fbpx

INTENZIVNÍ

ANTICELULITIDNÍ PÉČE

Intenzivní anticelulitidní péče je opravdové odstranění celulitidy, nikoli kosmetická procedura. Řešením celulitidy nesmí být pouhé krátkodobé zahlazení, ale skutečná komplexní terapie. Představuji vám unikátní program, který jsem navrhla ve spolupráci s předními českými odborníky a o jehož benefitech se denně osobně přesvědčuji. Jedná se o nejintenzivnější ošetření celulitidy, které lze na trhu najít. Na klinické odstranění celulitidy se úzce specializuji.“

Mohlo by vás zajímat...

  • fokusovaný rázový ultrazvuk (radiofrekvence)
  • vacupress
  • částečný zábal Ultimate Contour wrap
  • instrukce osvědčených postupů pro domácí péči proti celulitidě
  • Anticelulitidní péče je skutečné odstranění celulitidy, ne kosmetická procedura.
  • Cílem je komplexní terapie, nikoli krátkodobé zahlazení.
  • Program byl navržen ve spolupráci s předními českými odborníky.
  • Je to nejintenzivnější ošetření celulitidy dostupné na trhu.
  • Vedoucí terapeutka Taťána Ševčíková se na klinické odstranění celulitidy úzce specializuje.

Balíček je čerpán jednorázově formou 3 hodinové intenzivní péče. Pro dobrý průnik radiofrekvence do podkoží zvyšte v den ošetření pitný režim o 50%. Celotělový zábal aplikujeme přes spodní prádlo, které bude po ošetření vlhké (s sebou si přineste prosím náhradní). Ošetření je možno v pokročilých stádiích celulitidy opakovat po 3 týdnech. Pracovní neschopnost není nutná.

 

Ošetření se skládá ze 4 kroků, tedy 4 terapií, jejichž synergický efekt působí na přestavbu podkoží a vyhlazení celulitidou postižených lokalit. Nejzásadnější je působení radiofrekvenčního ultrazvuku, který proniká do vrstvy tuku a odstraňuje nestejnoměrně zvětšené shluky tukových buněk. V módu rázového ultrazvuku jsou poškozena podkožní vazivová vlákna, která se vlivem zhojení přeskupují do původního stavu. Významnou roli hraje terapie vacupress, která zajišťuje rekonstrukci podkožního vaziva. Je známo, že na vzniku celulitidy se podílí zánět v podkoží. Terapie vacupress tento zánět spolehlivě potlačuje. Dalším důležitým efektem výše uvedených terapií je rekonstrukce kolagenních a elastinových vláken a vypnutí pokožky. K rehabilitaci a nápravě látkové výměny, která je považována za klíčový faktor vzniku celulitidy, slouží pressoterapie a zábalová balneoterapie. Vedlejším efektem balneoterapie je vytěsnění nezdravě zadržované vody z podkoží a celkové zlepšení hospodaření tkání s vodou. Výraznějšího zlepšení vodohospodářství pokožky je dosaženo celotělovým zábalem UC Wrap. Zábal La Provence pak doporučujeme při nižších stupních celulitidy. Nezapomínáme ani na prevenci, proto vás důkladně proškolíme o postupech, jak udržet a podpořit dosažený efekt v domácím prostředí. Jelikož je celulitida významně dána geneticky, lze terapii podstoupit až 3x s rozestupem 3 týdny a následovat by měla minimálně 6 měsíční pauza.

Celulitida 1. až 3. stupně, v rámci preventivních opatření také celulitida 4. stupně. Pro klienty, kteří stojí o skutečnou terapii a odstranění celulitidy, nikoli pouze o krátkodobé zahlazení. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný.

Postižené lokality dostanou zabrat. Ošetřená místa budou citlivá, stav se během následujících 24 hodin normalizuje. Ihned po ošetření bude celulitida viditelně redukována, následující 3 týdny budou probíhat reparační procesy a během této doby se vzhled pokožky ještě zlepší.

Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. Intenzivní anticelulitidní péče je precizně vytvořený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé metody na sebe navazují tak, aby bylo ošetření maximálně účinné. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt.

Při neinvazivním řešení dochází k fyzikálně chemickým procesům v podkoží, které reaguje zpevněním a rekonstrukcí. Intenzitu a rychlost daných procesů nelze předem s jistotou odhadnout. Je ovlivněna řadou faktorů, mezi které patří stav pokožky, její vyživenost a hydratace, množství vitamínů a minerálů ve stravě, množství vykouřených cigaret a vypitého alkoholu, schopnost těla se hojit a regenerovat. Na základě našich mnohaletých zkušeností můžeme v rámci úvodní konzultace na základě lokality, věku, stavu pokožky atp., nastínit hrubý odhad.

Přejít nahoru