fbpx
Slide One

KLINIKA ESTETICKÉ MEDICÍNY V BRNĚ

tel.: 776 88 34 22 | Kounicova 10 | 6:30 – 21:30

Ultrazvuková liposukce (kavitace, radiofrekvence, HIFU) + lymfodrenáž zdarma

Ultrazvukovou liposukcí ztenčíme tukovou vrstvu a napneme kůži, efekt nastupuje do 14 dnů po ošetření. Po bezbolestné liposukci je již několik let obrovská poptávka. Bezbolestná liposukce (správněji lipolýza ultrazvukem) existuje ve 4 variantách. Různá pracoviště používají jednu variantou ultrazvuku (dle přístroje, který vlastní). Já ošetřuji všemi dostupnými variantami (kavitace, radiofrekvence - monopolární, bipolární a tripolární). A protože disponujeme všemi dostupnými technologiemi, volím takový typ ultrazvuku, který přinese nejlepší efekt.“  Taťána Ševčíková, vedoucí terapeut

+ volba typu ošetření - konzultace
(dle přání klienta nebo typu tukové tkáně zvolíme ultrazvukovou terapii, tj. přístroj - kavitaci, monopolární, bipolární, tripolární radiofrekvenci)
+ ultrazvuková liposukce 30 minut
(ošetříme až dvě problematické partie, použijeme maximální dávku ultrazvuku - 30 min)
+ lipolytický zábal pro zamezení návratu tuku zpět
(k urychlení a podpoře odstranění tuku naneseme lipolytické sérum a pro lepší průnik provedeme zábal, sérem difungovaná tuková tkáň již není schopna tuk uložit zpět)
+ přístrojová lymfodrenáž
(k urychlení zpracování uvolněného tuku zrychlíme lymfatický systém lymfodrenáží)

+ tuk rozložíme jednou ze 4 variant ultrazvuku
(použijeme kavitaci, monopolární, bipolární nebo tripolární radiofrekvenci)
+ zrychlíme lymfatický systém
(současně ošetříme také váš lymfatický systém přístrojovou lymfodrenáží
+ redukujeme celulitidu, zpevníme kůži
(ultrazvuk způsobí narušení kolagenních struktur, které se po zhojení stanou silnější - výsledkem je pevnější kůže a redukovaná celulitida)
+ zaměříme se na velké i párové lokality
(zaměříme se na problematickou lokalitu, kterou může být břicho, lýtka, boky, stehna, pod podprsenkou atd., podmínkou je tuková vrstva v místě ošetření)
+ bonus kredit 500 Kč na ošetření dle vlastního výběru
(vyberte si další ošetření z naší široké nabídky a získejte na něj slevu 500 Kč - stačí, když zvolené ošetření objednáte v rámci své návštěvy)

Co je dobré vědět?

Balíček je čerpán jednorázově, délka ošetření je 60 minut. Pro lepší průnik ultrazvuku do podkoží zvyšte v den ošetření pitný režim o 50%. Další terapie je možná za 7 - 14 dnů až k dosažení požadovaného efektu (dle množství tuku v ošetřené partii). Ošetřuje se obvykle jedna lokalita, tj. břicho nebo boky, vnitřní nebo vnější stehna, hýždě atp. Ultrazvuková liposukce nevyžaduje pracovní neschopnost.

Jak to funguje?

Po srovnání punkcí odebrané tukové tkáně (tkáň před a po ošetření) bylo zjištěno, že dochází k destrukci a narušení tukových buněk. Daný typ ultrazvuku projde pokožkou, aniž by ji nějak ovlivnil a rozkmitá a zahřeje obsah tukové buňky. Po určitě době působení dojde k prasknutí obalu tukové buňky a prosáknutí obsahu do mezibuněčných prostor. Obsah se po dobu až 14 dnů vstřebává do krevního oběhu a tělo ho po tuto dobu používá k pokrytí energetické potřeby. Na energii je obsah přeměněn v játrech. Některé vyprázdněné tukové buňky se zhojí, jiné odumírají. Po odumření tukové buňky zůstává pouze obal této buňky, který je po několika dnech lymfatickým systémem dopraven až do tlustého střeva, odkud je vyloučen z těla ven. Je logické, že ne všechny přístroje dokážou vyvinout tak silný ultrazvuk, aby došlo k porušení tukových buněk. Proto používáme výhradně zdravotnické přístroje, které byly pro daný účel certifikovány evropskou certifikací. Video animaci principu ošetření naleznete zde a zde.

