fbpx
Slide One

KLINIKA ESTETICKÉ MEDICÍNY V BRNĚ

tel.: 776 88 34 22 | Kounicova 10 | 6:30 – 21:30


naši zaměstnanci jsou proti COVID-19 plně očkováni

AKCE❤️: Hollywood New Age Facelift

Ošetření je alternativou k chirurgickému řešení. Facelift – lifting obličeje, tedy korekce vrásek vyříznutím části pokožky, není nutné řešit bezpodmínečně chirurgicky. Představuji vám metodu odstranění vrásek oblíbenou v Hollywoodu – přístrojový radiofrekvenční facelift. Jedná se o ošetření, které nastartuje obnovu kolagenních a elastinových vláken (obnoví tzv. korzet pleti). Výsledkem je zpevněná, sjednocená a omlazená pleť. Vzala hodinky, přetočila je a vrátila čas? Ne, absolvovala Hollywood New Age Facelift." Taťána Ševčíková, vedoucí terapeut

+ Hollywood New Age Facelift  40 minut
(fokusovanou tri-polární radiofrekvencí ošetříme čelo, vrásku mezi obočím, vějířky kolem očí, spodní víčka, tváře, bradu a okolí krku pod bradou)
+ rejuvenace kyselinou hyaluronovou + maska
(aplikace séra s kyselinou hyaluronovou přímo do hlubokých vrásek + aplikace zklidňující kolagenové masky)
+ NAVÍC dermokosmetické ošetření
(sérum + pečující ošetření -  odlíčení, čištění, ošetření pórů, regenerační sérum, hydratace, rozjasnění)
+ jako BONUS 1 korektivní návštěva zdarma
(v případě, že budete chtít efekt podpořit, můžete využít do 60 dnů po ošetření 1 bonusovou návštěvu zdarma a ošetření vám celé zdarma zopakujeme)

+ ostrý úhel brady = mladší vzhled, ocení hlavně muži
(okolí krku běžně při faceliftu ošetřit nelze, řešením je Hollywood New Age Facelift - ostrý úhel čelisti vytváří mladistvý vzhled, zvláště mužská klientela poté vypadá mnohem mladší)
+ cíl - trvalé zpevnění kůže
(cílem je trvalé zpevnění pleti a redukce podbradku, nikoli pouze krátkodobé zahlazení vrásek)
+ mladší a odpočinutý vzhled okamžitě po ošetření
(jako bonus vám provedeme kompletní kosmetiku a rejuvenaci pleti kyselinou hyaluronovou pro okamžité rozjasnění a omlazení pleti)
+ sjednocená a vyživená pleť
(vedlejším efektem působení radiofrekvenční vlny je až 50x účinnější průnik účinných látek a vitamínů do podkoží)
+ bez jizev a rekonvalescence
(váš vzhled bude stále přirozený, nikoli pozměněný plastickou operací, která bývá již na první pohled veřejností odhalena)

Co je dobré vědět?

Odsuňte 2 hodin na operačním sále, 4 dny v nemocnici a následně až 30 denní pracovní neschopnost na později a vyzkoušejte alternativu k chirurgickému řešení. Ošetření je formou jedné návštěvy v délce 60 minut. V ceně je jedna korekce zdarma. Po ošetření obdržíte voucher, který můžete do 60 dnů použít k bezplatnému zopakování ošetření. Voucher můžete využít pouze vy, je nepřenosný.

Jak to funguje?

Hollywood New Age Facelift, tedy lifting obličeje tripolární fokusovanou radiofrekvencí je TOP metodou v přístrojovém omlazení obličeje a celkově v estetické medicíně. Ošetření s úspěchem nahrazuje či odkládá na později invazivní či mini invazivní metody omlazení obličeje a odstranění vrásek. Principem fungování je přenos radiofrekvenční energie do pokožky, kde vlivem tepelného efektu (teplota vzroste až na 45 st.) dochází k narušení stávajících a povolených kolagenových a elastinových vláken. Tato jsou následně rekonstruována přirozenými procesy těla. Výsledkem je obnova pevnosti, pružnosti a vitality obličeje. Syntéza kolagenu, tedy hlavní efekt, který se uplatní při odstranění vrásek, probíhá až 3 měsíce po ošetření. Po celou tuto dobu lze sledovat změny, budete mládnout. Ošetření se stalo pro své benefity nejžádanějším ošetřením v Hollywoodu. Článek o metodě v předním magazínu estetické dermatologie naleznete ZDE. Jak dosáhneme ostrého úhlu čelisti? Video animaci principu působení v oblasti podbradku naleznete ZDE.

