fbpx
Slide One

KLINIKA ESTETICKÉ MEDICÍNY V BRNĚ

tel.: 776 88 34 22 | Kounicova 10 | 6:30 – 21:30

Body lifting + BONUS❤️ 500 Kč

"Ošetřením zpevníme povislou kůži těla. Nadbytek kožní řasy je častým problémem. Je způsoben zhubnutím nebo věkem. Donedávna existoval jediný způsob řešení, odříznutí kožní řasy. Chirurgické řešení však vyžaduje dlouhou dobu pracovní neschopnosti, je limitováno pouze oblastí břicha a vzniká velká jizva. Pro většinu lidí proto není přípustné. Alternativním řešením je tělový body lifting. Ten má stejný výsledek, avšak bez jizev, hospitalizace a dlouhé rekonvalescence. V USA se možná i proto dostalo ošetření nadbytečné kůže na první příčky nejžádanějších zákroků." Taťána Ševčíková, vedoucí terapeut

+ 1x úvodní konzultace a plán ošetření
(stanovíme ošetřené lokality, otestujeme maximální snesitelnou teplotu, naplánujeme rozvrh návštěv)
+ 3x ošetření radiofrekvenčním ultrazvukem (bipolární radiofrekvence)
(radiofrekvenčním ultrazvukem ošetříme povislou kůži tak, aby teplota v podkoží dosáhla cílových 45 st.)
+ 3x vakuová endo dermo thermo terapie
(rekonstrukci podkožního vaziva dokončíme vakuovou terapií a zpevňujícím termo sérem)
+ 3x pressoterapie
(přístrojovou lymodrenáží podpoříme vypnutí kůže a regenerujeme lymfatický systém)
+ dermarollery v hodnotě cca 1.000 Kč a školení pro domácí péči
(v rámci domácí péče budete používat váleček s mikrojehličkami - tzv. dermaroller; o domácí péči vás důkladně proškolí váš terapeut)
 

+ vypneme kůži bez jizev a hospitalizace
(ošetření absolvoval také jednatel kliniky, který po zhubnutí 40 kg dosáhl výborných výsledků a vyhnul se tak plastické operaci, porovnejte foto před a po níže na stránkách)
+ cíl - trvalá rekonstrukce podkoží
(silnou kombinací vakuové endo dermo thermo terapie a radiofrekvence docílíme rekonstrukce kolagenní struktury kůže)
+ zredukujeme tuk
(podružným efektem radiofrekvence je sjednocení - redukce nestejnoměrně rozloženého podkožního tuku)
+ zrychlíme lymfatický systém
(klíčovou roli stavu kůže hraje dobře fungující lymfatický systém - zrychlíme pressoterapií)
+ nejsme limitováni pouze oblastí břicha
(ošetříme povislou kůži tam, kde je to třeba - břicho, hýždě, vnitřní stehna atd., tedy místa, kde kůži chirurgicky zredukovat nelze)
+ bonus kredit 500 Kč na ošetření dle vlastního výběru
(vyberte si další ošetření z naší široké nabídky a získejte na něj slevu 500 Kč - stačí, když zvolené ošetření objednáte v rámci své návštěvy)

Co je dobré vědět?

Namísto 2 hodin na operačním sále a 4 dnů v nemocnici s následnou až 14 denní pracovní neschopností u nás strávíte 3 hodiny. Ošetření Body lifting je formou permanentky na 3 návštěvy, jedno ošetření trvá hodinu. Celý balíček zaměříme na jednu lokalitu, dle vašich požadavků. Pro dobrý průnik radiofrekvence, zvyšte v den ošetření pitný režim o 50%. Tento balíček doporučujeme zopakovat ještě jednou po měsíci od ukončení celé terapie. Vše závisí na množství kůže, které chcete vyřešit. Cílového efektu bývá dosaženo průměrně po 3 měsících od poslední terapie (tak dlouho trvají regenerační procesy v podkoží). Po celou dobu doporučujeme používat dermaroller. Ošetření je vhodné pro klienty, kteří chtějí vyzkoušet neinvazivní řešení ještě před tím, než absolvují invazivní chirurgický zákrok.

Jak to funguje?

