fbpx

ULTRAZVUKOVÁ

LIPOSUKCE

Ultrazvukovou liposukcí ztenčíme tukovou vrstvu a napneme kůži, efekt nastupuje do 14 dnů po ošetření. Po bezbolestné liposukci je již několik let obrovská poptávka. Bezbolestná liposukce (správněji lipolýza ultrazvukem) existuje ve 4 variantách. Různá pracoviště používají jednu variantou ultrazvuku (dle přístroje, který vlastní). Já ošetřuji všemi dostupnými variantami (kavitace, radiofrekvence – monopolární, bipolární a tripolární). A protože disponujeme všemi dostupnými technologiemi, volím takový typ ultrazvuku, který přinese nejlepší efekt.“ 

Mohlo by vás zajímat...

  • ultrazvuková liposukce 30 minut
  • lipolytický zábal pro zamezení návratu tuku zpět
  • přístrojová lymfodrenáž
  • Ultrazvukovou liposukcí se ztenčuje tuková vrstva a napíná kůže
  • Efekt ošetření se dostavuje do 14 dnů
  • Liposukce je bezbolestná a je po ní obrovská poptávka
  • Existují různé varianty ošetření, včetně kavitace a radiofrekvence (monopolární, bipolární a tripolární)
  • Typ ultrazvuku je volen tak, aby přinesl nejlepší možný efekt

Balíček je čerpán jednorázově, délka ošetření je 60 minut. Pro lepší průnik ultrazvuku do podkoží zvyšte v den ošetření pitný režim o 50%. Další terapie je možná za 7 – 14 dnů až k dosažení požadovaného efektu (dle množství tuku v ošetřené partii). Ošetřuje se obvykle jedna lokalita, tj. břicho nebo boky, vnitřní nebo vnější stehna, hýždě atp. Ultrazvuková liposukce nevyžaduje pracovní neschopnost.

Po srovnání punkcí odebrané tukové tkáně (tkáň před a po ošetření) bylo zjištěno, že dochází k destrukci a narušení tukových buněk. Daný typ ultrazvuku projde pokožkou, aniž by ji nějak ovlivnil a rozkmitá a zahřeje obsah tukové buňky. Po určitě době působení dojde k prasknutí obalu tukové buňky a prosáknutí obsahu do mezibuněčných prostor. Obsah se po dobu až 14 dnů vstřebává do krevního oběhu a tělo ho po tuto dobu používá k pokrytí energetické potřeby. Na energii je obsah přeměněn v játrech. Některé vyprázdněné tukové buňky se zhojí, jiné odumírají. Po odumření tukové buňky zůstává pouze obal této buňky, který je po několika dnech lymfatickým systémem dopraven až do tlustého střeva, odkud je vyloučen z těla ven. Je logické, že ne všechny přístroje dokážou vyvinout tak silný ultrazvuk, aby došlo k porušení tukových buněk. Proto používáme výhradně zdravotnické přístroje, které byly pro daný účel certifikovány evropskou certifikací. 

Lokalizované tukové polštáře, které špatně reagují na pokusy o zhubnutí. Pro klienty, u nichž je klasická liposukce kontraindikována, nebo nechtějí invazivní řešení s možnými vedlejšími účinky. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný.

 

Redukce tuku z ošetřených lokalit bez nerovností, pevnější kůže. Trvalost dosažených výsledků je podobná jako u klasické liposukce. V případě, že výrazně nezhoršíte svou životosprávu či nezvýšíte hmotnost, výsledek si udržíte.

 

Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. Ultrazvuková lipolýza je precizně vytvořený balíček ze všech nejmodernějších typů ultrazvuku. Byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé metody na sebe navazují tak, aby bylo ošetření maximálně účinné. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt.

 

Na rozdíl od klasické liposukce není tkáň z těla násilně odejmuta, nevznikají nerovnosti. Po ošetření je energie z tukové buňky uvolněna a tělo ji zpracuje. Zbytky tukových buněk (membrány) zpracuje lymfatický systém. Stejně jako u klasické liposukce, pokud dojde k nárůstu hmotnosti po ošetření, výsledek nebývá tak dobrý, zvětší se tukové polštáře na neošetřených lokalitách. Výsledek a dlouhodobost může klient výrazně podpořit životosprávou. Organismus každého člověka je jiný a přesný výsledek proto předem neodhadneme. Na základě našich mnohaletých zkušeností můžeme v rámci úvodní konzultace na základě typu tuku, věku, stavu metabolismu atp., nastínit hrubý odhad. 

Přejít nahoru