fbpx

KLINIKA ESTETICKÉ MEDICÍNY V BRNĚ

tel.: 776 88 34 22 | Kounicova 10 | 6:30 – 21:30

Slider

Čtvrtletní redukčně omlazující péče

V průběhu čtvrtletní péče podstoupíte tři vysoce efektivní celodenní zákroky, jejichž cílem je odbourat tuk, zpevnit kůži, omladit obličej a restartovat metabolismus. Program absolvuji s klienty, u kterých vím, že to s proměnou svého těla myslí vážně a jsou odhodláni změnit svou image. Nebývá výjimkou, že u dobře spolupracujících klientů dosáhneme redukce až 3 konfekčních velikostí. Vzala hodinky, přetočila je a vrátila čas? Ne, absolvovala Čtvrtletní redukčně omlazující péči.“  Taťána Ševčíková, vedoucí terapeut

+ 12x likvidace tuku kryoRADIOlipolýzou
(tuk na 12 lokalitách zredukujeme špičkovým ošetřením, které kombinuje kryolipolýzu a radiofrekvenční liposukci - v "koňské" dávce 12x 60 minut, která je však stále naprosto bezpečná)
+ 3x Hollywood New Age Facelift + 3x kompletní kosmetika
(kontury obličeje zpevníme radiofrekvenční metodou z Hollywoodu New Age Facelift a nezapomeneme ani na důkladnou kosmetiku)
+ 3x zábal Magic Wrap + 3x lymfoterapie navíc
(regenerace lymfatického systému a podpora redukce tuku - USA UC Wrap / Magic Wrap + lymfoterapie v hodnotě 1.500 Kč navíc k zábalu Magic Wrap)
+ špičkový drenážní a zpevňující zábal
(zábal Magic Wrap z oceanického jílu - jíl vznikl v období druhohor v prapůvodním oceánu sedimentací řas a dalších fragmentů a nyní je pro své blahodárné působení těžen v několika lokalitách na světě a hojně využíván v kosmetickém průmyslu)

+ 3 celodenní kúry; každý měsíc jedna
(při každém sezení budeme řešit tuk, vrásky, celulitidu, povolenou kůži a pomalý metabolismus)
+ likvidace přebytečného tuku a povislých kontur tváře
(unikum programu spočívá zejména v zaměření na vrásky + tuk + celulitidu + metabolismu + regeneraci v jednom dni)
+ vypnutí kůže těla
(zpevníme povadající kontury těla - bodylifting)
+ restart metabolismu
(absolvujete nápravné procedury k celkové rehabilitaci pomalého metabolismu)
+ vhodné nejen pro ženy, ale i pro muže
(návštěvnost z řad klientů je žen vs. muži 50 na 50)

Co je dobré vědět?

Balíček čerpáte tři měsíce. Třikrát formou celodenní péče (s rozestupem jeden měsíc) absolvujete program v délce trvání přibližně 8 hodin. Při každém sezení podstoupíte všechny uvedené procedury. Délka ošetření se odvíjí zejména od možnosti použít dva přístroje a ošetřit některé lokality ve stejný čas, např. souběžně oba boky atd. Chcete ušetřit čas? Informujte nás předem, rezervujeme pro vás dva přístroje.

Jak to funguje?

Nudit se nebudete, procedury jsou vnímány jako velmi příjemná a relaxační. Můžete se těšit na tři příjemné dny, v rámci kterých budete odpočívat, poslouchat příjemnou hudbu a vychutnávat si skutečně precizní intenzivní péči o vaše tělo. Samozřejmostí je voda, džus, čaj nebo káva neomezeně. Pracovní neschopnost není nutná.

Pro koho je metoda vhodná?

Indikací k ošetření jsou ztráta vitality a únava pokožky, povolená kůže těla a obličeje, vrásky, lokalizované tukové polštáře, vlivy nevhodné životosprávy, stres, intoxikace organismu. Muži i ženy věk 25 +. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný. Ošetření můžete absolvovat také ve dvou ve stejný čas - s partnerem (vhodné i pro muže), kamarádkou, sestrou atd.

Jaký je výsledek?

Redukce tuku z ošetřených lokalit bez nerovností, pevnější kůže a restartovaný metabolismus, regenerovaný lymfatický systém, zpevnění pokožky tváře a redukce drobných vrásek. Trvalost dosažených výsledků je podobná jako u klasické liposukce či faceliftu. V případě, že výrazně nezhoršíte svou životosprávu či nezvýšíte hmotnost, výsledek si udržíte. Výsledek je ovlivněn několika faktory a zejména vaším zapojením - viz. odstavec jaká jsou specifika ošetření.

Proč zvolit terapii v kamaslim?

Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. Čtvrtletní redukčně omlazující program je precizně vytvořený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé terapie na sebe navazují tak, aby bylo ošetření účinné. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt.

Jaká jsou specifika ošetření?

Na rozdíl od klasické liposukce není tkáň z těla násilně odejmuta, nevznikají nerovnosti. Po ošetření je energie z tukové buňky uvolněna a tělo ji zpracuje. Zbytky tukových buněk (membrány) zpracuje lymfatický systém. Stejně jako u klasické liposukce, pokud dojde k nárůstu hmotnosti po ošetření, výsledek nebývá tak dobrý, zvětší se tukové polštáře na neošetřených lokalitách. Výsledek a dlouhodobost může klient výrazně podpořit životosprávou a snížením hmotnosti alespoň o pár kilogramů (tato kila opustí primárně ošetřené lokality). Organismus každého člověka je jiný a přesný výsledek proto předem neodhadneme a nelze jej garantovat. Na základě našich mnohaletých zkušeností můžeme v rámci úvodní konzultace na základě typu tuku, věku, stavu metabolismu atp., nastínit hrubý odhad. Proto doporučujeme absolvovat vstupní krátkou konzultaci. Dále by vás mohly zajímat tyto služby: Intenzivní anticelulitidní péče, Magic Wrap, Body lifting, Vacupress.

Rezervujte si bezplatnou konzultaci

GDPR je nařížením EU o správě, zpracování a ochraně osobních údajů.

NA VLASTNÍ KŮŽI

Za téměř 10 let fungování naší rodinné kliniky jsem si dovolil také malinko změnit svou image. Posuďte sami…


Body lifting

Vyzkoušel jsem a vnímám jako alternativu miniabdominoplastiky, ovšem bez nevzhledné jizvy. Když zhubnete 40 kilo, kůže se sama nenapne.


Balíčky s KryoRADIOlipolýzou 

I když jsem zredukoval svou hmotnost, genetika je genetika. Díky této metodě jsem dokázal zredukovat geneticky podmíněný tuk v problematických lokalitách spodního břicha a boků.


Hollywood New Age Facelift a DermaBOTEXIN 

Tuk samozřejmě opustil především tváře. Díky intenzivní kúře Hollywood New Age Facelift se mi kůže zpevnila. Abych zredukoval vějířky kolem očí a  vrásky na čele, dopřeji si čas od času kúru ošetření DermaBOTEXIN a ultrazvuk. Hollywood New Age Facelift má výborné výsledky v oblasti pod bradou (ostrý úhel čelisti působí mladistvě).

Věřím, že výsledky našeho společného úsilí budou dlouhá léta provázet i Vás. První krok je na Vás, o ostatní se postaráme my. 

Ing. Jan Ševčík (r. 1984), jednatel KAMASlim & Young Clinic

previous arrow
next arrow
Slider

Jak to u nás vypadá?