Pro koho je metoda vhodná?

Indikacemi k ošetření jsou vrásky a stárnoucí pleť. Tedy nedokonalosti vzniklé s přibývajícím věkem. Ztráta jasu, pružnosti, pevnosti a vitality pokožky. Metoda je vhodná pro klienty, u nichž je plastická operace kontraindikována, nebo nechtějí invazivní řešení s možnými vedlejšími účinky. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný.

Jaký je výsledek?

Okamžitě po ošetření bude pleť rozjasněná, sjednocená a vyživená. Drobné vrásky budou redukovány. Do 3 měsíců po ošetření dojde ke zpevnění kontur pleti, klient vypadá odpočatý, avšak bez ztráty mimiky a bez patrných stop po plastické operaci.

Proč zvolit terapii v kamaslim?

Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. Hollywood New Age Facelift je precizně vytvořený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé metody na sebe navazují tak, aby bylo ošetření maximálně účinné. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt.

Jaká jsou specifika ošetření?

Na rozdíl od klasického faceliftu není přebytečná kůže skalpelem násilně fyzicky odejmuta, mimika zůstává zachována. Při neinvazivním řešení dochází k fyzikálně chemickým procesům v podkoží, které reaguje zpevněním. Intenzitu a rychlost daných procesů nelze předem s jistotou odhadnout. Je ovlivněna řadou faktorů, mezi které patří stav pokožky, její vyživenost a hydratace, množství vitamínů a minerálů ve stravě, množství vykouřených cigaret a vypitého alkoholu, schopnost těla se hojit a regenerovat. Na základě našich mnohaletých zkušeností můžeme v rámci úvodní konzultace na základě typu vrásek, věku, stavu pokožky atp., nastínit hrubý odhad. Dále by vás mohly zajímat tyto služby: Nano Kryo Radiolipolýza, Kompletní proměna, Kryo Radio Lipolýza, Bezbolestná liposukce, Celotělová intenzivní redukční péče, Neinvazivní liposukce All Inclusive.

Rezervujte si bezplatnou konzultaci

GDPR je nařížením EU o správě, zpracování a ochraně osobních údajů.

NA VLASTNÍ KŮŽI

Za téměř 13 let fungování naší rodinné kliniky jsem si dovolil také malinko změnit svou image. Posuďte sami…


Body lifting

Vyzkoušel jsem a vnímám jako alternativu miniabdominoplastiky, ovšem bez nevzhledné jizvy. Když zhubnete 40 kilo, kůže se sama nenapne.


Balíčky s KryoRADIOlipolýzou 

I když jsem zredukoval svou hmotnost, genetika je genetika. Díky této metodě jsem dokázal zredukovat geneticky podmíněný tuk v problematických lokalitách spodního břicha a boků.


Hollywood New Age Facelift a DermaBOTEXIN 

Tuk samozřejmě opustil především tváře. Díky intenzivní kúře Hollywood New Age Facelift se mi kůže zpevnila. Abych zredukoval vějířky kolem očí a  vrásky na čele, dopřeji si čas od času kúru ošetření DermaBOTEXIN a ultrazvuk. Hollywood New Age Facelift má výborné výsledky v oblasti pod bradou (ostrý úhel čelisti působí mladistvě).

Věřím, že výsledky našeho společného úsilí budou dlouhá léta provázet i Vás. První krok je na Vás, o ostatní se postaráme my. 

Ing. Jan Ševčík (r. 1984), jednatel KAMASlim & Young Clinic

header7
header6
header10
header2
header3
previous arrow
next arrow

Jak to u nás vypadá?