fbpx
Slide One

KLINIKA ESTETICKÉ MEDICÍNY V BRNĚ

tel.: 776 88 34 22 | Kounicova 10 | 6:30 – 21:30

Dermabotexin a ultrazvuk

S potěšením vám představuji novinku – ošetření vrásek přípravkem DermaBOTEXIN. Jedná se o účinnou alternativu injekční aplikace do svalu. DermaBOTEXIN obsahuje molekuly identické injekčnímu preparátu, způsobuje relaxaci svalů v okolí vrásky a tím ji výrazně redukuje. Oproti injekční aplikaci ošetříme v rámci jednoho sezení celý obličej za velmi příznivou cenu. Aplikace probíhá neinjekčně – pomocí kanyly se přípravek do vrásky vtlačí a následně hluboce zapracuje ultrazvukem. Ultrazvukem docílíme hluboké penetrace látky až k mimickým svalům. Terapie je tímto postupem srovnatelná s injekční aplikací.“ Taťána Ševčíková, vedoucí terapeut

+ aplikace přípravku DermaBOTEXIN do vrásek v obličeji
(mikrokanylou vtlačíme přímo do mimických vrásek přípravek DermaBOTEXIN)
+ odlíčení a čištění pleti
(základní kosmetická péče -  odlíčení, čištění pleti a ošetření pórů)
+ aplikace a zapracování účinných látek
(dle typu pleti vybereme pečující kosmetiku, kterou následně zapracujeme do kůže - póry, hydratace, revitalizace, doplnění vitamínů)
+ rejuvenace kyselinou hyaluronovou + hydratační a výživná maska
(aplikace séra s kyselinou hyaluronovou přímo do hlubokých vrásek + aplikace hydratační, výživné a zklidňující masky)
+ zapracování ultrazvukem
(protože přípravek nevpichujeme do svalu, ale vtláčíme, zapracujeme ho hluboko do vrásky pomocí silného ultrazvuku tak, abychom vrásku přípravkem dokonale penetrovali)

+ bez kapky krve a injekcí
(kůži nepropichujeme, neteče krev a nehrozí riziko otravy v případě, že klasický injekční preparát pronikne do cévy a způsobí otravu nebo tvorbu protilátek s následným zánětem)
+ cíl - redukce a zahlazení vrásek
(cílem je okamžité vyhlazení vrásek a dosažení efektu podobného klasickému injekčnímu řešení, avšak bez vedlejších účinků)
+ ošetříme celý obličej
(nejsme limitováni pouze velkými obličejovými svaly v oblasti kořene nosu, čela a kolem očí, kam se píchá injekční preparát, ale můžeme ošetřit obličej celý)
+ sjednocená a vyživená pleť
(efektem působení radiofrekvence a ultrazvuku je až 50x účinnější průnik účinných látek a vitamínů do podkoží)
+ bez ztráty přirozené mimiky
(zatím, co u injekční palikace hrozí, že budete vypadat jako vosková figurína, u ošetření DermaBOTEXIN dochází k redukci výhradně jen v okolí ošetřené vrásky)

Co je dobré vědět?

Ošetření podstoupíte v rámci hodinové návštěvy. Další ošetření je dle efektu možné za 14 dnů. Ošetření nevyžaduje žádnou speciální přípravu. Doporučujeme v den ošetření jen lehký make-up, ne výrazné líčení. V den ošetření se vyvarujte sauně a soláriu.

Jak to funguje?

