fbpx

ULTIMACE

CONTOUR WRAP

Terapie slouží k okamžitému odvodnění a tvarování postavy, restartu metabolismu a sjednocení pokožky. Ošetření zbaví tělo nezdravě zadržované vody a obvodových cm. Celotělový zábal Ultimate Contour Wrap (UC WRAP) je zázrakem z hlubin země. Ošetření vnímám jako nejúčinnější lymfatickou drenáž. Baví mě sledovat, jak si klienti drží kalhoty, které jim byly dosud těsné a cítí se dobře.“

Mohlo by vás zajímat...

  • hodinový celotělový zábal (zabalíme celé tělo a oblečeme vás do speciálního sauna obleku; některé lokality můžeme vynechat dle vašich přání; po 60 minutách vás zkontrolujeme a vy se rozhodnete, zda budete dalších 30 minut relaxovat, nebo přejdete k další proceduře)
  • Terapie slouží k odvodnění a tvarování postavy, restartu metabolismu a sjednocení pokožky.
  • Ošetření pomáhá tělu zbavit se nezdravě zadržované vody a redukovat obvodové cm.
  • Celotělový zábal Ultimate Contour Wrap (UC WRAP) je považován za velmi účinný.
  • Ošetření je vnímáno jako nejúčinnější lymfatická drenáž.
  • Terapeutka Taťána Ševčíková pozoruje, že klienti po ošetření lépe zapínají své kalhoty a cítí se dobře.

Pro podporu odvodnění zvyšte v den ošetření pitný režim o 50%. Celotělový zábal UC Wrap aplikujeme přes spodní prádlo, které bude po ošetření vlhké (s sebou si přineste prosím náhradní). UC Wrap můžete absolvovat celkem 6x, následovat by měla měsíční pauza, avšak řada klientů si udržuje výsledek pravidelným docházením bez přestávky.

UC Wrap – z historie celotělových zábalů – vznikly již v minulém století v USA, kde jej lékaři aplikovali při rehabilitaci pacientů s onemocněním jater a ledvin. Následně se rozšířil do celého světa. Nyní je pro své blahodárné účinky používán nejenom pro zeštíhlení, ale také k regeneraci a revitalizaci organismu a při salónní péči o pokožku. Je využíván rovněž pacienty s onemocněním lymfatického systému nebo např. po onkologické terapii, která narušila jeho funkci. UC Wrap – nejkvalitnější lymfatické drenáže je dosaženo hned z několika důvodů. Před ošetřením lymfatickou tkáň připravíme stimulací hlavních lymfatických uzlin. Při balení je lymfatická tekutina postupně (od chodidel) odváděna do lymfatických uzlin, které jsou uvolněny předchozí přípravou a jsou tedy ihned schopny zpracovat přivedenou lymfu. Celý postup podporuje teplota bandáží, která násobí lymfodrenážní efekt. Jaké jsou účinky zábalu UC Wrap? Zlepšuje krevní oběh a lymfatickou drenáž. Obsahuje mnoho vitamínů, minerálních látek a stopových prvků. Pro své protizánětlivé účinky je užíván jako podpůrná metoda u ekzémů, lupénky, akné, atd. Pomáhá při bolestech hlavy, svalů, podporuje střevní peristaltiku. Detoxikuje tkáně, je vhodný též po chemoterapii. Odstraněním toxinů napomáhá k redukci celulitidy. Odstraňuje nadměrnou vodu a tím redukuje otoky. Optimalizuje acidobazickou rovnováhu těla. Posiluje imunitní systém. Urychluje metabolismus a podporuje hubnutí. Zvyšuje energii, snižuje únavu, pomáhá při nespavosti. Zlepšuje stav pokožky, stahuje póry.“

Muže i ženy všech věkových kategorií. Regenerace těla, podpora metabolismu a lymfatické drenáže, podpora hubnutí a redukce celulitidy. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný nebo trpí lymfedémem, velmi vysokým krevním tlakem či klaustrofobií.

 

Okamžitá ztráta obvodových cm, vyhlazená a sjednocená pokožka, regenerovaný lymfatický systém a rychlejší metabolismus, regenerace unavených svalů.

Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. UC Wrap a podpůrné procedury jsou precizně vytvořený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé metody na sebe navazují tak, aby bylo ošetření maximálně účinné. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt. 

Jedná se o masážní balneo proceduru.

Přejít nahoru