fbpx

NEINVAZIVNÍ LIPOSUKCE

ALL INCLUSIVE

Neinvazivní liposukce all inclusive je expresní řešení, kterým dokážeme rychle nastartovat proces spalování tuku. Třífázová liposukce s okamžitým efektem: redukce tuku – restart metabolismu – zpevnění a vyhlazení kůže. K okamžité ztrátě obvodových cm dochází ihned po ošetření. Program absolvuji s klienty, kteří chtějí okamžitě nastartovat lipolýzu nebo podpořit hubnutí před svatbou, dovolenou či nějakou významnou událostí. Pro dobrý výsledek je vhodné zařadit redukční jídelníček nebo sportovní aktivity k rychlému úbytku podkožního tuku ihned po terapii. Program je navržen pro podporu rychlého hubnutí.“

Mohlo by vás zajímat...

  • 1x neinvazivní liposukce podle šířky tuku
  • 1x UC Wrap v hodnotě 1.500 Kč – zábal pro restart metabolismu a podporu hubnutí
  • 1x Přístrojová lymfatická masáž nohou
  • 1x bylinný čaj pro podporu odvodnění – volitelně
  • Neinvazivní liposukce all inclusive je rychlým řešením pro spalování tuku.
  • Třífázová liposukce nabízí okamžitý efekt: redukci tuku, restart metabolismu a zpevnění kůže.
  • Okamžitá ztráta obvodových cm nastává ihned po ošetření.
  • Program je vhodný pro klienty, kteří chtějí rychle podpořit lipolýzu nebo hubnutí před určitou událostí.
  • Pro optimální výsledek je doporučeno zařadit redukční jídelníček nebo sportovní aktivity pro rychlý úbytek podkožního tuku po terapii.
  • Program je navržen pro podporu rychlého hubnutí.

Ošetření podstoupíte během jediné návštěvy. Prioritou programu je okamžitý efekt. Délka programu je 2,5 hodiny. Celotělový zábal aplikujeme přes spodní prádlo, které bude po ošetření vlhké (s sebou si přineste prosím náhradní). V den ošetření je vhodné zvýšit pitný režim o 50%. Pracovní neschopnost neinvazivní liposukce nevyžaduje.

V rámci naší praxe jsme si všimli, že některé terapie vedou k okamžitému zeštíhlení. Vytvořili jsme z nich schéma ošetření, v jehož výsledku odcházíte štíhlejší, lehčí o nezdravě zadržovanou vodu a s vyhlazenou a zpevněnou kůží (jako ráno po probuzení). Výsledky ošetření jsou viditelné ihned, následujících 14 dnů tělo zpracuje také uvolněný tuk, proto je možné si výsledek dlouhodobě udržet.

 

Vhodné pro ženy i muže 18+. Nedostatek času, požadavek na rychlé zeštíhlení, podporu metabolismu a spalování tuku, redukci celulitidy. Ošetření má minimum kontraindikací, nezatěžuje organismus. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný.

 

Okamžitá redukce obvodových cm, vytvarování postavy a redukce tuku z ošetřených lokalit bez nerovností, pevnější kůže, redukovaná celulitida.

Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. Neinvazivní liposukce all inclusive je precizně vytvořený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé terapie na sebe navazují tak, aby bylo dosaženo cílového efektu, tedy okamžitého zeštíhlení. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt.

Na rozdíl od klasické liposukce není tkáň z těla násilně odejmuta, nevznikají nerovnosti. Po ošetření je energie z tukové buňky uvolněna a tělo ji zpracuje. Zbytky tukových buněk (membrány) zpracuje lymfatický systém. Výsledek a dlouhodobost může klient výrazně podpořit životosprávou. Organismus každého člověka je jiný a přesný výsledek proto předem neodhadneme. Na základě našich mnohaletých zkušeností můžeme v rámci úvodní konzultace na základě typu tuku, věku, stavu metabolismu atp., nastínit hrubý odhad.

Přejít nahoru