fbpx
Slide One

KLINIKA ESTETICKÉ MEDICÍNY V BRNĚ

tel.: 776 88 34 22 | Kounicova 10 | 6:30 – 21:30


naši zaměstnanci jsou proti COVID-19 plně očkováni

Celotělový zábal Ultimate Contour Wrap

Terapie slouží k okamžitému odvodnění a tvarování postavy, restartu metabolismu a sjednocení pokožky. Ošetření zbaví tělo nezdravě zadržované vody a obvodových cm. Celotělový zábal Ultimate Contour Wrap (UC WRAP) je zázrakem z hlubin země. Ošetření vnímám jako nejúčinnější lymfatickou drenáž. Baví mě sledovat, jak si klienti drží kalhoty, které jim byly dosud těsné a cítí se dobře.“ Taťána Ševčíková, vedoucí terapeut

+ hodinový celotělový zábal
(zabalíme celé tělo a oblečeme vás do speciálního sauna obleku; některé lokality můžeme vynechat dle vašich přání; po 60 minutách vás zkontrolujeme a vy se rozhodnete, zda budete dalších 30 minut relaxovat, nebo přejdete k další proceduře)
+ extra lymfodrenáž za 300 Kč
(pokud si přejete, aby bylo sezení ještě účinnější, máte možnost před zábalem absolvovat připravnou pressoterapii - přístrojovou lymfatickou drenáž - dolních končetin - jen za 300 Kč; provádí se bezprostředně před zábalem)
+ extra oxygenoterapie za 300 Kč
(pokud si přejete, aby bylo sezení ještě účinnější, máte možnost v průběhu zábalu absolvovat oxygenoterapii - inhalaci koncentrovaného kyslíku - jen za 300 Kč)

+ zabalíme celé tělo a necháme vás relaxovat
(do speciálních teplých bandáží napuštěných minerálním zábalem zabalíme celé tělo a necháme vás potit a pálit tuky)
+ odvedeme nezdravě zadržovanou vodu, urychlíme spalování
(okamžitě zhubnete do šatů, před dovolenou atd., v průběhu "pocení" se metabolismus zrychlí až 50x; dosažený efekt přetrvá až 2 měsíce nebo déle, podle toho, jak vaše tělo hospodaří s vodou)
+ ihned budete štíhlejší o 30 cm
(po ošetření okamžitě zeštíhlíte průměrně o 30 cm, zjistíte součtem a porovnáním obvodů ze dvou místech na nohou, v pase a na rukou před a po ošetření - měříme na vyžádání, dobrým metrem je oblečení, ve kterém přicházíte)
+ sjednotíme a vyhladíme pokožku, zrychlíme metabolismus
(obsažené řasy, minerály a vitamíny vyhladí a sjednotí pokožku těla)
+ detoxikujeme organismus, vyživíme pokožku, regenerujeme lymfatický systém
(minerální látky zábalu projdou do kůže, kde naváží volné radikály a vyživí pokožku)

Co je dobré vědět?

Pro podporu odvodnění zvyšte v den ošetření pitný režim o 50%. Celotělový zábal UC Wrap aplikujeme přes spodní prádlo, které bude po ošetření vlhké (s sebou si přineste prosím náhradní). UC Wrap můžete absolvovat celkem 6x, následovat by měla měsíční pauza, avšak řada klientů si udržuje výsledek pravidelným docházením bez přestávky.

Jak to funguje?

UC Wrap – z historie celotělových zábalů - vznikly již v minulém století v USA, kde jej lékaři aplikovali při rehabilitaci pacientů s onemocněním jater a ledvin. Následně se rozšířil do celého světa. Nyní je pro své blahodárné účinky používán nejenom pro zeštíhlení, ale také k regeneraci a revitalizaci organismu a při salónní péči o pokožku. Je využíván rovněž pacienty s onemocněním lymfatického systému nebo např. po onkologické terapii, která narušila jeho funkci. UC Wrap - nejkvalitnější lymfatické drenáže je dosaženo hned z několika důvodů. Před ošetřením lymfatickou tkáň připravíme stimulací hlavních lymfatických uzlin. Při balení je lymfatická tekutina postupně (od chodidel) odváděna do lymfatických uzlin, které jsou uvolněny předchozí přípravou a jsou tedy ihned schopny zpracovat přivedenou lymfu. Celý postup podporuje teplota bandáží, která násobí lymfodrenážní efekt. Jaké jsou účinky zábalu UC Wrap? Zlepšuje krevní oběh a lymfatickou drenáž. Obsahuje mnoho vitamínů, minerálních látek a stopových prvků. Pro své protizánětlivé účinky je užíván jako podpůrná metoda u ekzémů, lupénky, akné, atd. Pomáhá při bolestech hlavy, svalů, podporuje střevní peristaltiku. Detoxikuje tkáně, je vhodný též po chemoterapii. Odstraněním toxinů napomáhá k redukci celulitidy. Odstraňuje nadměrnou vodu a tím redukuje otoky. Optimalizuje acidobazickou rovnováhu těla. Posiluje imunitní systém. Urychluje metabolismus a podporuje hubnutí. Zvyšuje energii, snižuje únavu, pomáhá při nespavosti. Zlepšuje stav pokožky, stahuje póry."

Pro koho je metoda vhodná?

Muže i ženy všech věkových kategorií. Regenerace těla, podpora metabolismu a lymfatické drenáže, podpora hubnutí a redukce celulitidy. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný nebo trpí lymfedémem, velmi vysokým krevním tlakem či klaustrofobií.

Jaký je výsledek?

Okamžitá ztráta průměrně 30 obvodových cm, vyhlazená a sjednocená pokožka, regenerovaný lymfatický systém a rychlejší metabolismus, regenerace unavených svalů.

Proč zvolit terapii v kamaslim?

Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. UC Wrap a podpůrné procedury jsou precizně vytvořený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé metody na sebe navazují tak, aby bylo ošetření maximálně účinné. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt. Dále by vás mohly zajímat tyto služby: Hollywood New Age Facelift, Expresní vyžehlení vrásek, Dermabotexin, Zlatá kolagenová maska.

Rezervujte si bezplatnou konzultaci

GDPR je nařížením EU o správě, zpracování a ochraně osobních údajů.

NA VLASTNÍ KŮŽI

Za téměř 13 let fungování naší rodinné kliniky jsem si dovolil také malinko změnit svou image. Posuďte sami…


Body lifting

Vyzkoušel jsem a vnímám jako alternativu miniabdominoplastiky, ovšem bez nevzhledné jizvy. Když zhubnete 40 kilo, kůže se sama nenapne.


Balíčky s KryoRADIOlipolýzou 

I když jsem zredukoval svou hmotnost, genetika je genetika. Díky této metodě jsem dokázal zredukovat geneticky podmíněný tuk v problematických lokalitách spodního břicha a boků.


Hollywood New Age Facelift a DermaBOTEXIN 

Tuk samozřejmě opustil především tváře. Díky intenzivní kúře Hollywood New Age Facelift se mi kůže zpevnila. Abych zredukoval vějířky kolem očí a  vrásky na čele, dopřeji si čas od času kúru ošetření DermaBOTEXIN a ultrazvuk. Hollywood New Age Facelift má výborné výsledky v oblasti pod bradou (ostrý úhel čelisti působí mladistvě).

Věřím, že výsledky našeho společného úsilí budou dlouhá léta provázet i Vás. První krok je na Vás, o ostatní se postaráme my. 

Ing. Jan Ševčík (r. 1984), jednatel KAMASlim & Young Clinic

header7
header6
header10
header2
header3
previous arrow
next arrow

Jak to u nás vypadá?