fbpx
Slide One

KLINIKA ESTETICKÉ MEDICÍNY V BRNĚ

tel.: 776 88 34 22 | Kounicova 10 | 6:30 – 21:30

Reference

Společnost KAMASlim & Young Clinic je členem Asociace medicíny proti stárnutí v čele s mezinárodně uznávanou kapacitou prim. MUDr. Monikou Golkovou. AMPS ČR je první českou společností, která přinesla anti-aging medicínu do ČR. AMPS ČR spolupracuje se světovými asociacemi medicíny proti stárnutí a přináší k nám tak ty nejnovější anti-aging metody a možnosti. AMPS ČR podporuje lékaře, pacienty, veřejnost a média k udržování životního stylu, který prodlužuje život, upevňuje zdraví a předchází nemocem a stárnutí.

Více podrobností a referencí od našich klientů naleznete na stránkách našeho facebooku. Staňte se i Vy naším „referentem“ a napište nám své zážitky a zkušenosti s ošetřením u nás na náš facebook nebo zde. Za Vaši zpětnou vazbu předem děkujeme! Zveřejňujeme reference, jejichž původ jsme schopni vždy 100% doložit!

Předkládáme vám hodnocení našich klientů. I přes to, že, je drtivá většina klientů s našimi službami spokojena, každý jsme jiný a každý máme jiné potřeby a očekávání. V případě jakékoli negativní zkušenosti, nebo pochybnosti či dotazu, nás neprodleně kontaktujte. Každý váš dotaz či podnět, o kterém víme, bereme vážně a děláme maximum pro to, abyste byli spokojeni. Jsme zde pro vás!

Moc příjemné prostředí, vstřícný přístup – prostě místo kde se člověk cítí moc fajn. A výsledky jsou vidět. Byla jsem moc spokojená. Děkuji 
Markéta Z.

Za mě – absolutní jednička – jako ve škole :). Nebyla jsem poprvé v podobném zařízení, takže se dá říci, že jsem hledala to pravé, ořechové. A našla jsem. Co je pro mě důležité: fakta, výsledek, profesionalita a ochota se přizpůsobit, pochopení, kvalifikace. To vše jsem u vás dostala. A nejenom to. Do nového školního roku jsem nastoupila o 8,5 kg lehčí. Hanka Malá, učitelka, šťastně zadaná, spokojená zákaznice :). P.S.: Doporučuji redukční péči s kryoRADIOlipolýzou. Skutečně to funguje. Za své doporučení vám osobně ručím. 
Hana Malá

Cítil jsem se skvěle a myslím, že vypadám konečně taky skvěle. Kamaslim doporučuji každému, na kom se podepsalo třeba sedavé zaměstnání 😉 
Jakub Drábek

Určitě doporučuji! Ráda bych se připojila s přáním k výročí vašeho založení. Byla jsem u vás dvakrát a pokaždé se jednalo o úžasný relax. Nebudu se tajit tím, že jsem vyzkoušela služby slevových portálů. Vůbec se to nedá srovnat. Moc si cením příjemných a profesionálních pracovníků a skutečně nadstandardních služeb. Po absolvování čtvrtletního redukčně omlazujícího programu jsem zhubla o 16,8 kg a ztratila 7,2 % tuku. Jsem jiný člověk, o čemž mě přesvědčili i mí přátelé a rodina. Děkuji tímto celému kolektivu kliniky!!! 
Slávka Lakomá

Kliniku Kamaslim jsem navštívila nedávno a mohu s čistým svědomím doporučit všem, co nechtějí vyhazovat peníze, požadují soukromí a maximální nasazení ze strany sestry. Od návštěvy jsem neočekávala zázraky, ale pro mě k jednomu malému zázraku došlo. Chtěla jsem zformovat bříško. Po doporučení jsem absolvovala program intenzivní redukce. Bříško přes pupek menší o 9 obvodových cm, boky jsou již nyní viditelně menší. To vše jen s mírnou úpravou jídelníčku. Děkuji za skvělý relax, vyšší sebevědomí a konečně nový šatník. Dana Juránková 
Dana Juránková

