fbpx
Slide One

KLINIKA ESTETICKÉ MEDICÍNY V BRNĚ

tel.: 776 88 34 22 | Kounicova 10 | 6:30 – 21:30


naši zaměstnanci jsou proti COVID-19 plně očkováni

Předsezónní restart metabolismu

Nejen dietní chyby, ale i stres či oslabená psychika mohou tělu ubrat síly. Přinášíme vám na míru šitý detoxikační a regenerační program zaměřený na podporu metabolismu. Balíček je vhodný pro osoby, které cítí, že jejich tělo potřebuje vzpruhu. Taťána Ševčíková, vedoucí terapeut

+ 1x Lymfatická drenáž dolních končetin
(nohy jsou srdcem lymfatického systému, který je po prodělaném onemocnění plný toxinů, oslabený a v horší kondici) cena služby samostatně: 500 Kč
+ 1x UC Wrap - zábal pro restart metabolismu a podporu regenerace
(celotělový zábal pro restart metabolismu; primárním efektem je okamžitá redukce obvodových cm  vytěsněním nezdravě zadržované vody a podpora lymfatického systému) cena služby samostatně: 1.900 Kč
+ čaj pro podporu odvodnění
(podpora odvedení nezdravě zadržované vody z podkoží)

+ obnovíme správnou funkci lymfatického systému
(začneme tím, že rozproudíme lymfatický systém přístrojovou lymfatickou masáží)
+ podpoříme detoxikaci a regeneraci organismu
(zábal UC Wrap je roky používán i v rámci balneoterapie pro detoxikaci těla, podporu funkce jater a celkovou regeneraci organismu)
+ dopřejeme vám cca 2 hodiny intenzivního odpočinku

Co je dobré vědět?

Den před ošetřením, v den ošetření a den po ošetření je vhodné vypít alespoň 2 - 2,5 litru čisté vody tak, aby bylo odplavení toxinů maximálně efektivní. VELMI doporučeno užívat vitamin E  (100 mg) podle příbalové informace. Koupíte v lékárně. Vitamin E je silný antioxidant a zabrání negativnímu vlivu volných radikálů, které se začnou z uvolněných škodlivin vytvářet. Vitamin E doporučujeme doužívat - běžně k dostání 50 tbl., užívá se jedna denně a cena se pohybuje cca kolem 50 Kč. Pokud je u vás vitamin E kontraindikován, poraďte se o výběru vhodného antioxidantu v lékárně. Vitamín E je vhodné doplnit také o selen a zinek (tato kombinace je volně k dostání pod názvem SELZINK).

Jak to funguje?

Kombinace uvedených terapií zajistí kvalitní podporu regenerace a rehabilitace organismu po vyčerpávajícím zimním období. Terapii je doporučeno zopakovat jednou až dvakrát s rozestupem 14 dnů, dokud se metabolismus nezrychlí.

Pro koho je metoda vhodná?

Výhradně pro již zdravé klienty bez známek jakéhokoli onemocnění.

Jaký je výsledek?

Výsledkem je urychlení návratu původní ztracené síly. Po ošetření se můžete cítit unavení, malátní, proto vás necháme ještě chvíli odpočívat. Vše je důsledkem intenzivní regenerace, ostatně stejně, jako po masáži. Po proceduře doporučujeme zvýšený pitný režim, lehkou stravu, časté procházky a dostatečný spánek.

Proč zvolit terapii v kamaslim?

Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. Neinvazivní liposukce all inclusive je precizně vytvořený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé terapie na sebe navazují tak, aby bylo dosaženo cílového efektu, tedy okamžitého zeštíhlení. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt.

Jaká jsou specifika ošetření?

Trpíte-li jakýmkoli chronickým onemocněním, nebo se aktuálně s něčím léčíte, před ošetřením se poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Ošetření je pro zdravého člověka naprosto bez rizika. Své zdravotní potíže můžete probrat i s naším personálem. Bez porady s lékařem je ošetření určeno pro klienty, kteří nebyli s onemocněním hospitalizováni a cítí se být až na únavu a ztrátu energie zdraví. Jelikož je onemocnění COVID-19 nové, nejsou ani známy metody, které jednoznačně napomáhají regeneraci těla po prodělaném onemocnění. Po absolvování terapie není proto zaručeno, že se vrátíte okamžitě do stavu, na který jste byli před onemocněním zvyklí.

Rezervujte si bezplatnou konzultaci

GDPR je nařížením EU o správě, zpracování a ochraně osobních údajů.

NA VLASTNÍ KŮŽI

Za téměř 13 let fungování naší rodinné kliniky jsem si dovolil také malinko změnit svou image. Posuďte sami…


Body lifting

Vyzkoušel jsem a vnímám jako alternativu miniabdominoplastiky, ovšem bez nevzhledné jizvy. Když zhubnete 40 kilo, kůže se sama nenapne.


Balíčky s KryoRADIOlipolýzou 

I když jsem zredukoval svou hmotnost, genetika je genetika. Díky této metodě jsem dokázal zredukovat geneticky podmíněný tuk v problematických lokalitách spodního břicha a boků.


Hollywood New Age Facelift a DermaBOTEXIN 

Tuk samozřejmě opustil především tváře. Díky intenzivní kúře Hollywood New Age Facelift se mi kůže zpevnila. Abych zredukoval vějířky kolem očí a  vrásky na čele, dopřeji si čas od času kúru ošetření DermaBOTEXIN a ultrazvuk. Hollywood New Age Facelift má výborné výsledky v oblasti pod bradou (ostrý úhel čelisti působí mladistvě).

Věřím, že výsledky našeho společného úsilí budou dlouhá léta provázet i Vás. První krok je na Vás, o ostatní se postaráme my. 

Ing. Jan Ševčík (r. 1984), jednatel KAMASlim & Young Clinic

header7
header6
header10
header2
header3
previous arrow
next arrow

Jak to u nás vypadá?