fbpx
Slide One

KLINIKA ESTETICKÉ MEDICÍNY V BRNĚ

tel.: 776 88 34 22 | Kounicova 10 | 6:30 – 21:30

AKCE❤️: Kompletní proměna pro DVA

Kompletní proměna je program, v rámci kterého redukujeme tuk, redukujeme vrásky, řešíme celulitidu a restartujeme metabolismus. V průběhu celodenní klinické péče absolvujete vysoce efektivní a pro tělo šetrné ošetření, kterým zredukujeme nadbytky tuku, zpevníme kůži, omladíme obličej a restartujeme metabolismus. Ošetření se stalo hitem u klientů, kteří na sebe nemají dostatek času. Spokojenost ověřena - 10 z 10 klientů uvádí, že se jedná o nejintenzivnější ošetření těla, které kdy absolvovali.“  Taťána Ševčíková, vedoucí terapeut

varianta A - celulitida, omlazení, zpevnění
+ 1x neinvazivní liposukce
(neinvazivní ultrazvuková liposukce problematických lokalit)
+ 1x radiofrekvenční bodylifting + 1x vacupress
(celulitidu, povislou kůži a tuková depozita ošetříme radiofrekvenční žehličkou a vakuovou terapií)
+ 1x přístrojová lymfatická masáž + 1x zábal La Provence s peelingem
(lymfatický systém regenerujeme a kůži zpevníme lymfoterapií a francouzským levandulovým zábalovým rituálem s peelingem La Provence)
+ 1x Hollywood New Age Facelift + 1x kompletní kosmetická péče
(kontury obličeje zpevníme radiofrekvenční metodou z Hollywoodu New Age Facelift a nezapomeneme ani na důkladnou kosmetiku)
+ 2x kryolipolýza problematických lokalit
(tuk na dvou lokalitách zlikvidujeme kryolipolýzou v "koňské" dávce 2x 60 minut, která je však stále naprosto bezpečná)
varianta B - tvarování, omlazení, zpevnění
+ 1x Hollywood New Age Facelift + 1x kompletní kosmetická péče
(kontury obličeje zpevníme radiofrekvenční metodou z Hollywoodu New Age Facelift a nezapomeneme ani na důkladnou kosmetiku)
+ 1x přístrojová lymfatická masáž + 1x zábal La Provence s peelingem
(lymfatický systém regenerujeme a redukci tuku podpoříme přístrojovou lymfodrenáží a francouzským levandulovým zábalovým rituálem s peelingem La Provence)
+ 4x KryoRADIOlipolýza problematických lokalit
(tuk na čtyřech problematických lokalitách zredukujeme kombinací kryolipolýzy a radiofrekvenční liposukce - kryoRADIOlipolýzou v "koňské" dávce  4x 60 minut, která je však stále naprosto bezpečná)

+ 2 varianty ošetření = dva způsoby vylepšení těla
(program má 2 varianty; varianta A je zaměřena na celulitidu, omlazení a zpevnění, varianta B na redukci odolného tuku a omlazení)
+ vytvarujeme postavu, zlikvidujeme vrásky, vyřešíme celulitidu
(programu spočívá zejména v zaměření na celkové omlazení + redukci tuku + celulitidu + restart metabolismu a regeneraci v jednom nabitém celodenním balíčku)
+ kůže dostane zabrat, ale bude pevnější
(výsledným efektem je mimo jiné zpevnění kontur těla - využijeme k tomu tři metody radiofrekvenčního bodyliftingu)
+ restartujeme metabolismus
(program zahrnuje regenerační procedury k celkové rehabilitaci metabolismu - zábalovou terapii a lymfoterapii)
+ jako ve švýcarských lázních
(užijete si dokonalý relax; těšit se můžete třeba na aromaterapii, zábalový rituál)

Co je dobré vědět?

Balíček je čerpán jednorázově formou celodenní péče pro DVĚ OSOBY v délce trvání přibližně 6 -7 hodin, doba se odvíjí zejména od možnosti použít dva přístroje a ošetřit některé lokality ve stejný čas, např. souběžně oba boky atd. Obsah balíčku a schéma ošetření (variantu) vám přizpůsobíme na míru dle úvodní konzultace.

Jak to funguje?