Radiofrekvenční ultrazvuk proniká přesně do míst, kam směřuje také skalpel lékaře - do vrstvy pokožky, která se nazývá škára. Zde je bohatá elastinová a kolagenová síť, která vlivem různých podnětů ochabuje. Tělo ji s postupujícím věkem již není schopno efektivně rekonstruovat, proto kontury těla povadají, kůže ztrácí pružnost a pevnost. Jednou z metod, jak tento stav napravit je poškodit stávající elastinovou a kolagenovou strukturu tak, aby bylo tělo přinuceno zahájit proces rekonstrukce těchto poškozených struktur. Po terapii dochází ke zhojení a zpevnění struktury kůže vznikem nových vláken. Aby byl tento proces účinnější a došlo k maximálnímu narušení stávající struktury, používáme také vakuovou endo terapii, při níž dojde k výraznému prokrvení a prosáknutí podkoží. V kůži se hromadí také škodliviny z vnějšího prostředí, při kontaktu s chemickými látkami atp. Zdravý a rychlý lymfatický systém tento stav napravuje a kůži čistí a regeneruje. Proto aplikujeme podpůrně lymfodrenáž. Je nutné si uvědomit, že stávající kolagenovou síť poškozujeme teplem. Teplo vzniká nikoli na povrchu kůže, protože by se vrchní vrstva spálila, ale přímo ve škáře, na povrch pak sálá. Cílem je naměřit teplotu 43 st. celsia na povrchu kůže, kdy ve vrstvě škáry teplota dosahuje cca 45 st., což je stav, při kterém je kolagenní struktura narušena. Je logické, že ne všechny přístroje dokážou vyvinout tak silný ultrazvuk, aby došlo k dostatečnému zahřátí škáry. Proto používáme výhradně zdravotnické přístroje, které byly pro daný účel certifikovány evropskou certifikací. Do domácí péče si odnášíte dermaroller, který podpůrně řeší drobné nedostatky, pokožku sjednocuje a nutí ji vytvářet krevní plasmu, která má hojivé, regenerační a reparační schopnosti.

Pro koho je metoda vhodná?

Kůže, která ztratila pevnost a pružnost. Pro klienty 18+, kteří výrazně zhubli, nebo jejich kůže ztratila pevnost a pružnost nebo nevzhledně visí. Také pro klienty, u nichž je plastická operace kontraindikována, nebo nechtějí invazivní řešení s velkou jizvou a dlouhou rekonvalescencí. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný.

Jaký je výsledek?

Na rozdíl od chirurgického řešení není přebytečná kůže skalpelem násilně fyzicky odejmuta. Při neinvazivním řešení dochází k fyzikálně chemickým procesům v podkoží, které reaguje zpevněním. Intenzitu a rychlost daných procesů nelze předem s jistotou odhadnout. Je ovlivněna řadou faktorů, mezi které patří stav pokožky, její vyživenost a hydratace, množství vitamínů a minerálů ve stravě, množství vykouřených cigaret a vypitého alkoholu, schopnost těla se hojit a regenerovat. Na základě našich mnohaletých zkušeností můžeme v rámci úvodní konzultace na základě lokality, věku, stavu pokožky atp., nastínit hrubý odhad.

Proč zvolit terapii v kamaslim?

Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. Body lifting je precizně vytvořený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé metody na sebe navazují tak, aby bylo ošetření maximálně účinné. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt.

Jaká jsou specifika ošetření?

Na rozdíl od klasického chirurgického řešení není přebytečná kůže skalpelem násilně fyzicky odejmuta. Při neinvazivním řešení dochází k fyzikálně chemickým procesům v podkoží, které reaguje zpevněním. Intenzitu a rychlost daných procesů nelze předem s jistotou odhadnout. Je ovlivněna řadou faktorů, mezi které patří stav pokožky, její vyživenost a hydratace, množství vitamínů a minerálů ve stravě, množství vykouřených cigaret a vypitého alkoholu, schopnost těla se hojit a regenerovat. Na základě našich mnohaletých zkušeností můžeme v rámci úvodní konzultace na základě lokality, věku, stavu pokožky atp., nastínit hrubý odhad. Dále by vás mohly zajímat tyto služby: Hollywood New Age Facelift, Expresní vyžehlení vrásek, Dermabotexin, Zlatá kolagenová maska.

Rezervujte si bezplatnou konzultaci

GDPR je nařížením EU o správě, zpracování a ochraně osobních údajů.

NA VLASTNÍ KŮŽI

Za téměř 13 let fungování naší rodinné kliniky jsem si dovolil také malinko změnit svou image. Posuďte sami…


Body lifting

Vyzkoušel jsem a vnímám jako alternativu miniabdominoplastiky, ovšem bez nevzhledné jizvy. Když zhubnete 40 kilo, kůže se sama nenapne.


Balíčky s KryoRADIOlipolýzou 

I když jsem zredukoval svou hmotnost, genetika je genetika. Díky této metodě jsem dokázal zredukovat geneticky podmíněný tuk v problematických lokalitách spodního břicha a boků.


Hollywood New Age Facelift a DermaBOTEXIN 

Tuk samozřejmě opustil především tváře. Díky intenzivní kúře Hollywood New Age Facelift se mi kůže zpevnila. Abych zredukoval vějířky kolem očí a  vrásky na čele, dopřeji si čas od času kúru ošetření DermaBOTEXIN a ultrazvuk. Hollywood New Age Facelift má výborné výsledky v oblasti pod bradou (ostrý úhel čelisti působí mladistvě).

Věřím, že výsledky našeho společného úsilí budou dlouhá léta provázet i Vás. První krok je na Vás, o ostatní se postaráme my. 

Ing. Jan Ševčík (r. 1984), jednatel KAMASlim & Young Clinic

header7
header6
header10
header2
header3
previous arrow
next arrow

Jak to u nás vypadá?