fbpx
Slide One

KLINIKA ESTETICKÉ MEDICÍNY V BRNĚ

tel.: 776 88 34 22 | Kounicova 10 | 6:30 – 21:30


naši zaměstnanci jsou proti COVID-19 plně očkováni
Kód pro uplatnění slevy "podzim21". Časově omezená akce.
Slide One

KLINIKA ESTETICKÉ MEDICÍNY V BRNĚ

tel.: 776 88 34 22 | Kounicova 10 | 6:30 – 21:30


naši zaměstnanci jsou proti COVID-19 plně očkováni
Kód pro uplatnění slevy "podzim21". Časově omezená akce.

NANO – Kryo Radio Lipolýza

"NANO kryo RADIO lipolýzou zredukujeme tuk na 4 lokalitách. Inspiraci jsem si přivezla z Paříže, kde jsme získala odpovědi na 3 zásadní otázky. Jak napomoci tělu při zpracování uvolněného tuku? Jak maximálně snížit odolnost tukové buňky proti působení mrazu tak, aby metoda fungovala i u nejodolnějšího tuku? Jak aplikovat poznatky z moderních kosmetických technologií do oblasti estetické medicíny? Odpověď jsem našla – NANO kryo RADIO lipolýza. Unikátní metoda, kterou jako jediné pracoviště v ČR provádíme. Na výsledky jsem skutečně pyšná.“ Taťána Ševčíková, vedoucí terapeut

+ 4x NANO kryo RADIO lipolýza
(ošetření 4 zvolených lokalit NANO kryo RADIO lipolýzou, každá aplikace v "koňské" dávce 60 minut, která je však stále naprosto bezpečná)
+ profi NANO sérum Lysedia nebo Lipolis - F v hodnotě 2.000 Kč
(nanosérum je součástí balíčku, odnášíte si jej s sebou domů, o bezpečné aplikaci vás důkladně proškolíme)
+ zapracování nanoséra radiofrekvenčním ultrazvukem
(zapracování nanoséra provedeme radiofrekvenčním ultrazvukem, při kterém dojde k rekonstrukci kolagenních vláken kůže a zpevnění)
+ peeling problematických lokalit
(veganský solný peeling pro prokrvení kůže, odstranění odumřelých kožních buněk a lymfatickou drenáž, podpoří účinek séra)
+ lymfatická drenáž - pressoterapie
(maximální průnik nanoséra do tukové vrstvy podpoříme zábalem a přístrojovou lymfodrenáží)

+ tukové buňky likvidujeme kombinovaně: fyzikálně + chemicky
(kombinujeme lipolytické sérum, které rozloží tuk v tukových buňkách a liposukci zmražením + lipolýzu ultrazvukem = nejefektivnější likvidace tukových buněk)
+ zpevníme kůži, součástí balíčku je profi nanosérum v hodnotě 2.000 Kč
(radiofrekvenčním ultrazvukem zpevníme podkoží, domů si odnesete profesionální nanosérum Lysedia nebo Lipolis -F v hodnotě 2.000 Kč)
+ redukujeme tuk na 4 lokalitách
(ošetříme celé břicho včetně boků, nebo vnitřní a vnější stehna, nebo hýždě a boky atd., vaším požadavkům se meze nekladou)
+ zákrok se zrodil ve Francii a stal se okamžitě hitem ve světě
(bohaté zkušenosti máme nejenom my, ale i prestižní německé, francouzské a italské kliniky, kde je k metodě používán také náš přístroj Magic Cryo XXL s možností ošetřit až 2,5 kg tukové tkáně)
+ terapii provedeme bezbolestně, kontraindikací je minimum
(ošetření mohou podstoupit také klienti, u kterých je klasická liposukce kontraindikována)
+ AKCE VRÁSKY PRYČ - k ošetření můžete za zvýhodněnou cenu 1.200 Kč dokoupit Hollywood New Age Facelift
(fokusovanou tripolární radiofrekvencí ošetříme čelo, vrásku mezi obočím, vějířky kolem očí, spodní víčka, tváře, bradu a okolí krku pod bradou)

Co je dobré vědět?

Ošetření podstoupíte během jediné návštěvy. Redukce tuku je postupná, efekt ale pocítíte ihned. Výsledek NANO KryoRADIOlipolýzy se dostaví v průběhu 6 - 8 týdnů po ošetření, kdy tělo již odumřelé tukové buňky zcela zpracovalo. Po celou dobu budete používat profesionální sérum pro chemickou lipolýzu a redukci tuku při následné domácí péči. O bezpečné a účinné aplikaci vás vyškolí váš terapeut. Pracovní neschopnost není nutná.

Jak to funguje?

