fbpx
Slide One

KLINIKA ESTETICKÉ MEDICÍNY V BRNĚ

tel.: 776 88 34 22 | Kounicova 10 | 6:30 – 21:30

Vaše první návštěva


„Nebojte se pro sebe něco udělat. Vězte, že se potkáte s člověkem, který si prošel podobnými zkušenostmi, pochopí vaše potřeby a pocity, nebude vás soudit. Jsem zde pro vás“.

Taťána Ševčíková, vedoucí terapeut

1. Nebojte se objednat.

Denně se setkáváme s klienty, kteří mají nejrůznější přání a starosti. Vaše potřeby dobře chápeme a rozumíme jim. Váš první kontakt bude s odborným terapeutem.

2. Stanovte svůj osobní cíl.

Ujistěte se, že víte, čeho chcete dosáhnout – stanovte svůj osobní cíl. My vám navrhneme postup, jak jej splnit.

3. Zkontrolujte kontraindikace k ošetření.

Vybrali jste konkrétní službu? Ujistěte se, že nemáte kontraindikace, které zákrok vylučují. Pokud ano, přesto vám poradíme, jaké ošetření je pro vás nejvhodnější.

4. Konzultujte s námi svůj zdravotní stav.

Nejste si jisti, zda váš zdravotní stav ošetření dovoluje? Vezměte s sebou lékařské zprávy, rádi váš stav projdeme s lékařem.

5. Připravte se.

Ujistěte se, že znáte pokyny k přípravě na ošetření. Naleznete je u popisu jednotlivých ošetření. V rámci úvodního telefonátu vám odborný terapeut vysvětlí, jak se na ošetření kvalitně připravit.

6. Nebojte se rozpočtů.

V případě, že máte finanční limit na ošetření, nebojte se. Našim cílem není nabízet ošetření za každou cenu, ale tak, aby bylo efektivní jak finančně tak i po technické stránce. Nikdo vás nebude do ošetření nutit.

7. Nebojte se přijít.

Konzultace před ošetřením je nezávazná a zdarma. Pokud se na konzultaci rozhodnete, že ošetření nepodstoupíte, nic se neděje. Vašemu rozhodnutí rozumíme a respektujeme jej.

8. Nemáte se za co stydět.

Stud stranou. Odborný terapeut si je vědom povahy a citlivosti, kterou s sebou nese vaše návštěva u nás. Zajistíme Vám maximální soukromí a pohodlí tak, abyste se cítili dobře.

9. Nebojte se zeptat.

Pokud máte pochybnosti, ptejte se. Jsme připraveni vám „bez obalu“ odpovědět na všechny vaše osobní, telefonické, emailové dotazy.

10. Naplánujte vhodný termín.

Naplánujte vhodný termín své první návštěvy a dostavte se na něj. Pokud si svůj záměr rozmyslíte, nic se neděje. Dejte nám o tom, prosíme, včas vědět. Vaše rozhodnutí chápeme a respektujeme.

Co mě čeká při první návštěvě:

První návštěva = klíčový moment:

  • Bude zhodnocen váš zdravotní stav.
  • Bude s vámi probrána vhodnost vámi požadovaného ošetření.
  • Bude zhotovena dokumentace vašich potřeb.
  • Bude stanoven plán ošetření.
  • Budou vám zodpovězeny všechny vaše dotazy.
  • Budou vám nabídnuty alternativy ošetření.
  • Bude vám nabídnuta pomoc stran zdravého stravování.
  • Seznámíte se s našimi hodnotami.

Rezervujte si bezplatnou konzultaci

GDPR je nařížením EU o správě, zpracování a ochraně osobních údajů.

NA VLASTNÍ KŮŽI

Za téměř 13 let fungování naší rodinné kliniky jsem si dovolil také malinko změnit svou image. Posuďte sami…


Body lifting

Vyzkoušel jsem a vnímám jako alternativu miniabdominoplastiky, ovšem bez nevzhledné jizvy. Když zhubnete 40 kilo, kůže se sama nenapne.


Balíčky s KryoRADIOlipolýzou 

I když jsem zredukoval svou hmotnost, genetika je genetika. Díky této metodě jsem dokázal zredukovat geneticky podmíněný tuk v problematických lokalitách spodního břicha a boků.


Hollywood New Age Facelift a DermaBOTEXIN 

Tuk samozřejmě opustil především tváře. Díky intenzivní kúře Hollywood New Age Facelift se mi kůže zpevnila. Abych zredukoval vějířky kolem očí a  vrásky na čele, dopřeji si čas od času kúru ošetření DermaBOTEXIN a ultrazvuk. Hollywood New Age Facelift má výborné výsledky v oblasti pod bradou (ostrý úhel čelisti působí mladistvě).

Věřím, že výsledky našeho společného úsilí budou dlouhá léta provázet i Vás. První krok je na Vás, o ostatní se postaráme my. 

Ing. Jan Ševčík (r. 1984), jednatel KAMASlim & Young Clinic

header7
header6
header10
header2
header3
previous arrow
next arrow

Jak to u nás vypadá?