fbpx

ODSTRANĚNÍ A

REDUKCE STRIÍ

Ošetřením spolehlivě zredukujeme nevzhledné strie vzniklé ať už těhotenstvím nebo váhovými výkyvy. Jizvičky způsobené náhradním kožním vazivem z období, kdy se kůže potřebovala rychle přizpůsobit objemovým nárokům těla jsou častým a trvalým problémem, který umíme dnes naštěstí řešit i bez omezení a bolesti. Donedávna existoval jediný způsob řešení – laserový paprsek, kterým se problematické lokality „vybrousily“. CO2 laser však vyžaduje dlouhodobou fotoprotekci a nese s sebou nepříjemné pocity dané hojením. Pro většinu lidí proto není příjemné tuto středně invazivní terapii absolvovat. Alternativním řešením je expertní souhrn terapií, které přiznám se, jsem objevila náhodou. U klientů, u kterých jsem řešila kožní přebytky jsem si totiž všimla, že po terapii došlo k výrazné redukci strií. Proto jsem se rozhodla tuto terapii dovést k dokonalosti a dnes jsem pyšná na to, že vám mohu nabídnout toto jedinečné řešení, které na trhu chybělo.“ 

Mohlo by vás zajímat...

 • 1x úvodní konzultace a plán ošetření
 • 3x ošetření radiofrekvenčním ultrazvukem (bipolární radiofrekvence)
 • 3x vakuová endo dermo thermo terapie
 • 3x presoterapie
 • dermarollery v hodnotě cca 1.000 Kč a školení pro domácí péči
 • Ošetření může účinně zredukovat strie způsobené těhotenstvím nebo váhovými výkyvy.
 • Strie jsou jizvy způsobené náhradním kožním vazivem v obdobích, kdy se kůže musela rychle přizpůsobit objemovým požadavkům těla.
 • Tyto jizvy jsou častým a trvalým problémem, který lze nyní řešit bez bolesti a omezení.
 • Předtím byl jediným řešením laserový paprsek, který „vybrousil“ problematické oblasti, ale vyžadoval dlouhou fotoprotekci a způsoboval nepříjemné pocity během hojení.
 • CO2 laser tak pro většinu lidí není přijatelnou volbou kvůli středně invazivní povaze terapie.
 • Alternativou je expertní souhrn terapií, který byl objeven náhodou při řešení kožních přebytků u klientů.
 • Po těchto terapiích bylo zaznamenáno výrazné snížení strií.
 • Vedoucí terapeutka Taťána Ševčíková se rozhodla tuto terapii zdokonalit a nyní je hrdá, že může nabídnout toto unikátní řešení, které na trhu chybělo.

Namísto až 3 bolestivých laserových zákroků a následné bezpodmínečně nutné několikaměsíční fotoprotekce u nás strávíte pouhé 3 hodiny. Ošetření je formou permanentky na 3 návštěvy, jedno ošetření trvá hodinu. Celý balíček zaměříme na jednu lokalitu, dle vašich požadavků. Pro dobrý průnik radiofrekvence, zvyšte v den ošetření pitný režim o 50%. Tento balíček doporučujeme zopakovat ještě jednou po měsíci od ukončení celé terapie. Vše závisí na velikosti a četnosti jizev, které chcete vyřešit.

 

Radiofrekvenční ultrazvuk proniká hlouběji, než do míst, kam směřuje lékaři používaný CO2 laser – do vrstvy pokožky, která se nazývá škára. Zde se nachází i náhradní vazivová tkáň vzniklá rychlým zvětšením objemu problematické partie. Tělo ji vytvořilo šokově a velmi rychle, proto již na první pohled vypadá jinak. Strie jsou problémem lidí, jejichž kůže vykazuje jistá specifika zejména stran schopnosti se roztahovat a zpevňovat, je hypoelastická. Naproti tomu existují i lidé, jejichž kůže je hyperelastická a u nichž by ke vzniku jizviček nedošlo za žádných okolností. Elasticita kůže je výhradně genetická záležitost. Naším cílem je obnovit proces hojení v již zhojené tkáni. Aby byl tento proces účinný a došlo k dříve zmiňovanému, používáme kromě radiofrekvence také vakuovou endo terapii, při níž dojde k výraznému prokrvení a prosáknutí podkoží. Celý proces je završen nikoli na klinice, ale u vás doma, kde je nutné pravidelně danou lokalitu ošetřovat dermarollerem. Při rekonstrukci vaziva se značně uplatňuje lymfatický systém, na který ani my nezapomínáme a poskytujeme mu podporu formou pressoterapie. Cílem je tedy narušit stávající struktury kůže a vyprovokovat a podpořit proces hojení, kterým se jizvičky zcela zrekonstruují.

 

Kůže, která pohledově vykazuje známky vzniku náhradního vaziva, obvykle příčné depigmentované pruhy. Pro klienty 18+, kteří výrazně zhubli, rychle vyrostli nebo jejich kůže v těhotenství „popraskala“. Také pro klienty, u nichž je laserové ošetření kontraindikováno, nebo nechtějí absolvovat nepříjemné přidružené efekty dané invazivnějším typem ošetřením či si nepřejí dodržovat přísná režimová opatření, jako je například důsledná dlouhodobá fotoprotekce. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný.

 

Ideálním výsledkem je stav, při kterém nejsou strie na první pohled výrazně patrné a neupoutají pozornost na jinak pěknou, pevnou a udržovanou postavu. Při podrobnějším zkoumání jsou však již vidět, avšak nevzbuzují u okolí či vlastníka této kůže pocit odlišnosti.

 

Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. Body lifting je precizně vytvořený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé metody na sebe navazují tak, aby bylo ošetření maximálně účinné. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt.

Strie jsou problémem lidí, jejichž kůže vykazuje jistá specifika zejména stran schopnosti se roztahovat a zpevňovat, je hypoelastická. Naproti tomu existují i lidé, jejichž kůže je hyperelastická a u nichž by ke vzniku jizviček nedošlo za žádných okolností. Elasticita kůže je výhradně genetická záležitost, proto nemůžeme s jistotou odhadnout, k jak významnému pokroku dojde a ni jak se bude dále ošetřená lokalita s věkem vyvíjet. Tato informace je uložena hluboko ve vaší DNA a pokud vám někdo slibuje zaručený efekt, nevěřte mu. My v KAMASlim & Young Clinic informujeme klienty zcela otevřeně a poskytujeme logické argumenty, na základě kterých se snažíme pomoci klientům v rozhodnutí, zda terapii vyzkoušet či nikoli. Proto je samozřejmostí možnost nezávazné konzultace, při které vás budeme navigovat v procesu rozhodování. Procedura je neinvazivní, čili spoléháme na vlastní regenerační schopnosti organismu, které se liší člověk od člověka. Na tyto skutečnosti je nutné myslet a nenechat se ovlivnit reklamou. Přímá úměra mezi slovy neinvazivní a spolehlivý zde jednoznačně neplatí.

Přejít nahoru