fbpx

VACUPRESS

LIPOMASSAGE

Ošetřením Vacupress podpoříme hubnutí, redukujeme celulitidu, vyhladíme kůži. Laicky řečeno se jedná o přístrojové baňkování. Ošetření je někdy také označováno jako vysavač tuků. Kombinací terapie vacupress a termogenního séra dosahuji skvělých výsledků. Vacupress – Lipomassage pozitivně ovlivňuje nejenom náš zevnějšek, ale také zdravotní stav. Ošetření doporučuji klientkám jako prevenci rozvoje celulitidy a pro podporu hubnutí.“ 

Mohlo by vás zajímat...

  • vacupress 30 minut (provedeme vakuovou terapii – lipomassage, nejčastěji v lokalitě stehen a hýždí nebo dle vašeho přání)
  • termogenní sérum (výsledek podpoříme termogenním sérem k maximálnímu prokrvení tkáně)
  • Vacupress ošetření podporuje hubnutí a redukuje celulitidu.
  • Tento přístroj vyhlazuje kůži a je někdy označován jako vysavač tuků.
  • Kombinace terapie Vacupress a termogenního séra přináší skvělé výsledky.
  • Vacupress – Lipomassage má pozitivní vliv na zevnějšek i zdravotní stav.
  • Terapeutka Taťána Ševčíková doporučuje ošetření jako prevenci proti rozvoji celulitidy a podporu hubnutí.

V rámci jedné návštěvy ošetříme zvolené lokality. Pro výraznější efekt zvyšte v den ošetření pitný režim o 50%. Vyhněte se lékům, které snižují srážlivost krve. Zvláště po prvním ošetření můžou vzniknout drobné modřiny. Modřiny se vstřebávají průměrně do 3 dnů. Ošetření není bolestivé, nevyžaduje pracovní neschopnost a lze ho opakovat v týdenních intervalech.

Lipomassage – terapie vacupress je metodou, při které dochází k nasátí kožní řasy spolu s podkožním vazivem do adaptérů různého tvaru a velikosti (nejčastěji tzv. baňky). Při metodě je baňkou provedena speciální masáž. Adaptér může být v některých případech také stacionárně upevněn, například na oblasti, kde je celulitida nevýraznější. Adaptér je napojen na přístroj, který koriguje a vytváří vakuum. Přístroj umožňuje práci v několika režimech. Jedná se o pulzní, kontinuální a kombinovaný režim. V průběhu ošetření obvykle použijeme režimy všechny. Možnost volby režimu mnohonásobně zvyšuje efektivitu ošetření. Ošetření tlumí zánět, který často provází celulitidu.

Klienti všech věkových kategorií. Regenerace těla, podpora metabolismu a lymfatické drenáže, podpora hubnutí a redukce celulitidy. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný nebo trpí lymfedémem.

Okamžité zrychlení metabolismu v tukové tkáni, redukovaná celulitida, prokrvená a sjednocená pokožka a regenerovaný lymfatický systém.

 

Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. Vacupress a podpůrné procedury jsou precizně vytvořený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé metody na sebe navazují tak, aby bylo ošetření maximálně účinné. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt.

Několik dnů po ošetření mohou ošetřené lokality působit hůře, než dřív. To je v pořádku, dochází k rekonstrukci pohmožděného podkožního vaziva. Výsldkem je pak zpevnění a napnutí.

Přejít nahoru