fbpx
Slide One

KLINIKA ESTETICKÉ MEDICÍNY V BRNĚ

tel.: 776 88 34 22 | Kounicova 10 | 6:30 – 21:30

AKCE❤️: Měsíční anti-celulitidní program

Měsíční anti-celulitidní program je opravdové odstranění celulitidy, nikoli kosmetická procedura. Řešením celulitidy nesmí být pouhé krátkodobé zahlazení, ale skutečná komplexní terapie. Představuji vám unikátní program, který jsem navrhla ve spolupráci s předními českými odborníky a o jehož benefitech se denně osobně přesvědčuji. Jedná se o nejintenzivnější ošetření celulitidy, které lze na trhu najít. Na klinické odstranění celulitidy se úzce specializuji.“ Taťána Ševčíková, vedoucí terapeut

+ 3x fokusovaný rázový ultrazvuk (radiofrekvence)
(rekonstruujeme podkožní vazivo a sjednotíme nepravidelně zvětšené shluky tukových buněk fokusovanou rázovou radiofrekvenční vlnou)
+ 3x vacupress
(terapií vacupress remodelujeme a prokrvíme podkožní vazivo, regenerujeme a restartujeme lymfatický systém, podpoříme látkovou výměnu)
+ AKCE ❤️ pro maximální efekt nyní UC Wrap v hodnotě 4.500 Kč zdarma (běžně součástí pouze částečný zabal La Provence)
(pro restart metabolismu zabalíme celé tělo do zvoleného zábalu a docílíme okamžitého vyhlazení celulitidy a odvodnění)
+ instrukce osvědčených postupů pro domácí péči proti celulitidě
(proškolíme vás o postupech, které zajistí dlouhodobost terapie a prevenci proti dalšímu rozvoji celulitidy)

+ zredukujeme a sjednotíme nepravidelně zvětšené tukové buňky
(použijeme fokusovaný rázový ultrazvuk a rozrušíme nepravidelné shluky tuku)
+ remodelujeme podkožní vazivo
(použijeme terapii vacupress, kterou remodelujeme podkožní vazivo)
+ zrychlíme metabolismus a obnovíme lymfatický systém
(lymfatický systém regenerujeme a látkovou výměnu zlepšíme podtlakovou terapií)
+ odstraníme nezdravě zadržovanou vodu
(zábalovou balneoterapií odvedeme nezdravě zadržovanou vodu a zrychlíme hospodaření kůže s vodou)
+ vyživíme pokožku, podpoříme látkovou výměnu
(do kůže vpravíme elixír látek, jimiž vyživíme, hydratujeme a sjednotíme pokožku a zlepšíme látkovou výměnu)

Co je dobré vědět?

Balíček je čerpán během 3 návštěv formou 3x 3 hodinové intenzivní péče. Pro dobrý průnik radiofrekvence do podkoží zvyšte v den ošetření pitný režim o 50%. Celotělový zábal aplikujeme přes spodní prádlo, které bude po ošetření vlhké (s sebou si přineste prosím náhradní). Ošetření je možno v pokročilých stádiích celulitidy opakovat po 3 týdnech. Pracovní neschopnost není nutná. První sezení probíhá ve zvolený den, druhé po 7 - 10 dnech a třetí (poslední) po 10 - 14 dnech. Velmi doporučujeme pořídit a v průběhu terapie nosit kompresní legíny (vhodné alespoň na noc - informujte se ve zdravotnických potřebách).

Jak to funguje?

