fbpx
Slide One

KLINIKA ESTETICKÉ MEDICÍNY V BRNĚ

tel.: 776 88 34 22 | Kounicova 10 | 6:30 – 21:30

Expresní vyžehlení vrásek ultrazvukem

Okamžité vyhlazení a vyčištění pleti ultrazvukem + kompletní kosmetická péče. Dnes už dávno neplatí, že nejefektivnější je ruční práce kosmetičky. Moderní doba pracuje s řadou technologií, které dokážou uchovat naši krásu a odsunout zub času. Bezesporu nejúčinnější bezbolestnou metodou v boji proti vráskám je ultrazvuk. Jedná se o nejefektivnější ošetření, po kterém se v zrcadle nepoznáte. Doporučuji před důležitou akcí, svatbou, třídním srazem atd. Ošetření je vhodné pro ženy i muže." Taťána Ševčíková, vedoucí terapeut

+ ošetření pleti ultrazvukem 30 minut
(okamžitě rozjasníme, vyživíme, zklidníme, sjednotíme a redukujeme vrásky; efektu dosáhneme zapracováním látek ultrazvukem - zvýšíme jejich průnik do kůže až 50x)
+ odlíčení a čištění pleti
(základní kosmetická péče -  odlíčení, čištění pleti a ošetření pórů)
+ aplikace a zapracování účinných látek
(dle typu pleti vybereme pečující kosmetiku, kterou následně zapracujeme do kůže - póry, hydratace, revitalizace, doplnění vitamínů)
+ rejuvenace kyselinou hyaluronovou + hydratační a výživná maska
(nedokonalosti vylepšíme aplikací séra s kyselinou hyaluronovou přímo do hlubokých vrásek)

+ cíl - okamžitá redukce a zahlazení vrásek jak pro ženy, tak i pro muže
(ošetření využívají muži i ženy všech věkových kategorií, kteří požadují okamžité zahlazení a redukci vrásek nebo hloubkové čištění pleti)
+ ošetříme celý obličej
(ultrazvukem zaparucjeme účinné látky do celého obličeje a následně se vrátíme a doošetříme místa s nedokonalostmi)
+ sjednocená a vyživená pleť
(efektem působení ultrazvuku je až 50x účinnější průnik účinných látek a vitamínů do podkoží)
+ pleť na závěr rejuvenujeme kyselinou hyaluronovou
(molekula kyseliny hyaluronové na sebe váže až 30x více vody, než sama váží; efektem je okamžitě omlazená pleť)

Co je dobré vědět?

Ošetření podstoupíte v rámci hodinové návštěvy. Ošetření nevyžaduje žádnou speciální přípravu. Před ošetřením doporučujeme jen lehký make-up, ne výrazné líčení.

Jak to funguje?

Ultrazvuk hloubkově čistí, detoxikuje a revitalizuje pleť. Dochází k hloubkové mikromasáži, zapracování účinných látek 50x hlouběji, než při prostém nanesení. Někteří autoři uvádí, že ošetření ultrazvukem je stonásobně účinnější, než prostá ruční masáž.

Pro koho je metoda vhodná?

Pro klienty, kteří mají požadavek na okamžité vypnutí pokožky, korekci drobných vrásek, znovu získání „jiskry“. Zanesené póry, mastná nebo naopak příliš suchá unavená pokožka se ztrátou jasu a vitality.

Jaký je výsledek?

Pleť bez patrných drobných mimických vrásek, redukované hlubší vrásky. Po ošetření bude pleť čistá, sjednocená, rozzářená, vyživená a hydratovaná. Budete vypadat svěže a odpočatě.

Proč zvolit terapii v kamaslim?

Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. Expresní vyžehlení pleti ultrazvukem je precizně vytvořený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé metody na sebe navazují tak, aby bylo ošetření maximálně účinné. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt. Dále by vás mohly zajímat tyto služby: Nano Kryo Radiolipolýza, Kompletní proměna, Kryo Radio Lipolýza, Bezbolestná liposukce, Celotělová intenzivní redukční péče, Neinvazivní liposukce All Inclusive.

Rezervujte si bezplatnou konzultaci

GDPR je nařížením EU o správě, zpracování a ochraně osobních údajů.

NA VLASTNÍ KŮŽI

Za téměř 13 let fungování naší rodinné kliniky jsem si dovolil také malinko změnit svou image. Posuďte sami…


Body lifting

Vyzkoušel jsem a vnímám jako alternativu miniabdominoplastiky, ovšem bez nevzhledné jizvy. Když zhubnete 40 kilo, kůže se sama nenapne.


Balíčky s KryoRADIOlipolýzou 

I když jsem zredukoval svou hmotnost, genetika je genetika. Díky této metodě jsem dokázal zredukovat geneticky podmíněný tuk v problematických lokalitách spodního břicha a boků.


Hollywood New Age Facelift a DermaBOTEXIN 

Tuk samozřejmě opustil především tváře. Díky intenzivní kúře Hollywood New Age Facelift se mi kůže zpevnila. Abych zredukoval vějířky kolem očí a  vrásky na čele, dopřeji si čas od času kúru ošetření DermaBOTEXIN a ultrazvuk. Hollywood New Age Facelift má výborné výsledky v oblasti pod bradou (ostrý úhel čelisti působí mladistvě).

Věřím, že výsledky našeho společného úsilí budou dlouhá léta provázet i Vás. První krok je na Vás, o ostatní se postaráme my. 

Ing. Jan Ševčík (r. 1984), jednatel KAMASlim & Young Clinic

header7
header6
header10
header2
header3
previous arrow
next arrow

Jak to u nás vypadá?