fbpx
Slide One

KLINIKA ESTETICKÉ MEDICÍNY V BRNĚ

tel.: 776 88 34 22 | Kounicova 10 | 6:30 – 21:30

AKCE❤️: Chemický peeling + infúze kyseliny hyaluronové

Expertní kosmetické ošetření, které je vhodné absolvovat po letních měsících jako prevence fotostárnutí! Zahrnující chemický peeling BHA kyselinou mandlovou (BetaPeel od Syncare). Kyselina mandlová je v kosmetice poměrně novou kyselinou, jejíž molekula je velká, proto nedochází k dráždění tak, jak je tomu např. u peelingů AHA kyselinou glykolovou. Proto je vhodná také pro citlivé a reaktivní typy pleti. Součástí ošetření je infúze antioxidantů, vitamínů a kyseliny hyaluronové přímo do buněk sonoforézou. Ošetření vnímám jako metabolický booster, který je vhodné absolvovat 2x ročně v kúře po 1 až 3 sezeních. Taťána Ševčíková, vedoucí terapeut

+ 1x Povrchové čištění ceramidovým hydratačním komplexem
(ceramidy jsou základní složkou kožní bariéry a chrání pleť před agresivním působením vnějšího prostředí)
+ 1x Exklusivní BHA chemický peeling BetaPeel by Syncare®
(aplikace BHA chemického peelingu zvýší propustnost pleti, která je nejen obnovená, ale je schopná přijmout mnohem vyšší dávku účinných látek)
+ 1x Vitamínové sérum
(sérum s nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou a vit. C, B3, A, E)
+ 1x Sonoforéza pro dokonalý průnik až k buňkám
(infúze séra slušnou dávkou ultrazvuku; dochází k okamžitému rozjasnění a redukci vrásek)
+ 1x Maska dle typu pleti
(účelem závěrečné masky je zklidnění pleti a fixace dodané hydratace a infundovaných látek)

+ podpora barierových funkcí
(už při povrchovém čištění posilujeme hlubokou kožní bariéru za asistence tří druhů ceramidů a kyseliny hyaluronové)
+ podpora deskvamace
(peeling BHA kyselinou mandlovou je intenzivní, avšak mnohem méně agresivní, než je tomu u zastaralých typů AHA kyselin)
+ podpora metabolických procesů a prevence fotostárnutí
(kožní buňky dostávají mohutnou infúzi vitamínů, propustnost pleti je po peelingu totiž mnohem vyšší)
+ sjednocení a výživa
(pleť bude po ošetření sjednocená a rozjasněná, lehce citlivější, avšak pouze pocitově - nikoli pohledově)
+ redukce vrásek
(dodáním nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, ultrazvukovým ošetřením a infúzí vitamínů dojde k redukci vrásek a osvěžení výrazu)

Co je dobré vědět?

Návštěva trvá cca 60 minut. Na ošetření se, pokud možno, dostavte bez líčení. Ošetření je vhodné jak pro ženy, tak pro muže. Denní líčení po ošetření je ihned možné. Můžete se okamžitě vrátit k běžným činnostem. Odskočte si na pořádnou dávku osvěžení výrazu třeba přes obědovou pauzu. Jelikož je po každém peelingu pleť náchylná k působení UV záření, doporučujeme minimálně 48 hodin po ošetření používat ochranný opalovací krém s vyšším UV faktorem. Budete-li se následující dva dny chránit před slunečními paprsky, můžete ošetření absolvovat také v létě.

Jak to funguje?

Klíčem k mladistvému a zdravém vzhledu pokožky jsou peelingy. Z celé řady používaných látek jsou kyseliny TOP způsob, jak pokožku obnovit a osvěžit výraz. Velmi elegantním řešením peelingu kyselinami, jsou peelingy BHA kyselinami, které na rozdíl od AHA kyselin působí na pokožku šetrněji. Trik je ve velikosti molekul. Je prokázáno, že čím je větší molekula ovocné kyseliny, tím méně pokožku dráždí. BHA peeling kyselinou mandlovou pleť spolehlivě obnoví, osvěží výraz a nepodráždí ji. Proto je peeling tímto druhem kyselin vhodný také pro citlivou a reaktivní pleť a pro klienty, kteří nechtějí akceptovat omezení plynoucí z aplikace dráždivých kyselin (dlouhodobé zarudnutí, olupování pleti ve velkých plátech atp.). Peeling pleť otevírá, zvýší penetrační schopnosti pro ostatní nutrienty, a proto po peelingu aplikujeme vitaminové sérum nabité těmi vitamíny, o kterých je známo, že na pokožku působí i z venčí (celá řada vitamínů nemá na pleť žádný vliv při vnější aplikaci). Infúzi vitamínů přímo k buňkám zajišťuje sonoforéza, která zvýší účinnost séra až 50x. Námi používané sérum je speciálně vyvinuto pro sonoforézu. Fixaci hydratace a vitamínů v pokožce zajišťuje závěrečná maska, kterou odborník aplikuje podle typu a aktuálních potřeb pleti.

Pro koho je metoda vhodná?

Muži a ženy 18+.

Jaký je výsledek?

 • vyhlazuje jemné vrásky
 • zjemňuje pokožku
 • hydratuje pokožku
 • řešení rozšířených pórů
 • sjednocuje tón pleti
 • omlazuje pokožku po nadměrném opalování
 • zlepšuje mastnou pleť snížením činnosti mazových žlázek
 • léčba akné
 • zjemnění/odstranění jizev po akné
 • odstranění pigmentových skvrn
 • zjemnění nežádoucí pigmentace
 • odstranění stařeckých skvrn
 • projasnění a omlazení pleti

Rezervujte si bezplatnou konzultaci

GDPR je nařížením EU o správě, zpracování a ochraně osobních údajů.

NA VLASTNÍ KŮŽI

Za téměř 13 let fungování naší rodinné kliniky jsem si dovolil také malinko změnit svou image. Posuďte sami…


Body lifting

Vyzkoušel jsem a vnímám jako alternativu miniabdominoplastiky, ovšem bez nevzhledné jizvy. Když zhubnete 40 kilo, kůže se sama nenapne.


Balíčky s KryoRADIOlipolýzou 

I když jsem zredukoval svou hmotnost, genetika je genetika. Díky této metodě jsem dokázal zredukovat geneticky podmíněný tuk v problematických lokalitách spodního břicha a boků.


Hollywood New Age Facelift a DermaBOTEXIN 

Tuk samozřejmě opustil především tváře. Díky intenzivní kúře Hollywood New Age Facelift se mi kůže zpevnila. Abych zredukoval vějířky kolem očí a  vrásky na čele, dopřeji si čas od času kúru ošetření DermaBOTEXIN a ultrazvuk. Hollywood New Age Facelift má výborné výsledky v oblasti pod bradou (ostrý úhel čelisti působí mladistvě).

Věřím, že výsledky našeho společného úsilí budou dlouhá léta provázet i Vás. První krok je na Vás, o ostatní se postaráme my. 

Ing. Jan Ševčík (r. 1984), jednatel KAMASlim & Young Clinic

header7
header6
header10
header2
header3
previous arrow
next arrow

Jak to u nás vypadá?