Nudit se nebudete, procedury jsou vnímány jako příjemné a relaxační. Můžete se těšit na fajn den, v rámci kterého budete odpočívat, poslouchat příjemnou hudbu a vychutnávat si skutečně precizní intenzivní péči o vaše tělo. Samozřejmostí je voda, džus, čaj nebo káva neomezeně. Pracovní neschopnost není nutná.

Pro koho je metoda vhodná?

Indikací k ošetření jsou ztráta vitality a únava pokožky, povolená kůže těla a obličeje, vrásky, lokalizované tukové polštáře, vlivy nevhodné životosprávy, stres, intoxikace organismu. Muži i ženy věk 25 +. Ošetření je nutno konzultovat v případě, kdy je klient vážně chronicky nebo akutně nemocný. Ošetření můžete absolvovat také ve dvou ve stejný čas - s partnerem (vhodné i pro muže), kamarádkou atd.

Jaký je výsledek?

Nastartování redukce tuku z ošetřených lokalit bez nerovností, pevnější kůže a restartovaný metabolismus, regenerovaný lymfatický systém, zpevnění pokožky tváře a redukce drobných vrásek. Trvalost dosažených výsledků je podobná jako u klasické liposukce či faceliftu. V případě, že výrazně nezhoršíte svou životosprávu či nezvýšíte hmotnost, výsledek si udržíte.

Proč zvolit terapii v kamaslim?

Nabízíme ověřené služby, vsázíme na kvalitu a věříme si hlavně v tom, že se s Vámi nevidíme naposledy. Kompletní proměna ❤️ za SUPER CENU. Precizně vytvořený balíček, který byl sestaven po téměř deseti letech zkušeností a stovkách úspěšných zákroků. Jednotlivé terapie na sebe navazují tak, aby bylo ošetření účinné. Nejen efektivní doba působení procedur, ale i lékařské technologie zaručují příznivý estetický efekt.

Jaká jsou specifika ošetření?

Na rozdíl od klasické liposukce není tkáň z těla násilně odejmuta, nevznikají nerovnosti. Po ošetření je energie z tukové buňky uvolněna a tělo ji zpracuje. Zbytky tukových buněk (membrány) zpracuje lymfatický systém. Stejně jako u klasické liposukce, pokud dojde k nárůstu hmotnosti po ošetření, výsledek nebývá tak dobrý, zvětší se tukové polštáře na neošetřených lokalitách. Výsledek a dlouhodobost může klient výrazně podpořit životosprávou. Organismus každého člověka je jiný a přesný výsledek proto předem neodhadneme. Na základě našich mnohaletých zkušeností můžeme v rámci úvodní konzultace na základě typu tuku, věku, stavu metabolismu atp., nastínit hrubý odhad. Dále by vás mohly zajímat tyto služby: Intenzivní anticelulitidní péče, Celotělový zával UC Wrap, Body lifting, Vacupress.

Rezervujte si bezplatnou konzultaci

GDPR je nařížením EU o správě, zpracování a ochraně osobních údajů.

NA VLASTNÍ KŮŽI

Za téměř 13 let fungování naší rodinné kliniky jsem si dovolil také malinko změnit svou image. Posuďte sami…


Body lifting

Vyzkoušel jsem a vnímám jako alternativu miniabdominoplastiky, ovšem bez nevzhledné jizvy. Když zhubnete 40 kilo, kůže se sama nenapne.


Balíčky s KryoRADIOlipolýzou 

I když jsem zredukoval svou hmotnost, genetika je genetika. Díky této metodě jsem dokázal zredukovat geneticky podmíněný tuk v problematických lokalitách spodního břicha a boků.


Hollywood New Age Facelift a DermaBOTEXIN 

Tuk samozřejmě opustil především tváře. Díky intenzivní kúře Hollywood New Age Facelift se mi kůže zpevnila. Abych zredukoval vějířky kolem očí a  vrásky na čele, dopřeji si čas od času kúru ošetření DermaBOTEXIN a ultrazvuk. Hollywood New Age Facelift má výborné výsledky v oblasti pod bradou (ostrý úhel čelisti působí mladistvě).

Věřím, že výsledky našeho společného úsilí budou dlouhá léta provázet i Vás. První krok je na Vás, o ostatní se postaráme my. 

Ing. Jan Ševčík (r. 1984), jednatel KAMASlim & Young Clinic

header7
header6
header10
header2
header3
previous arrow
next arrow

Jak to u nás vypadá?