Pro koho je metoda vhodná?

Lokalizované tukové polštáře, které špatně reagují na pokusy o zhubnutí. Pro klienty, u nichž je klasická liposukce kontraindikována, nebo nechtějí invazivní řešení s možnými vedlejšími účinky. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný.

Jaký je výsledek?

Redukce tuku z ošetřených lokalit bez nerovností, pevnější kůže. Trvalost dosažených výsledků je podobná jako u klasické liposukce. V případě, že výrazně nezhoršíte svou životosprávu či nezvýšíte hmotnost, výsledek si udržíte.

Proč zvolit terapii v kamaslim?

Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. Ultrazvuková lipolýza je precizně vytvořený balíček ze všech nejmodernějších typů ultrazvuku. Byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé metody na sebe navazují tak, aby bylo ošetření maximálně účinné. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt.

Jaká jsou specifika ošetření?

Na rozdíl od klasické liposukce není tkáň z těla násilně odejmuta, nevznikají nerovnosti. Po ošetření je energie z tukové buňky uvolněna a tělo ji zpracuje. Zbytky tukových buněk (membrány) zpracuje lymfatický systém. Stejně jako u klasické liposukce, pokud dojde k nárůstu hmotnosti po ošetření, výsledek nebývá tak dobrý, zvětší se tukové polštáře na neošetřených lokalitách. Výsledek a dlouhodobost může klient výrazně podpořit životosprávou. Organismus každého člověka je jiný a přesný výsledek proto předem neodhadneme. Na základě našich mnohaletých zkušeností můžeme v rámci úvodní konzultace na základě typu tuku, věku, stavu metabolismu atp., nastínit hrubý odhad. Článek o metodách radiofrekvenčního ultrazvuku v předním magazínu estetické dermatologie naleznete zde. Dále by vás mohly zajímat tyto služby: Intenzivní anticelulitidní péče, Magic Wrap, Body lifting, Vacupress.

Rezervujte si bezplatnou konzultaci

GDPR je nařížením EU o správě, zpracování a ochraně osobních údajů.

NA VLASTNÍ KŮŽI

Za téměř 13 let fungování naší rodinné kliniky jsem si dovolil také malinko změnit svou image. Posuďte sami…


Body lifting

Vyzkoušel jsem a vnímám jako alternativu miniabdominoplastiky, ovšem bez nevzhledné jizvy. Když zhubnete 40 kilo, kůže se sama nenapne.


Balíčky s KryoRADIOlipolýzou 

I když jsem zredukoval svou hmotnost, genetika je genetika. Díky této metodě jsem dokázal zredukovat geneticky podmíněný tuk v problematických lokalitách spodního břicha a boků.


Hollywood New Age Facelift a DermaBOTEXIN 

Tuk samozřejmě opustil především tváře. Díky intenzivní kúře Hollywood New Age Facelift se mi kůže zpevnila. Abych zredukoval vějířky kolem očí a  vrásky na čele, dopřeji si čas od času kúru ošetření DermaBOTEXIN a ultrazvuk. Hollywood New Age Facelift má výborné výsledky v oblasti pod bradou (ostrý úhel čelisti působí mladistvě).

Věřím, že výsledky našeho společného úsilí budou dlouhá léta provázet i Vás. První krok je na Vás, o ostatní se postaráme my. 

Ing. Jan Ševčík (r. 1984), jednatel KAMASlim & Young Clinic

header7
header6
header10
header2
header3
previous arrow
next arrow

Jak to u nás vypadá?