Metoda vznikla v laboratořích SynCare, jako požadavek pacientů na ekonomicky méně zatěžující, neinjekční a neinvazivní, přesto však účinnou korekci vrásek v obličeji. Při běžném injekčním ošetření je látka injekčně aplikována do svalu v oblasti vrásky na několika místech. Pleť může být po aplikaci podrážděná, mohou vzniknout puchýřky, obvykle vznikne modřina a vpichy krvácí. Pacient je po aplikaci nucen zůstávat ve vertikální poloze po několik hodin (je vyloučeno lehnutí). Několik dnů je také vyloučena namáhavá práce nebo sport, hrozí stečení látky jinam či imunitní reakce. Účinek injekční aplikace je patrný po 14 dnech a přetrvává 4 – 6 měsíců. Principem působení je relaxace svalů, které vrásku tvoří. Naproti tomu systém ošetření DermaBOTEXIN využívá mikrokanylový systém InDerm, prostřednictvím kterého je přípravek DermaBOTEXIN neinjekčně vtlačen do vrásky (není porušena celistvost kůže, nejedná se o injekci). Přípravek se do kůže rychle vstřebává. Hlubokého zapracování docílíme aplikací ultrazvuku, který látku exportuje do míst, kde je nejúčinnější – do hlubokých struktur vrásky. Tímto se efekt ošetření významně zvýší. DermaBOTEXIN obsahuje přírodně identické molekuly s podobným účinkem jako klasický injekční preparát. Po ošetření může být místo aplikace mírně podrážděné (při dermatologickém testování byl však přípravek velmi dobře snášen bez jakýchkoliv vedlejších účinků s minimálním podrážděním). Po ošetření se klient navrací k běžným činnostem bez jakéhokoliv omezení.

Pro koho je metoda vhodná?

Pro klienty, kteří mají požadavek na vyhlazení středně hlubokých vrásek, korekci drobných vrásek, obnovení mladistvého vzhledu pokožky. Metoda je vhodná pro klienty, u nichž je estetická dermatologie kontraindikována, nebo nechtějí invazivní řešení s možnými vedlejšími účinky. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný.

Jaký je výsledek?

Pleť bez patrných drobných mimických vrásek, redukované hlubší vrásky. Po ošetření bude pleť sjednocená, rozzářená, vyživená a hydratovaná. Budete vypadat svěže a odpočatě.

Proč zvolit terapii v kamaslim?

Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. DermaBOTEXIN a ultrazvuk je precizně vytvořený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé metody na sebe navazují tak, aby bylo ošetření maximálně účinné. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt. Dále by vás mohly zajímat tyto služby: Nano Kryo Radiolipolýza, Kompletní proměna, Kryo Radio Lipolýza, Bezbolestná liposukce, Celotělová intenzivní redukční péče, Neinvazivní liposukce All Inclusive.

Rezervujte si bezplatnou konzultaci

GDPR je nařížením EU o správě, zpracování a ochraně osobních údajů.

NA VLASTNÍ KŮŽI

Za téměř 13 let fungování naší rodinné kliniky jsem si dovolil také malinko změnit svou image. Posuďte sami…


Body lifting

Vyzkoušel jsem a vnímám jako alternativu miniabdominoplastiky, ovšem bez nevzhledné jizvy. Když zhubnete 40 kilo, kůže se sama nenapne.


Balíčky s KryoRADIOlipolýzou 

I když jsem zredukoval svou hmotnost, genetika je genetika. Díky této metodě jsem dokázal zredukovat geneticky podmíněný tuk v problematických lokalitách spodního břicha a boků.


Hollywood New Age Facelift a DermaBOTEXIN 

Tuk samozřejmě opustil především tváře. Díky intenzivní kúře Hollywood New Age Facelift se mi kůže zpevnila. Abych zredukoval vějířky kolem očí a  vrásky na čele, dopřeji si čas od času kúru ošetření DermaBOTEXIN a ultrazvuk. Hollywood New Age Facelift má výborné výsledky v oblasti pod bradou (ostrý úhel čelisti působí mladistvě).

Věřím, že výsledky našeho společného úsilí budou dlouhá léta provázet i Vás. První krok je na Vás, o ostatní se postaráme my. 

Ing. Jan Ševčík (r. 1984), jednatel KAMASlim & Young Clinic

header7
header6
header10
header2
header3
previous arrow
next arrow

Jak to u nás vypadá?