fbpx
Slide One

KLINIKA ESTETICKÉ MEDICÍNY V BRNĚ

tel.: 776 88 34 22 | Kounicova 10 | 6:30 – 21:30

Odstranění a redukce strií + BONUS❤️ 500 Kč

"Ošetřením spolehlivě zredukujeme nevzhledné strie vzniklé ať už těhotenstvím nebo váhovými výkyvy. Jizvičky způsobené náhradním kožním vazivem z období, kdy se kůže potřebovala rychle přizpůsobit objemovým nárokům těla jsou častým a trvalým problémem, který umíme dnes naštěstí řešit i bez omezení a bolesti. Donedávna existoval jediný způsob řešení - laserový paprsek, kterým se problematické lokality "vybrousily". CO2 laser však vyžaduje dlouhodobou fotoprotekci a nese s sebou nepříjemné pocity dané hojením. Pro většinu lidí proto není příjemné tuto středně invazivní terapii absolvovat. Alternativním řešením je expertní souhrn terapií, které přiznám se, jsem objevila náhodou. U klientů, u kterých jsem řešila kožní přebytky jsem si totiž všimla, že po terapii došlo k výrazné redukci strií. Proto jsem se rozhodla tuto terapii dovést k dokonalosti a dnes jsem pyšná na to, že vám mohu nabídnout toto jedinečné řešení, které na trhu chybělo." Taťána Ševčíková, vedoucí terapeut

+ 1x úvodní konzultace a plán ošetření
(stanovíme ošetřené lokality, otestujeme maximální snesitelnou teplotu, naplánujeme rozvrh návštěv)
+ 3x ošetření radiofrekvenčním ultrazvukem (bipolární radiofrekvence)
(radiofrekvenčním ultrazvukem ošetříme povislou kůži tak, aby teplota v podkoží dosáhla cílových 45 st.)
+ 3x vakuová endo dermo thermo terapie
(rekonstrukci podpoříme vakuovou terapií a zpevňujícím termo sérem)
+ 3x presoterapie
(přístrojovou lymodrenáží rozpohybujeme lymfatickou tekutinu a regenerujeme lymfatický systém)
+ dermarollery v hodnotě cca 1.000 Kč a školení pro domácí péči
(v rámci domácí péče bude zapotřebí používat váleček s mikrojehličkami - tzv. dermaroller, kterým vás vybavíme v rámci první návštěvy; o domácí péči vás důkladně proškolí váš terapeut)
 

+ zredukujeme strie bez nepříjemných doprovodných efektů
(ošetření absolvovaly již desítky klientů, včetně majitele kliniky s perfektním výsledkem)
+ cíl - trvalá rekonstrukce podkoží
(silnou kombinací vakuové endo dermo thermo terapie a radiofrekvence docílíme rekonstrukce kolagenních struktur kůže)
+ sjednotíme nerovnoměrná tuková depozita
(podružným efektem radiofrekvence je sjednocení - redukce nestejnoměrně rozloženého podkožního tuku)
+ zrychlíme lymfatický systém
(klíčovou roli stavu kůže hraje dobře fungující lymfatický systém - zrychlíme pressoterapií)
+ nejsme limitováni pouze oblastí břicha
(ošetříme strie i na místech, kde je použití laseru nepraktické)
+ bonus kredit 500 Kč na ošetření dle vlastního výběru
(vyberte si další ošetření z naší široké nabídky a získejte na něj slevu 500 Kč - stačí, když zvolené ošetření objednáte v rámci své návštěvy)

Co je dobré vědět?

Namísto až 3 bolestivých laserových zákroků a následné bezpodmínečně nutné několikaměsíční fotoprotekce u nás strávíte pouhé 3 hodiny. Ošetření je formou permanentky na 3 návštěvy, jedno ošetření trvá hodinu. Celý balíček zaměříme na jednu lokalitu, dle vašich požadavků. Pro dobrý průnik radiofrekvence, zvyšte v den ošetření pitný režim o 50%. Tento balíček doporučujeme zopakovat ještě jednou po měsíci od ukončení celé terapie. Vše závisí na velikosti a četnosti jizev, které chcete vyřešit.

Jak to funguje?

