fbpx

KLINIKA ESTETICKÉ MEDICÍNY V BRNĚ

tel.: 776 88 34 22 | Kounicova 10 | 6:30 – 21:30

Slider

Tuk a tvarování postavy

NOVINKA: Nano Kryo Radio Lipolýza je kombinací chemické lipolýzy, radiofrekvenční lipolýzy a kryolipolýzy. Odstranění odolného podkožního tuku nejnovější metodou.

původně 8.900 Kč

Intenzivnější program v ČR nenajdete. Odstranění tuku z oblasti břicha a stehen (až  8 lokalit). Metodami neinvazivní liposukce, Kryo Radio Lipolýza, balneo terapie a bodylifting.

původně 9.900 Kč

Expresní neinvazivní liposukce + redukční zábal Magic Wrap + podpora metabolismu. Rychlé zeštíhlení o 30 cm.

původně 3.800 Kč

Kombinované ošetření – zmražení tukové tkáně s nasátím (kryolipolýza) + radiofrekvční lipolýza. Redukce tuku ze zvolených lokalit.

1 aplikace = 1.400 Kč; 2 aplikace = 1.900 Kč; 4 aplikace = 3.200 Kč; 6 aplikací = 4.400 Kč; 8 aplikací = 5.600 Kč; 10 aplikací = 6.400 Kč. Celotělový balíček 12 aplikací = 7.200 Kč + BONUS: 2x lymfatická masáž v hodnotě 1.000 Kč ZDARMA.

původně 8.900 Kč

Jinde v ČR nenajdete. Odstranění tuku, redukce vrásek a restart metabolismu v jednom – intenzivní celodenní ošetření.

Na ošetření se hradí ZÁLOHA ve výši 500 Kč splatná do 3 dnů od rezervace termínu. Úhradu zálohy lze provést bank. převodem nebo hotově.

původně 6.900 Kč

Čtvrtletní změna image – intenzivní program kompletní korektivní péče. Ošetření tuku, vrásek, celulitidy, zpevnění povolené kůže a restart metabolismu. Oproti balíčku Kompletní proměna navíc 3x zábal Magic Wrap v hodnotě 3x 1.900 Kč = 5700 Kč.

původně 22.900 Kč

Ultrazvuková liposukce – kavitační a radiofrekvenční liposukce. Zaměřeno na ztenčení tukové tkáně a podporu hubnutí problematických lokalit.

původně 2.500 Kč

Celulitida a zpevnění

TOP ošetření celulitidy. Nápravný program zaměřený na komplexní a trvalé odstranění celulitidy a jednotlivých příčin vzniku.

V ceně balíčku je zábal La Provence. Pokud se rozhodnete pro intenzivnější celotělový zábal Magic Wrap / UC Wrap – příplatek + 500 Kč.

Na ošetření se hradí ZÁLOHA ve výši 500 Kč splatná do 3 dnů od rezervace termínu. Úhradu zálohy lze provést bank. převodem nebo hotově.

původně 2.900 Kč

Trápí vás povislá kůže? Intenzivní bezbolestné řešení kožních přebytků nahrazující chirurgický zákrok.

původně 14.900 Kč

Celotělový zábal Magic Wrap vede k dokonalé regeneraci lymfy. Podporuje hubnutí a restart metabolismu, způsobuje okamžité odvodnění a ztrátu obvodových cm.

původně 1.900 Kč

Vacupress – ošetření zaměřené na zpevnění podkožního vaziva, prevenci celulitidy, otoků a podporu hubnutí.

původně Kč

Vrásky a anti aging

Lifting obličeje bez jehel za zlomek ceny – trvalé odstranění vrásek, zpevnění kontur a sjednocení. Omlazení obličeje TOP radiofrekvenční technologií.

původně 9.900 Kč

Neinjekční korekce vrásek v obličeji přírodně identickou molekulou injekčního preparátu.

původně 1.500 Kč

Expresní vyhlazení vrásek ultrazvukem zajistí okamžité rozjasnění a zpevnění pleti, korekci vrásek.

původně Kč

Maska s nano částicemi zlata je zapracována hluboko do struktur pokožky ultrazvukem. Rozjasní, omladí, sjednotí.

původně Kč

Kosmetika výhradně pro muže. NOVINKA V ČR: ošetření určené výhradně pro péči o mužskou pleť. PÁNSKÝ SALONEK >>>

původně Kč

Dárkové certifikáty

Informace + CENÍK dárkových certifikátů >>>

U některých služeb může být požadován rezervační poplatek (záloha na službu kratší než 4 hodiny 500 Kč a na službu delší 1000 Kč). Záloha je odečtena z konečné ceny služby. Klientům, kteří rezervaci zrušili, ale mají zájem o novou rezervaci, je záloha převedena k novému termínu rezervace, avšak maximálně 2x. Záloha je v případě zrušení rezervace ze strany klienta (nehledě na důvod zrušení rezervace) nevratná. Poplatek paušálně pokrývá ztrátu, která vznikne v případě prostoje zaměstnanců (náklady na mzdy zaměstnanců atp.).

NA VLASTNÍ KŮŽI

Za téměř 10 let fungování naší rodinné kliniky jsem si dovolil také malinko změnit svou image. Posuďte sami…


Body lifting

Vyzkoušel jsem a vnímám jako alternativu miniabdominoplastiky, ovšem bez nevzhledné jizvy. Když zhubnete 40 kilo, kůže se sama nenapne.


Balíčky s KryoRADIOlipolýzou 

I když jsem zredukoval svou hmotnost, genetika je genetika. Díky této metodě jsem dokázal zredukovat geneticky podmíněný tuk v problematických lokalitách spodního břicha a boků.


Hollywood New Age Facelift a DermaBOTEXIN 

Tuk samozřejmě opustil především tváře. Díky intenzivní kúře Hollywood New Age Facelift se mi kůže zpevnila. Abych zredukoval vějířky kolem očí a  vrásky na čele, dopřeji si čas od času kúru ošetření DermaBOTEXIN a ultrazvuk. Hollywood New Age Facelift má výborné výsledky v oblasti pod bradou (ostrý úhel čelisti působí mladistvě).

Věřím, že výsledky našeho společného úsilí budou dlouhá léta provázet i Vás. První krok je na Vás, o ostatní se postaráme my. 

Ing. Jan Ševčík (r. 1984), jednatel KAMASlim & Young Clinic

previous arrow
next arrow
Slider

Jak to u nás vypadá?

Rezervujte si bezplatnou konzultaci

GDPR je nařížením EU o správě, zpracování a ochraně osobních údajů.