fbpx

BODY

LIFTING

Ošetřením zpevníme povislou kůži těla. Nadbytek kožní řasy je častým problémem. Je způsoben zhubnutím nebo věkem. Donedávna existoval jediný způsob řešení, odříznutí kožní řasy. Chirurgické řešení však vyžaduje dlouhou dobu pracovní neschopnosti, je limitováno pouze oblastí břicha a vzniká velká jizva. Pro většinu lidí proto není přípustné. Alternativním řešením je tělový body lifting. Ten má stejný výsledek, avšak bez jizev, hospitalizace a dlouhé rekonvalescence. V USA se možná i proto dostalo ošetření nadbytečné kůže na první příčky nejžádanějších zákroků.“ 

Mohlo by vás zajímat...

 • 1x úvodní konzultace a plán ošetření
 • 3x ošetření radiofrekvenčním ultrazvukem (bipolární radiofrekvence)
 • 3x vakuová endo dermo thermo terapie
 • 3x pressoterapie
 • dermarollery v hodnotě cca 1.000 Kč a školení pro domácí péči
 • Povislá kůže je častý problém způsobený zhubnutím nebo stárnutím.
 • Dříve jediným řešením bylo chirurgické odstranění přebytečné kůže, což vyžadovalo dlouhou dobu rekonvalescence a zanechávalo velké jizvy.
 • Tato metoda byla také omezena pouze na oblast břicha.
 • Pro většinu lidí tedy nebyla přípustná.
 • Alternativou je tělový body lifting, který nabízí dobré výsledek bez jizev, hospitalizace a dlouhé rekonvalescence.
 • V USA se tato metoda stala jednou z nejžádanějších pro ošetření nadbytečné kůže.

Namísto 2 hodin na operačním sále a 4 dnů v nemocnici s následnou až 14 denní pracovní neschopností u nás strávíte 3 hodiny. Ošetření Body lifting je formou permanentky na 3 návštěvy, jedno ošetření trvá hodinu. Celý balíček zaměříme na jednu lokalitu, dle vašich požadavků. Pro dobrý průnik radiofrekvence, zvyšte v den ošetření pitný režim o 50%. Tento balíček doporučujeme zopakovat ještě jednou po měsíci od ukončení celé terapie. Vše závisí na množství kůže, které chcete vyřešit. Cílového efektu bývá dosaženo průměrně po 3 měsících od poslední terapie (tak dlouho trvají regenerační procesy v podkoží). Po celou dobu doporučujeme používat dermaroller. Ošetření je vhodné pro klienty, kteří chtějí vyzkoušet neinvazivní řešení ještě před tím, než absolvují invazivní chirurgický zákrok.

 

Radiofrekvenční ultrazvuk proniká přesně do míst, kam směřuje také skalpel lékaře – do vrstvy pokožky, která se nazývá škára. Zde je bohatá elastinová a kolagenová síť, která vlivem různých podnětů ochabuje. Tělo ji s postupujícím věkem již není schopno efektivně rekonstruovat, proto kontury těla povadají, kůže ztrácí pružnost a pevnost. Jednou z metod, jak tento stav napravit je poškodit stávající elastinovou a kolagenovou strukturu tak, aby bylo tělo přinuceno zahájit proces rekonstrukce těchto poškozených struktur. Po terapii dochází ke zhojení a zpevnění struktury kůže vznikem nových vláken. Aby byl tento proces účinnější a došlo k maximálnímu narušení stávající struktury, používáme také vakuovou endo terapii, při níž dojde k výraznému prokrvení a prosáknutí podkoží. V kůži se hromadí také škodliviny z vnějšího prostředí, při kontaktu s chemickými látkami atp. Zdravý a rychlý lymfatický systém tento stav napravuje a kůži čistí a regeneruje. Proto aplikujeme podpůrně lymfodrenáž. Je nutné si uvědomit, že stávající kolagenovou síť poškozujeme teplem. Teplo vzniká nikoli na povrchu kůže, protože by se vrchní vrstva spálila, ale přímo ve škáře, na povrch pak sálá. Cílem je naměřit teplotu 43 st. celsia na povrchu kůže, kdy ve vrstvě škáry teplota dosahuje cca 45 st., což je stav, při kterém je kolagenní struktura narušena. Je logické, že ne všechny přístroje dokážou vyvinout tak silný ultrazvuk, aby došlo k dostatečnému zahřátí škáry. Proto používáme výhradně zdravotnické přístroje, které byly pro daný účel certifikovány evropskou certifikací. Do domácí péče si odnášíte dermaroller, který podpůrně řeší drobné nedostatky, pokožku sjednocuje a nutí ji vytvářet krevní plasmu, která má hojivé, regenerační a reparační schopnosti.

Kůže, která ztratila pevnost a pružnost. Pro klienty 18+, kteří výrazně zhubli, nebo jejich kůže ztratila pevnost a pružnost nebo nevzhledně visí. Také pro klienty, u nichž je plastická operace kontraindikována, nebo nechtějí invazivní řešení s velkou jizvou a dlouhou rekonvalescencí. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný.

 

Na rozdíl od chirurgického řešení není přebytečná kůže skalpelem násilně fyzicky odejmuta. Při neinvazivním řešení dochází k fyzikálně chemickým procesům v podkoží, které reaguje zpevněním. Intenzitu a rychlost daných procesů nelze předem s jistotou odhadnout. Je ovlivněna řadou faktorů, mezi které patří stav pokožky, její vyživenost a hydratace, množství vitamínů a minerálů ve stravě, množství vykouřených cigaret a vypitého alkoholu, schopnost těla se hojit a regenerovat. Na základě našich mnohaletých zkušeností můžeme v rámci úvodní konzultace na základě lokality, věku, stavu pokožky atp., nastínit hrubý odhad.

 

Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. Body lifting je precizně vytvořený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé metody na sebe navazují tak, aby bylo ošetření maximálně účinné. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt.

 

Na rozdíl od klasického chirurgického řešení není přebytečná kůže skalpelem násilně fyzicky odejmuta. Při neinvazivním řešení dochází k fyzikálně chemickým procesům v podkoží, které reaguje zpevněním. Intenzitu a rychlost daných procesů nelze předem s jistotou odhadnout. Je ovlivněna řadou faktorů, mezi které patří stav pokožky, její vyživenost a hydratace, množství vitamínů a minerálů ve stravě, množství vykouřených cigaret a vypitého alkoholu, schopnost těla se hojit a regenerovat. Na základě našich mnohaletých zkušeností můžeme v rámci úvodní konzultace na základě lokality, věku, stavu pokožky atp., nastínit hrubý odhad. 

Přejít nahoru