Radiofrekvenční ultrazvuk proniká hlouběji, než do míst, kam směřuje lékaři používaný CO2 laser - do vrstvy pokožky, která se nazývá škára. Zde se nachází i náhradní vazivová tkáň vzniklá rychlým zvětšením objemu problematické partie. Tělo ji vytvořilo šokově a velmi rychle, proto již na první pohled vypadá jinak. Strie jsou problémem lidí, jejichž kůže vykazuje jistá specifika zejména stran schopnosti se roztahovat a zpevňovat, je hypoelastická. Naproti tomu existují i lidé, jejichž kůže je hyperelastická a u nichž by ke vzniku jizviček nedošlo za žádných okolností. Elasticita kůže je výhradně genetická záležitost. Naším cílem je obnovit proces hojení v již zhojené tkáni. Aby byl tento proces účinný a došlo k dříve zmiňovanému, používáme kromě radiofrekvence také vakuovou endo terapii, při níž dojde k výraznému prokrvení a prosáknutí podkoží. Celý proces je završen nikoli na klinice, ale u vás doma, kde je nutné pravidelně danou lokalitu ošetřovat dermarollerem. Při rekonstrukci vaziva se značně uplatňuje lymfatický systém, na který ani my nezapomínáme a poskytujeme mu podporu formou pressoterapie. Cílem je tedy narušit stávající struktury kůže a vyprovokovat a podpořit proces hojení, kterým se jizvičky zcela zrekonstruují.

Pro koho je metoda vhodná?

Kůže, která pohledově vykazuje známky vzniku náhradního vaziva, obvykle příčné depigmentované pruhy. Pro klienty 18+, kteří výrazně zhubli, rychle vyrostli nebo jejich kůže v těhotenství "popraskala". Také pro klienty, u nichž je laserové ošetření kontraindikováno, nebo nechtějí absolvovat nepříjemné přidružené efekty dané invazivnějším typem ošetřením či si nepřejí dodržovat přísná režimová opatření, jako je například důsledná dlouhodobá fotoprotekce. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný.

Jaký je výsledek?

Ideálním výsledkem je stav, při kterém nejsou strie na první pohled výrazně patrné a neupoutají pozornost na jinak pěknou, pevnou a udržovanou postavu. Při podrobnějším zkoumání jsou však již vidět, avšak nevzbuzují u okolí či vlastníka této kůže pocit odlišnosti.

Proč zvolit terapii v kamaslim?

Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. Body lifting je precizně vytvořený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé metody na sebe navazují tak, aby bylo ošetření maximálně účinné. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt.

Jaká jsou specifika ošetření?

Strie jsou problémem lidí, jejichž kůže vykazuje jistá specifika zejména stran schopnosti se roztahovat a zpevňovat, je hypoelastická. Naproti tomu existují i lidé, jejichž kůže je hyperelastická a u nichž by ke vzniku jizviček nedošlo za žádných okolností. Elasticita kůže je výhradně genetická záležitost, proto nemůžeme s jistotou odhadnout, k jak významnému pokroku dojde a ni jak se bude dále ošetřená lokalita s věkem vyvíjet. Tato informace je uložena hluboko ve vaší DNA a pokud vám někdo slibuje zaručený efekt, nevěřte mu. My v KAMASlim & Young Clinic informujeme klienty zcela otevřeně a poskytujeme logické argumenty, na základě kterých se snažíme pomoci klientům v rozhodnutí, zda terapii vyzkoušet či nikoli. Proto je samozřejmostí možnost nezávazné konzultace, při které vás budeme navigovat v procesu rozhodování. Procedura je neinvazivní, čili spoléháme na vlastní regenerační schopnosti organismu, které se liší člověk od člověka. Na tyto skutečnosti je nutné myslet a nenechat se ovlivnit reklamou. Přímá úměra mezi slovy neinvazivní a spolehlivý zde jednoznačně neplatí.

Rezervujte si bezplatnou konzultaci

GDPR je nařížením EU o správě, zpracování a ochraně osobních údajů.

NA VLASTNÍ KŮŽI

Za téměř 13 let fungování naší rodinné kliniky jsem si dovolil také malinko změnit svou image. Posuďte sami…


Body lifting

Vyzkoušel jsem a vnímám jako alternativu miniabdominoplastiky, ovšem bez nevzhledné jizvy. Když zhubnete 40 kilo, kůže se sama nenapne.


Balíčky s KryoRADIOlipolýzou 

I když jsem zredukoval svou hmotnost, genetika je genetika. Díky této metodě jsem dokázal zredukovat geneticky podmíněný tuk v problematických lokalitách spodního břicha a boků.


Hollywood New Age Facelift a DermaBOTEXIN 

Tuk samozřejmě opustil především tváře. Díky intenzivní kúře Hollywood New Age Facelift se mi kůže zpevnila. Abych zredukoval vějířky kolem očí a  vrásky na čele, dopřeji si čas od času kúru ošetření DermaBOTEXIN a ultrazvuk. Hollywood New Age Facelift má výborné výsledky v oblasti pod bradou (ostrý úhel čelisti působí mladistvě).

Věřím, že výsledky našeho společného úsilí budou dlouhá léta provázet i Vás. První krok je na Vás, o ostatní se postaráme my. 

Ing. Jan Ševčík (r. 1984), jednatel KAMASlim & Young Clinic

header7
header6
header10
header2
header3
previous arrow
next arrow

Jak to u nás vypadá?