fbpx

MĚSÍČNÍ

ANTICELULITIDNÍ PROGRAM

Měsíční anti-celulitidní program je opravdové odstranění celulitidy, nikoli kosmetická procedura. Řešením celulitidy nesmí být pouhé krátkodobé zahlazení, ale skutečná komplexní terapie. Představuji vám unikátní program, který jsem navrhla ve spolupráci s předními českými odborníky a o jehož benefitech se denně osobně přesvědčuji. Jedná se o nejintenzivnější ošetření celulitidy, které lze na trhu najít. Na klinické odstranění celulitidy se úzce specializuji.“

Mohlo by vás zajímat...

  • 3x fokusovaný rázový ultrazvuk (radiofrekvence)
  • 3x vacupress
  • AKCE ❤️ pro maximální efekt nyní celotělový UC Wrap v hodnotě 4.500 Kč bez doplatku (běžně součástí pouze částečný zabal)
  • Intenzivní měsíční Anti-celulitidní program je zaměřen na skutečné odstranění celulitidy, ne na kosmetickou korekci.
  • Program je navržen jako komplexní terapie, nikoli jako krátkodobé řešení.
  • Program byl navržen ve spolupráci s předními českými odborníky.
  • Program je koncipován jako nejintenzivnější dostupné ošetření celulitidy na trhu.

Balíček je čerpán během 3 návštěv formou 3x 3 hodinové intenzivní péče. Pro dobrý průnik radiofrekvence do podkoží zvyšte v den ošetření pitný režim o 50%. Celotělový zábal aplikujeme přes spodní prádlo, které bude po ošetření vlhké (s sebou si přineste prosím náhradní). Ošetření je možno v pokročilých stádiích celulitidy opakovat po 3 týdnech. Pracovní neschopnost není nutná. První sezení probíhá ve zvolený den, druhé po 7 – 10 dnech a třetí (poslední) po 10 – 14 dnech. Velmi doporučujeme pořídit a v průběhu terapie nosit kompresní legíny (vhodné alespoň na noc – informujte se ve zdravotnických potřebách).

 

Ošetření se skládá ze 4 kroků, tedy 4 terapií, jejichž synergický efekt působí na přestavbu podkoží a vyhlazení celulitidou postižených lokalit. Nejzásadnější je působení radiofrekvenčního ultrazvuku, který proniká do vrstvy tuku a odstraňuje nestejnoměrně zvětšené shluky tukových buněk. V módu rázového ultrazvuku jsou poškozena podkožní vazivová vlákna, která se vlivem zhojení přeskupují do původního stavu. Významnou roli hraje terapie vacupress, která zajišťuje rekonstrukci podkožního vaziva. Je známo, že na vzniku celulitidy se podílí zánět v podkoží. Terapie vacupress tento zánět spolehlivě potlačuje. Dalším důležitým efektem výše uvedených terapií je rekonstrukce kolagenních a elastinových vláken a vypnutí pokožky. K rehabilitaci a nápravě látkové výměny, která je považována za klíčový faktor vzniku celulitidy, slouží pressoterapie a zábalová balneoterapie. Vedlejším efektem balneoterapie je vytěsnění nezdravě zadržované vody z podkoží a celkové zlepšení hospodaření tkání s vodou. Výraznějšího zlepšení vodohospodářství pokožky je dosaženo zábalem UC Wrap. Nezapomínáme ani na prevenci, proto vás důkladně proškolíme o postupech, jak udržet a podpořit dosažený efekt v domácím prostředí.

 

Celulitida 2. až 3. stupně, v rámci preventivních opatření také celulitida 4. stupně. Pro klienty, kteří stojí o skutečnou terapii a odstranění celulitidy, nikoli pouze o krátkodobé zahlazení. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný.

 

Postižené lokality dostanou zabrat. Ošetřená místa budou citlivá, stav se během následujících 24 hodin normalizuje. Ihned po ošetření bude celulitida viditelně redukována, následující 3 týdny budou probíhat reparační procesy a během této doby se vzhled pokožky ještě zlepší.

 

Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. Intenzivní anticelulitidní péče je precizně vytvořený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé metody na sebe navazují tak, aby bylo ošetření maximálně účinné. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt.

 

Při neinvazivním řešení dochází k fyzikálně chemickým procesům v podkoží, které reaguje zpevněním a rekonstrukcí. Intenzitu a rychlost daných procesů nelze předem s jistotou odhadnout. Je ovlivněna řadou faktorů, mezi které patří stav pokožky, její vyživenost a hydratace, množství vitamínů a minerálů ve stravě, množství vykouřených cigaret a vypitého alkoholu, schopnost těla se hojit a regenerovat. Na základě našich mnohaletých zkušeností můžeme v rámci úvodní konzultace na základě lokality, věku, stavu pokožky atp., nastínit hrubý odhad. 

Přejít nahoru