fbpx

KOMPLETNÍ

PROMĚNA

Kompletní proměna je program pro jednu nebo dvě osoby (mohou podstoupit společně za zvýhodněnou cenu), v rámci kterého redukujeme tuk, redukujeme vrásky, řešíme celulitidu a restartujeme metabolismus. V průběhu celodenní klinické péče absolvujete vysoce efektivní a pro tělo šetrné ošetření, kterým zredukujeme nadbytky tuku, zpevníme kůži, omladíme obličej a restartujeme metabolismus. Ošetření se stalo hitem u klientů, kteří na sebe nemají dostatek času. Spokojenost ověřena – 10 z 10 klientů uvádí, že se jedná o nejintenzivnější ošetření těla, které kdy absolvovali.“ 

Mohlo by vás zajímat...

  • 1x Hollywood New Age Facelift
  • 1x kompletní kosmetická péče
  • 1x přístrojová lymfatická masáž
  • 1x částečný zábal Ultimate contour wrap
  • 4x KryoRADIOlipolýza problematických lokalit
  • Program „Kompletní proměna“ se zaměřuje na redukci tuku, vrásek a celulitidy a restart metabolismu.
  • Program nabízí celodenní péči s efektivními a šetrnými ošetřeními pro redukci tuku, zpevnění kůže, omlazení obličeje a restart metabolismu.
  • Tento program je oblíbený mezi klienty, kteří nemají dostatek času na pravidelnou údržbu, tak si alespoň jednou ročně přijdou na Kompletní proměnu.
  • Klienti hodnotí program jako nejintenzivnější ošetření těla, které kdy absolvovali.

Balíček je čerpán jednorázově formou celodenní péče v délce trvání přibližně 6 – 7 hodin, doba se odvíjí zejména od možnosti použít dva přístroje a ošetřit některé lokality ve stejný čas, např. souběžně oba boky atd. Obsah balíčku a schéma ošetření (variantu) vám přizpůsobíme na míru dle úvodní konzultace.

Nudit se nebudete, procedury jsou vnímány jako příjemné a relaxační. Můžete se těšit na fajn den, v rámci kterého budete odpočívat, poslouchat příjemnou hudbu a vychutnávat si skutečně precizní intenzivní péči o vaše tělo. Samozřejmostí je voda, džus, čaj nebo káva neomezeně. Pracovní neschopnost není nutná.

 

Indikací k ošetření jsou ztráta vitality a únava pokožky, povolená kůže těla a obličeje, vrásky, lokalizované tukové polštáře, vlivy nevhodné životosprávy, stres, intoxikace organismu. Muži i ženy věk 25 +. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný. Ošetření můžete absolvovat také ve dvou ve stejný čas – s partnerem (vhodné i pro muže), kamarádkou atd.

 

Nastartování redukce tuku z ošetřených lokalit bez nerovností, pevnější kůže a restartovaný metabolismus, regenerovaný lymfatický systém, zpevnění pokožky tváře a redukce drobných vrásek. Trvalost dosažených výsledků je podobná jako u klasické liposukce či faceliftu. V případě, že výrazně nezhoršíte svou životosprávu či nezvýšíte hmotnost, výsledek si udržíte.

Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. Kompletní proměna ❤️ za SUPER CENU. Precizně vytvořený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé terapie na sebe navazují tak, aby bylo ošetření účinné. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt.

Na rozdíl od klasické liposukce není tkáň z těla násilně odejmuta, nevznikají nerovnosti. Po ošetření je energie z tukové buňky uvolněna a tělo ji zpracuje. Zbytky tukových buněk (membrány) zpracuje lymfatický systém. Stejně jako u klasické liposukce, pokud dojde k nárůstu hmotnosti po ošetření, výsledek nebývá tak dobrý, zvětší se tukové polštáře na neošetřených lokalitách. Výsledek a dlouhodobost může klient výrazně podpořit životosprávou. Organismus každého člověka je jiný a přesný výsledek proto předem neodhadneme. Na základě našich mnohaletých zkušeností můžeme v rámci úvodní konzultace na základě typu tuku, věku, stavu metabolismu atp., nastínit hrubý odhad. 

Přejít nahoru