Ošetření se skládá ze 4 kroků, tedy 4 terapií, jejichž synergický efekt působí na přestavbu podkoží a vyhlazení celulitidou postižených lokalit. Nejzásadnější je působení radiofrekvenčního ultrazvuku, který proniká do vrstvy tuku a odstraňuje nestejnoměrně zvětšené shluky tukových buněk. V módu rázového ultrazvuku jsou poškozena podkožní vazivová vlákna, která se vlivem zhojení přeskupují do původního stavu. Významnou roli hraje terapie vacupress, která zajišťuje rekonstrukci podkožního vaziva. Je známo, že na vzniku celulitidy se podílí zánět v podkoží. Terapie vacupress tento zánět spolehlivě potlačuje. Dalším důležitým efektem výše uvedených terapií je rekonstrukce kolagenních a elastinových vláken a vypnutí pokožky. K rehabilitaci a nápravě látkové výměny, která je považována za klíčový faktor vzniku celulitidy, slouží pressoterapie a zábalová balneoterapie. Vedlejším efektem balneoterapie je vytěsnění nezdravě zadržované vody z podkoží a celkové zlepšení hospodaření tkání s vodou. Výraznějšího zlepšení vodohospodářství pokožky je dosaženo zábalem UC Wrap. Nezapomínáme ani na prevenci, proto vás důkladně proškolíme o postupech, jak udržet a podpořit dosažený efekt v domácím prostředí.

Pro koho je metoda vhodná?

Celulitida 2. až 3. stupně, v rámci preventivních opatření také celulitida 4. stupně. Pro klienty, kteří stojí o skutečnou terapii a odstranění celulitidy, nikoli pouze o krátkodobé zahlazení. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný.

Jaký je výsledek?

Postižené lokality dostanou zabrat. Ošetřená místa budou citlivá, stav se během následujících 24 hodin normalizuje. Ihned po ošetření bude celulitida viditelně redukována, následující 3 týdny budou probíhat reparační procesy a během této doby se vzhled pokožky ještě zlepší.

Proč zvolit terapii v kamaslim?

Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. Intenzivní anticelulitidní péče je precizně vytvořený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé metody na sebe navazují tak, aby bylo ošetření maximálně účinné. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt.

Jaká jsou specifika ošetření?

Při neinvazivním řešení dochází k fyzikálně chemickým procesům v podkoží, které reaguje zpevněním a rekonstrukcí. Intenzitu a rychlost daných procesů nelze předem s jistotou odhadnout. Je ovlivněna řadou faktorů, mezi které patří stav pokožky, její vyživenost a hydratace, množství vitamínů a minerálů ve stravě, množství vykouřených cigaret a vypitého alkoholu, schopnost těla se hojit a regenerovat. Na základě našich mnohaletých zkušeností můžeme v rámci úvodní konzultace na základě lokality, věku, stavu pokožky atp., nastínit hrubý odhad. Dále by vás mohly zajímat tyto služby: Hollywood New Age Facelift, Expresní vyžehlení vrásek, Dermabotexin, Zlatá kolagenová maska.

Rezervujte si bezplatnou konzultaci

GDPR je nařížením EU o správě, zpracování a ochraně osobních údajů.

NA VLASTNÍ KŮŽI

Za téměř 13 let fungování naší rodinné kliniky jsem si dovolil také malinko změnit svou image. Posuďte sami…


Body lifting

Vyzkoušel jsem a vnímám jako alternativu miniabdominoplastiky, ovšem bez nevzhledné jizvy. Když zhubnete 40 kilo, kůže se sama nenapne.


Balíčky s KryoRADIOlipolýzou 

I když jsem zredukoval svou hmotnost, genetika je genetika. Díky této metodě jsem dokázal zredukovat geneticky podmíněný tuk v problematických lokalitách spodního břicha a boků.


Hollywood New Age Facelift a DermaBOTEXIN 

Tuk samozřejmě opustil především tváře. Díky intenzivní kúře Hollywood New Age Facelift se mi kůže zpevnila. Abych zredukoval vějířky kolem očí a  vrásky na čele, dopřeji si čas od času kúru ošetření DermaBOTEXIN a ultrazvuk. Hollywood New Age Facelift má výborné výsledky v oblasti pod bradou (ostrý úhel čelisti působí mladistvě).

Věřím, že výsledky našeho společného úsilí budou dlouhá léta provázet i Vás. První krok je na Vás, o ostatní se postaráme my. 

Ing. Jan Ševčík (r. 1984), jednatel KAMASlim & Young Clinic

header7
header6
header10
header2
header3
previous arrow
next arrow

Jak to u nás vypadá?