Zdravím všechny. Včera jsem si moc užila návštěvu v KAMASLIM. Byl to úžasný odpočinek a nádherný pocit, že někdo pro Vás něco dělá, aby se člověk cítil lépe. Paní Taťána je moc milá a opravdu jsem se tam cítila moc dobře. Budu věřit, že se neuvidíme naposled. Takových příjemných dnů bych ještě chtěla spoustu. Ještě jednou děkuji a přeji moc spokojených zákaznic. Věřím, že budou jen spokojené – já patřím mezi ně. 
Lidka Gajdová

Byla jsem z návštěvy trochu nervózní, ale paní Taťána byla ke mně tak milá, že veškerá moje nervozita opadla a návštěvu jsem si opravdu užila. Přeji Vám, milé KAMASLIM, spousty dalších, jistě neméně spokojených, zákazníků, které si právem zasloužíte. 
Simona Janáková

S tak vlídným přístupem jsem se nesetkala. Byla to pro mě zajížďka až z Prahy, ale stálo to za to. Mám ztrátu 8 cm na břiše a 3 cm na každém stehně. Těším se na další sezení! 
Lenka Kalincová

Chtěla bych moc poděkovat KAMASLIM. Dnes jsem byla na bezbolestné liposukci a moc moc jsem si to užila. Cítím se velice dobře a slibuji, že budu dodržovat výživový plán, který jsem obdržela. Všem doporučuji zavítat do KAMASLIM. 
Andrea Skočovská

Chtěla bych moc poděkovat KAMASLIM. Bezbolestnou liposukci jsem si moc užila. Cítím se velmi dobře, můžu všem doporučit. 
Simona Žmolová

SMS zpráva: Děkuji za péči a procedury, byl to příjemný zážitek. Určitě využiji vašich služeb i v budoucnu. 
Lenka N.

Kryolipolýzu jsem absolvovala již několikrát, nakupovala jsem na slevovém portálu. Už jsem přestávala této metodě věřit, když jsem se rozhodla vyzkoušet standardně zaplacené ošetření. Vzhledem k odbornosti a zaměření byla pro mě klinika KAMASlim jasnou volbou. Děkuji za to, že jsem měla možnost poznat, jak opravdová kryolipolýza vypadá a skutečné její výsledky. Těším se na další návštěvu a moc děkuji za to, že zde jste. 
Milena Jakoubková Kudelcová

Rezervujte si bezplatnou konzultaci

GDPR je nařížením EU o správě, zpracování a ochraně osobních údajů.

NA VLASTNÍ KŮŽI

Za téměř 13 let fungování naší rodinné kliniky jsem si dovolil také malinko změnit svou image. Posuďte sami…


Body lifting

Vyzkoušel jsem a vnímám jako alternativu miniabdominoplastiky, ovšem bez nevzhledné jizvy. Když zhubnete 40 kilo, kůže se sama nenapne.


Balíčky s KryoRADIOlipolýzou 

I když jsem zredukoval svou hmotnost, genetika je genetika. Díky této metodě jsem dokázal zredukovat geneticky podmíněný tuk v problematických lokalitách spodního břicha a boků.


Hollywood New Age Facelift a DermaBOTEXIN 

Tuk samozřejmě opustil především tváře. Díky intenzivní kúře Hollywood New Age Facelift se mi kůže zpevnila. Abych zredukoval vějířky kolem očí a  vrásky na čele, dopřeji si čas od času kúru ošetření DermaBOTEXIN a ultrazvuk. Hollywood New Age Facelift má výborné výsledky v oblasti pod bradou (ostrý úhel čelisti působí mladistvě).

Věřím, že výsledky našeho společného úsilí budou dlouhá léta provázet i Vás. První krok je na Vás, o ostatní se postaráme my. 

Ing. Jan Ševčík (r. 1984), jednatel KAMASlim & Young Clinic

header7
header6
header10
header2
header3
previous arrow
next arrow

Jak to u nás vypadá?