedokonalosti vzniklé s přibývajícím věkem. Ztráta jasu, pružnosti, pevnosti a vitality pokožky. Metoda je vhodná pro klienty, u nichž je plastická operace kontraindikována, nebo nechtějí invazivní řešení s možnými vedlejšími účinky. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný.

Jaký je výsledek?

Okamžitě po ošetření bude pleť rozjasněná, sjednocená a vyživená. Drobné vrásky budou redukovány. Do 3 měsíců po ošetření dojde ke zpevnění kontur pleti, klient vypadá odpočatý, avšak bez ztráty mimiky a bez patrných stop po plastické operaci.

Proč zvolit terapii v kamaslim?

Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. Hollywood New Age Facelift je precizně vytvořený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé metody na sebe navazují tak, aby bylo ošetření maximálně účinné. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt.

Jaká jsou specifika ošetření?

Na rozdíl od klasického faceliftu není přebytečná kůže skalpelem násilně fyzicky odejmuta, mimika zůstává zachována. Při neinvazivním řešení dochází k fyzikálně chemickým procesům v podkoží, které reaguje zpevněním. Intenzitu a rychlost daných procesů nelze předem s jistotou odhadnout. Je ovlivněna řadou faktorů, mezi které patří stav pokožky, její vyživenost a hydratace, množství vitamínů a minerálů ve stravě, množství vykouřených cigaret a vypitého alkoholu, schopnost těla se hojit a regenerovat. Na základě našich mnohaletých zkušeností můžeme v rámci úvodní konzultace na základě typu vrásek, věku, stavu pokožky atp., nastínit hrubý odhad. Dále by vás mohly zajímat tyto služby: Nano Kryo Radiolipolýza, Kompletní proměna, Kryo Radio Lipolýza, Bezbolestná liposukce, Celotělová intenzivní redukční péče, Neinvazivní liposukce All Inclusive.

Rezervujte si bezplatnou konzultaci

GDPR je nařížením EU o správě, zpracování a ochraně osobních údajů.

NA VLASTNÍ KŮŽI

Za téměř 13 let fungování naší rodinné kliniky jsem si dovolil také malinko změnit svou image. Posuďte sami…


Body lifting

Vyzkoušel jsem a vnímám jako alternativu miniabdominoplastiky, ovšem bez nevzhledné jizvy. Když zhubnete 40 kilo, kůže se sama nenapne.


Balíčky s KryoRADIOlipolýzou 

I když jsem zredukoval svou hmotnost, genetika je genetika. Díky této metodě jsem dokázal zredukovat geneticky podmíněný tuk v problematických lokalitách spodního břicha a boků.


Hollywood New Age Facelift a DermaBOTEXIN 

Tuk samozřejmě opustil především tváře. Díky intenzivní kúře Hollywood New Age Facelift se mi kůže zpevnila. Abych zredukoval vějířky kolem očí a  vrásky na čele, dopřeji si čas od času kúru ošetření DermaBOTEXIN a ultrazvuk. Hollywood New Age Facelift má výborné výsledky v oblasti pod bradou (ostrý úhel čelisti působí mladistvě).

Věřím, že výsledky našeho společného úsilí budou dlouhá léta provázet i Vás. První krok je na Vás, o ostatní se postaráme my. 

Ing. Jan Ševčík (r. 1984), jednatel KAMASlim & Young Clinic

header7
header6
header10
header2
header3
previous arrow
next arrow

Jak to u nás vypadá?