fbpx
Slide One

KLINIKA ESTETICKÉ MEDICÍNY V BRNĚ

tel.: 776 88 34 22 | Kounicova 10 | 6:30 – 21:30

Vacupress – Lipomassage

Ošetřením Vacupress podpoříme hubnutí, redukujeme celulitidu, vyhladíme kůži. Laicky řečeno se jedná o přístrojové baňkování. Ošetření je někdy také označováno jako vysavač tuků. Kombinací terapie vacupress a termogenního séra dosahuji skvělých výsledků. Vacupress - Lipomassage pozitivně ovlivňuje nejenom náš zevnějšek, ale také zdravotní stav. Ošetření doporučuji klientkám jako prevenci rozvoje celulitidy a pro podporu hubnutí.“ Taťána Ševčíková, vedoucí terapeut

+ vacupress 30 minut
(provedeme vakuovou terapii - lipomassage, nejčastěji v lokalitě stehen a hýždí nebo dle vašeho přání)
+ termogenní sérum
(výsledek podpoříme termogenním sérem k maximálnímu prokrvení tkáně)

+ zrychlíme spalování tuku
(zrychlením metabolismu v ošetřené tkáni je podpořeno spalování tuku)
+ zredukujeme celulitidu a prokrvíme pokožku
(provedeme rekonstrukci povoleného a nepravidelného podkožního vaziva)
+ redukujeme zánětlivý proces
(na vzniku celulitidy se podílí také zánětlivý proces v lymfatické celulitidní tkání - je prokázáno, že opakovanou vakuovou terapií je zánět potlačen)
+ sjednotíme a vyhladíme pokožku
(termogenní sérum a výrazné prokrvení způsobí vyhlazení pokožky)
+ regenerujeme lymfatický systém
(rozpohybujeme lymfatické cévy a docílíme vstřebání nezdravě zadržované lymfatické tekutiny)

Co je dobré vědět?

V rámci jedné návštěvy ošetříme zvolené lokality. Pro výraznější efekt zvyšte v den ošetření pitný režim o 50%. Vyhněte se lékům, které snižují srážlivost krve. Zvláště po prvním ošetření můžou vzniknout drobné modřiny. Modřiny se vstřebávají průměrně do 3 dnů. Ošetření není bolestivé, nevyžaduje pracovní neschopnost a lze ho opakovat v týdenních intervalech.

Jak to funguje?

Lipomassage – terapie vacupress je metodou, při které dochází k nasátí kožní řasy spolu s podkožním vazivem do adaptérů různého tvaru a velikosti (nejčastěji tzv. baňky). Při metodě je baňkou provedena speciální masáž. Adaptér může být v některých případech také stacionárně upevněn, například na oblasti, kde je celulitida nevýraznější. Adaptér je napojen na přístroj, který koriguje a vytváří vakuum. Přístroj umožňuje práci v několika režimech. Jedná se o pulzní, kontinuální a kombinovaný režim. V průběhu ošetření obvykle použijeme režimy všechny. Možnost volby režimu mnohonásobně zvyšuje efektivitu ošetření. Ošetření tlumí zánět, který často provází celulitidu.

Pro koho je metoda vhodná?

Klienti všech věkových kategorií. Regenerace těla, podpora metabolismu a lymfatické drenáže, podpora hubnutí a redukce celulitidy. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný nebo trpí lymfedémem.

Jaký je výsledek?

Okamžité zrychlení metabolismu v tukové tkáni, redukovaná celulitida, prokrvená a sjednocená pokožka a regenerovaný lymfatický systém.

Proč zvolit terapii v kamaslim?

Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. Vacupress a podpůrné procedury jsou precizně vytvořený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé metody na sebe navazují tak, aby bylo ošetření maximálně účinné. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt. Dále by vás mohly zajímat tyto služby: Hollywood New Age Facelift, Expresní vyžehlení vrásek, Dermabotexin, Zlatá kolagenová maska.

Rezervujte si bezplatnou konzultaci

GDPR je nařížením EU o správě, zpracování a ochraně osobních údajů.

NA VLASTNÍ KŮŽI

Za téměř 13 let fungování naší rodinné kliniky jsem si dovolil také malinko změnit svou image. Posuďte sami…


Body lifting

Vyzkoušel jsem a vnímám jako alternativu miniabdominoplastiky, ovšem bez nevzhledné jizvy. Když zhubnete 40 kilo, kůže se sama nenapne.


Balíčky s KryoRADIOlipolýzou 

I když jsem zredukoval svou hmotnost, genetika je genetika. Díky této metodě jsem dokázal zredukovat geneticky podmíněný tuk v problematických lokalitách spodního břicha a boků.


Hollywood New Age Facelift a DermaBOTEXIN 

Tuk samozřejmě opustil především tváře. Díky intenzivní kúře Hollywood New Age Facelift se mi kůže zpevnila. Abych zredukoval vějířky kolem očí a  vrásky na čele, dopřeji si čas od času kúru ošetření DermaBOTEXIN a ultrazvuk. Hollywood New Age Facelift má výborné výsledky v oblasti pod bradou (ostrý úhel čelisti působí mladistvě).

Věřím, že výsledky našeho společného úsilí budou dlouhá léta provázet i Vás. První krok je na Vás, o ostatní se postaráme my. 

Ing. Jan Ševčík (r. 1984), jednatel KAMASlim & Young Clinic

header7
header6
header10
header2
header3
previous arrow
next arrow

Jak to u nás vypadá?