fbpx
Slide One

KLINIKA ESTETICKÉ MEDICÍNY V BRNĚ

tel.: 776 88 34 22 | Kounicova 10 | 6:30 – 21:30

AKCE❤️: Neinvazivní liposukce ALL INCLUSIVE

Neinvazivní liposukce all inclusive je expresní řešení, kterým dokážeme rychle nastartovat proces spalování tuku. Třífázová liposukce s okamžitým efektem: redukce tuku – restart metabolismu – zpevnění a vyhlazení kůže. K okamžité ztrátě obvodových cm dochází ihned po ošetření. Program absolvuji s klienty, kteří chtějí okamžitě nastartovat lipolýzu nebo podpořit hubnutí před svatbou, dovolenou či nějakou významnou událostí. Pro dobrý výsledek je vhodné zařadit redukční jídelníček nebo sportovní aktivity k rychlému úbytku podkožního tuku ihned po terapii. Program je navržen pro podporu rychlého hubnutí.“  Taťána Ševčíková, vedoucí terapeut

+ 1x neinvazivní liposukce podle šířky tuku
(podle šířky tuku použijeme tripolární, monopolární nebo bipolární radiofrekvenci či kavitaci - 5 přístrojů, 5 způsobů likvidace tuku)
+ 1x UC Wrap v hodnotě 1.500 Kč!! - zábal pro restart metabolismu a podporu hubnutí
(celotělový zábal pro restart metabolismu; vedlejším efektem je okamžitá redukce obvodových cm)
+ 1x Přístrojová lymfatická masáž nohou
(odbourání tuku, odvodnění, zrychlení metabolismu a prokrvení, redukce celulitidy)
+ 1x bylinný čaj pro podporu odvodnění
(nechte si uvařit speciální čaj - močopudná směs bylin pro odstranění nadbytečné vody)

+ tuk odstraníme některou z 5 metod lipolýzy
(k odstranění tuku použijeme kavitaci, radiofrekvenci, tripolární, monopolární nebo bipolární ultrazvuk)
+ tuk odstraníme ze zvolených lokalit
(ošetříme oblast pasu nebo stehen - lokality, které vás trápí nejvíce)
+ navrženo pro okamžitou redukci obvodu - průměrně o 30 cm
(všimli jsme si, že některé procedury působí na zeštíhlení okamžitě, proto jsme z nich vytvořili ošetření, kterým dosáhneme okamžité redukce obvodu těla)
+ plus balneoterapie pro odstranění přebytečné vody
(okamžitého odvodnění dosáhneme lymfoterapií a celotělovým zábalem UC Wrap, který k okamžité redukci používají na Floridě již více, než 15 let)
+ restartujeme metabolismus a zmírníme celulitidu
(zrychlíme lymfatický systém a metabolismus pro efektivní odstranění tuku a redukci celulitidy)

Co je dobré vědět?

Ošetření podstoupíte během jediné návštěvy. Prioritou programu je okamžitý efekt. Délka programu je 2,5 hodiny. Celotělový zábal aplikujeme přes spodní prádlo, které bude po ošetření vlhké (s sebou si přineste prosím náhradní). V den ošetření je vhodné zvýšit pitný režim o 50%. Pracovní neschopnost neinvazivní liposukce nevyžaduje.

Jak to funguje?

V rámci naší praxe jsme si všimli, že některé terapie vedou k okamžitému zeštíhlení. Vytvořili jsme z nich schéma ošetření, v jehož výsledku odcházíte štíhlejší, lehčí o nezdravě zadržovanou vodu a s vyhlazenou a zpevněnou kůží (jako ráno po probuzení). Výsledky ošetření jsou viditelné ihned, následujících 14 dnů tělo zpracuje také uvolněný tuk, proto je možné si výsledek dlouhodobě udržet.

Pro koho je metoda vhodná?

Vhodné pro ženy i muže 18+. Nedostatek času, požadavek na rychlé zeštíhlení, podporu metabolismu a spalování tuku, redukci celulitidy. Ošetření má minimum kontraindikací, nezatěžuje organismus. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný.

Jaký je výsledek?

Okamžitá redukce obvodových cm, vytvarování postavy a redukce tuku z ošetřených lokalit bez nerovností, pevnější kůže, redukovaná celulitida.

Proč zvolit terapii v kamaslim?

Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. Neinvazivní liposukce all inclusive je precizně vytvořený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé terapie na sebe navazují tak, aby bylo dosaženo cílového efektu, tedy okamžitého zeštíhlení. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt.

Jaká jsou specifika ošetření?

Na rozdíl od klasické liposukce není tkáň z těla násilně odejmuta, nevznikají nerovnosti. Po ošetření je energie z tukové buňky uvolněna a tělo ji zpracuje. Zbytky tukových buněk (membrány) zpracuje lymfatický systém. Výsledek a dlouhodobost může klient výrazně podpořit životosprávou. Organismus každého člověka je jiný a přesný výsledek proto předem neodhadneme. Na základě našich mnohaletých zkušeností můžeme v rámci úvodní konzultace na základě typu tuku, věku, stavu metabolismu atp., nastínit hrubý odhad. Dále by vás mohly zajímat tyto služby: Intenzivní anticelulitidní péče, Celotělový zával UC Wrap, Body lifting, Vacupress.

Rezervujte si bezplatnou konzultaci

GDPR je nařížením EU o správě, zpracování a ochraně osobních údajů.

NA VLASTNÍ KŮŽI

Za téměř 13 let fungování naší rodinné kliniky jsem si dovolil také malinko změnit svou image. Posuďte sami…


Body lifting

Vyzkoušel jsem a vnímám jako alternativu miniabdominoplastiky, ovšem bez nevzhledné jizvy. Když zhubnete 40 kilo, kůže se sama nenapne.


Balíčky s KryoRADIOlipolýzou 

I když jsem zredukoval svou hmotnost, genetika je genetika. Díky této metodě jsem dokázal zredukovat geneticky podmíněný tuk v problematických lokalitách spodního břicha a boků.


Hollywood New Age Facelift a DermaBOTEXIN 

Tuk samozřejmě opustil především tváře. Díky intenzivní kúře Hollywood New Age Facelift se mi kůže zpevnila. Abych zredukoval vějířky kolem očí a  vrásky na čele, dopřeji si čas od času kúru ošetření DermaBOTEXIN a ultrazvuk. Hollywood New Age Facelift má výborné výsledky v oblasti pod bradou (ostrý úhel čelisti působí mladistvě).

Věřím, že výsledky našeho společného úsilí budou dlouhá léta provázet i Vás. První krok je na Vás, o ostatní se postaráme my. 

Ing. Jan Ševčík (r. 1984), jednatel KAMASlim & Young Clinic

header7
header6
header10
header2
header3
previous arrow
next arrow

Jak to u nás vypadá?