Klíčovým faktorem jsou nano částice obsažené v sérech pařížské farmaceutické společnosti Lysedia a Italské společnosti Robeus (Lipolis-F). Séra Lysedia a Lipolis-F byla vyvinuta jako tuk rozkládající látky nahrazující injekční chemickou lipolýzu. Hluboký průnik séra je namísto injekční aplikace zajištěn ultrazvukovým zapracováním. Několikanásobné zvýšení účinku radiofrekvence je zajištěno umělým navýšením osmotického tlaku v tukových buňkách, kterého je dosaženo látkami obsaženými v sérech (kofein, ruscus, carnitin, fosfatidylcholin). Tukové buňky jsou pak mnohem vnímavější k následné aplikaci kryolipolýzy, která je díky tomuto jevu účinnější. Poté, co vlivem fyzikální lipolýzy (kryolipolýzy a radiofrekvenční lipolýzy) uvolníme tuk do mezibuněčných prostor, nastupuje účinek látky fosfatidylcholin, který tuk v mezibuněčných prostorách rozpustí a zpracuje. Fosfatidylcholin mj. zajišťuje, že se uvolněný tuk není schopen do tukové buňky opětovně vrátit a uložit.

Pro koho je metoda vhodná?

Metoda je vhodná pro nejnáročnější klienty s lokalizovanými tukovými polštáři, kteří chtějí alternativu chirurgické nebo chemické liposukce bez jehel a rekonvalescence. Vzhledem k účinnosti metody doporučujeme také klientům, u nichž jiná ošetření nepřinesla esteticky přijatelný efekt. Muži i ženy věk 18 +. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný.

Jaký je výsledek?

Tvarování a redukce tuku z ošetřených lokalit bez nerovností, pevnější kůže. Trvalost dosažených výsledků je podobná jako u klasické liposukce. V případě, že výrazně nezvýšíte svou váhu, výsledek si udržíte.

Proč zvolit terapii v kamaslim?

Nejdete u nás jen takové terapeutické postupy, které jsme vyzkoušeli na vlastní kůži. Na trhu estetické medicíny funguje řada technologií. My jsme pro vás vybrali pouze ty, u nichž jsou výsledky prokazatelné a podložené spokojeností zákazníků. Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. NANO kryo RADIO lipolýza je precizně sestavený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé terapie na sebe navazují tak, aby bylo ošetření účinné. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt.

Jaká jsou specifika ošetření?

Na rozdíl od klasické liposukce není tkáň z těla násilně odejmuta, nevznikají nerovnosti. Po ošetření je energie z tukové buňky uvolněna a tělo ji zpracuje. Zbytky tukových buněk (membrány) zpracuje lymfatický systém. Stejně jako u klasické liposukce, pokud dojde k nárůstu hmotnosti po ošetření, výsledek nebývá tak dobrý, zvětší se tukové polštáře na neošetřených lokalitách. Výsledek a dlouhodobost může klient výrazně podpořit životosprávou. Organismus každého člověka je jiný a přesný výsledek proto předem neodhadneme. Na základě našich mnohaletých zkušeností můžeme v rámci úvodní konzultace na základě typu tuku, věku, stavu metabolismu atp., nastínit hrubý odhad. Dále by vás mohly zajímat tyto služby: Intenzivní anticelulitidní péče, Magic Wrap, Body lifting, Vacupress.

Rezervujte si bezplatnou konzultaci

GDPR je nařížením EU o správě, zpracování a ochraně osobních údajů.

NA VLASTNÍ KŮŽI

Za téměř 10 let fungování naší rodinné kliniky jsem si dovolil také malinko změnit svou image. Posuďte sami…


Body lifting

Vyzkoušel jsem a vnímám jako alternativu miniabdominoplastiky, ovšem bez nevzhledné jizvy. Když zhubnete 40 kilo, kůže se sama nenapne.


Balíčky s KryoRADIOlipolýzou 

I když jsem zredukoval svou hmotnost, genetika je genetika. Díky této metodě jsem dokázal zredukovat geneticky podmíněný tuk v problematických lokalitách spodního břicha a boků.


Hollywood New Age Facelift a DermaBOTEXIN 

Tuk samozřejmě opustil především tváře. Díky intenzivní kúře Hollywood New Age Facelift se mi kůže zpevnila. Abych zredukoval vějířky kolem očí a  vrásky na čele, dopřeji si čas od času kúru ošetření DermaBOTEXIN a ultrazvuk. Hollywood New Age Facelift má výborné výsledky v oblasti pod bradou (ostrý úhel čelisti působí mladistvě).

Věřím, že výsledky našeho společného úsilí budou dlouhá léta provázet i Vás. První krok je na Vás, o ostatní se postaráme my. 

Ing. Jan Ševčík (r. 1984), jednatel KAMASlim & Young Clinic

header7
header6
header10
header2
header3
previous arrow
next arrow

Jak to u nás vypadá?